Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@up.. JD dobra opcja dla posiadających zmienne IP (np. TepSa). Ogólnie fajny soft, duża baza serwisów hostujących pliki, dzięki czemu mamy ułatwione ciaganie z nich. Dobrze działa również z kontami premium. Polecam :good:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 09:41_________________________________________________[br]

EDIT

Mafia 2 - recenzja

http://www.gametrailers.com/video/review-hd-mafia-ii/703566 - HD

http://www.gametrailers.com/video/review-mafia-ii/703565 - SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna, noooo nie mogę się doczekać aż się ściągnie ta giera jest wspaniała :evil: jak wam idzie ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągam ten Jdown coś tam i w końcu musze znalezc jakaś dobrą wersje i ogarnąć bo już szału dostaje na myśl :disgust:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 21:08_________________________________________________szkoda reniu żemam do ciebie tyle km bobym podjechał na pewno z miła checią po giere ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sciagnalem ja w jakies 13h, lacze 2mb :gwizdanie:

wlasnie bede robil 7 rozdzial, ciekawe czy sie wysypie

co do tego ktora czesc lepsza, jak dla mnie zdecydowanie 1

tam mozna bylo ustawic sobie rodzaj skrzyni biegow, nawet sprzeglo bylo, a tutaj styl jazdy poszedl za bardzo wg mnie w strone gta IV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 2 jest kosa :kox: jedynki nawet nie chciało mi się dojśc do końca :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

TO NIE JEST FORUM WAREZOWE.

Kazdy post gdzie jest chocby kawalek linku do torrenta bedzie nagradzany kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że tak panie modzie :decayed:

Mam kodować linki następnym razem??

Nie jestem "piratem" i nigdy nie bd. Co najwyżej jestem pośrednikiem w przekazywaniu informacji dla kolegów klubowiczów. Nic więcej.

Mafia II jako kontynuacja jedynki jest bardzo za***ista i dwójkę skończyłem parę dni temu i mogę stwierdzić że jest godną kontynuacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zasysam piąty part (400mb) z braku czasu, byłem dzisiaj w empiku, to widziałem że za 139zł jest ori, a za chwile byłem w mediamarkcie ogarnąć skrzynke basową i widziałem za 99zł :cool1: tak czy inaczej wole ściągnąć :polew:

Kurde jeszcze 9 partów i będzie moja :decayed:

Kamil opowiedz coś więcej o dwójce :D co tam ciekawego, co ci się najbardziej podobało i jak się kończy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no panowie bez spoilerów :disgust: Nie chcę tu przeczytac zakończenia gry w którą aktualnie pykam :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soreczka Reniu, to moja ciekaowość :notworthy: .

Bardzo mnie ciekawi czy 2 ma to samo na końcu co 1, jakiś przekaz.

Ja w między czasie kiedy ściąga się dwójka gram w jedynke od nowa :decayed:

Jak przejde obie to podsumuje która lepsza, chociaż wydaje mi się że lepszej od jedynki gry nie będzie. :mysli:

Kurde zadupiaste miasto u mnie w WWie braciak ma za 4 dychy chyba czy za 6 25mb/s

a ja za 7 dych 2mb/s ... :wallbash: fajnie. Już dawno mafia by grzała dysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zayebistata dwójeczka jest koledzy :decayed:

Absolutnie rozwaliła mnie piosnka na wyjście z pierdla usłyszana w radio :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się właśnie wkurzyłem... ni stąd ni zowąd gra mi się skończyła :rant::wallbash: kurde to zbyt szybko ;(

Po zakończeniu gry nie mamy mozliwości dalszej ekploracji miasta, wyżycia się troche, nic... tylko napisy końcowe i mozliwość wczytania jednego ze wcześniejszych etapów. Lipa :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zakończeniu gry nie mamy mozliwości dalszej ekploracji miasta, wyżycia się troche, nic... tylko napisy końcowe i mozliwość wczytania jednego ze wcześniejszych etapów. Lipa :thumbdown:

Jest mod który umożliwia takie coś :naughty:

Link: http://www.gram.pl/news_8QjkJ,u0_Free_Ride_w_Mafii_II_juz_dostepny.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie rozwaliła mnie piosnka na wyjście z pierdla usłyszana w radio :kox:

jako ciekawostka to przebój Richiego Valensa :good:, kto oglądał film La Bamba z 1987 ten kojarzy ten kawałek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dopiero wróciłem z urodzin ( zawinałem się w sobotę :polew: ) zostały mi 4 party do ściągnięcia jutro będzie :good: . ściągam tą mafie i ściągam i ściągnąć nie mogę :polew:

Tak myślałem że jedynka będzie lepsza ... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie wykorzystali potencjału tytułu. Gdyby zrobili coś w stylu GTA4 tyle że w latach 50 to byłby wypas a tak to tylko dobra i krótka gra. Niestety, GTA4 podnioslo bardzo wysoko poprzeczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...