Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

teraz zaluje ze nie mam 19.. bo 18 to jakies maławe sa :decayed:

kox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kontakt z dziurawą drogą już był ??? wygląda :good: czekam na oglądanie na spocie

na zdjęciach lepiej wyglądają - niz w realu- trzeba je oświeżyć trochę.

dziura jak dziura ale tzw fale robią robotę- jak jadę sam luz nic się nie dzieje ale jak we czworo jechaliśmy 2 razy tył przytarł :disgust: Moja Iza stwierdziłą że jeżdzi sie lepiej niż na 17 :decayed:

Łukasz dzisiaj na spot najprawdopodobniej dotrę- pewnie z buta ale postaw się koło mnie :good:

jestem ciekawy czy między 17 a 19 bardzo jest oszukanie na liczniku (ale wydaje mi się że nie)[br]Dopisany: 09 Maj 2011, 09:09_________________________________________________

teraz zaluje ze nie mam 19.. bo 18 to jakies maławe sa :decayed:

kox

dzięki

ja po założeniu stwierdziłem że małe te 19 i można było 20 kupić ale to byłoby czyste szaleństwo :polew: teraz przydałoby się jeszcze jakość szmoc zwiększyć żeby auto żywsze się zrobiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Marcin K04 wtryski i intercooler. i może zacznie się toto toczyć do przodu na tych walcach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierw wycieraczki- mechanizm mi się dzisiaj skończył- lekku się ruszą i nic :wallbash:

[br]Dopisany: 09 Maj 2011, 09:52_________________________________________________

No to Marcin K04 wtryski i intercooler.

a jakie to koszta? orjentacyjnie oczywiście i czy to nie będzie się gryzło z softem (czy będzie współprawować?) ?[br]Dopisany: 09 Maj 2011, 09:53_________________________________________________12880656cd456c23med.jpg

dcfce97fefeaf2admed.jpg

6e362f53aaa84878med.jpg

trochę blachy gumy i tyle radości co patrzę na auto to się cieszę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepomalowane dokładki + 19" = :thumbdown:

maruda :>

ale poważnie to czekam aż dopadnę dokładki s line chociaż przód :confused4: - a że dziura w kieszeni cały czas.

wiem że to słabo wyglada ale.... od jakiegoś tygodnia co spojrzę na auto to się cieszę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że znowu nie kupiłem rsów bo jakoś się ubjadły :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nawet fajnie to wyglada :wink4:

i nawet nie tak żle się jeżdzi-spodziewałem się jakiejś masakry a jest nie wielka róznica niż 17 :wink4: :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze . :good: Na pewno lepiej niż pomalowane dokładki i 16" :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że to słabo wyglada ale.... od jakiegoś tygodnia co spojrzę na auto to się cieszę .

a jak sie smiga po Kielcach ? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że znowu nie kupiłem rsów bo jakoś się ubjadły :decayed:

ale na B5 wyglądają mega mega- nie ma porównania do B5. na Twojej furze razem z glebą robiły niesamowitą robote. [br]Dopisany: 11 Maj 2011, 11:24_________________________________________________

wiem że to słabo wyglada ale.... od jakiegoś tygodnia co spojrzę na auto to się cieszę .

a jak sie smiga po Kielcach ? :kox:

jak to jak- powoli :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej prezes te kolka sa fajowe :good:

Spasiba Maćko- dawaj wątek o Twoim demonie :good: [br]Dopisany: 23 Maj 2011, 06:17_________________________________________________

dobre kolo :decayed:

za sezon dwa znowu coś od Ciebie wyciągnę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ps. na moim wyglądają o niebo lepiej :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spasiba Maćko- dawaj wątek o Twoim demonie

taaaaaaa te kolka pewnie kosztowaly tyle co moj demon nie ma o czym pisac hehehe

z wypasu 13" wielosezonowe :polew: juz to widze

Maciek byłby kozak- jedyna taka gablota na forum :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ;( wyciągnąć bym dał radę ale wcześniej było podpięte 2 głośniki teraz w tym mam komplet plus sub więc nie bawiłem się z tym- i tak bym przegrał bitwę- już wsadzę w golfa (kiedyś :polew: :polew: ) [br]Dopisany: 24 Maj 2011, 05:40_________________________________________________Cud się stał- byłem z Żonką na wakacjach w Chorwacji i przejechaliśmy trasę bez większych problemów. co prawda w drodze do celu od zagbrzebia jechałem zapalonym silnikiem- ale ponieważ znam już trochę ten samochód i wiem że się obraża o byle co więc bardzo się nie przejąłem :wink4:.

powiem Wam jedno-współczuję osobom mieszkajcym pod Krakowem od strony kielc- a mianowicie przejechaliśmy ok 2900km z czego 60km było chu chu chu i to jest właśnie odcinek ok 30 km przed krakowem (co chwilę radar w navi darła się tylko niebezpieczne miejsce- a co najgorsze to stan drogi na wjeżdzie do krakowa- no masakra :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:).

ale to jest mało ważne- jakby ktoś jechał na Chorwacdję na wakacje i chciał już przez samą chorwację jechać płatną astrodą duży błąd- droga przez góry jest rewelacyjna stan zadowalający a widoki bezcenne.

a tu pare fotek

dsc02215v.th.jpg dsc02436z.th.jpg dsc02374os.th.jpg dsc02429k.th.jpg

a tu takie tam A7 w samym środku Słowackich gór

dsc02576v.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...