Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Moja Czarna Miłość '97


jarezz

Rekomendowane odpowiedzi

Bida do tego skłania i czysta ekonomia :naughty

rok temu powiedział mi to samo facet, który wrócił z budowy w Niemczech Chryslerem 300C V6...przypomniałeśmi go teraz...tylko gdzie logika w tej czystej ekonomii się pytam...czy może to jeszcze coś więcej...?

Chyba masz rację jednak jazda na LPG jak dla mnie to coś więcej. Lubię poprostu gaz i ludzi robiących oczy jak usłyszą turbo + LPG. Szkoda turbiny kazdy mówi i że silnik sie niszczy nieumiejąc poprzeć w żaden sposób swoich przekonań.

Ja podchodzę do tego, że ktoś pozbył się tego leciwego samochodu bo już poprostu mu się nie podobał a ja dojeżdzam staruszka i tyle.

Traktuję samochód jak przedmiot a nie jak ukochaną niunię, której bliżej na szrot niż do salonu.

Pomijam fakt, że w cenie jazdy dieslem poruszam się dość żwawym beznyniakiem i nie słucham klekotu z rana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LPG, diesel, czy Pb, każdy jeździ tym co uważa za najlepsze, albo tym co może, ewentualnie wg niego jest najlepszym rozwiązaniem...sam latałem furantami z LPG i nie narzekałem na nic...reszta i tak jest już kwestią gustu...

co do traktowania samochodu jako "ukochanej niuni"...ten nie jest pierwszym jakim jeżdżę, ale jest pierwszym całkowicie moim (nie - służbowy, nie - rodziców) więc stąd mój sentyment do niej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezla nawet Ci powiem. Tylko zdjecia lepszej jakosci jakby byly to by bylo lux i wiecej :D:hi:

moze i by bylo wiecej :D ztym, że ja śmieje się i daje się śmiać z auta, które kupiłem sam...a ty nawet nie pokażesz samochodu którego tata ci kupił

dlaczego tak piszesz, skoro jesteś nowym użytkownikiem i nie masz pewności co do swoich wypowiedzi? Kolega Luka3s ma wątek od początku (http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=140282.0) :good:

Rozmowa na temat kto czym lubi jeździć i dla kogo jakie paliwo i silnik to shit jest kompletnie bezsensowna. Każdy ma swoje upodobania i tak zostanie.

Co do auta, bo to o nim jest ten wątek to zmień lampki przód i tył, jakaś felga chociaż 17" i lekka gleba :good: audio zrobisz będzie kox :kox: zmień jeszcze fotki na lepszej jakości :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezla nawet Ci powiem. Tylko zdjecia lepszej jakosci jakby byly to by bylo lux i wiecej :D:hi:

moze i by bylo wiecej :D ztym, że ja śmieje się i daje się śmiać z auta, które kupiłem sam...a ty nawet nie pokażesz samochodu którego tata ci kupił

Synuś, że tak sobię pozwole odpowiedzieć.

Po pierwszę to się nie śmieje z Twojego auta - nie wiem po czym to wywnioskowałeś.

Po drugie, owszem dostałem auto od rodziców - i co w związku z tym? Czy gdziekolwiek się wywyższam? - Chwalić się nie mam czym.

Po trzecie jak już kolega Michu wspomniał moje auto jest tu wystawione od początku proszę powtórzę Ci linka żebyś ZOBACZYŁ i nachapał się.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=140282.0

A po czwarte jak robisz zdjęcia i koniecznie je tu wystawiasz to nie rób ich kalkulatorem ok ? :hi::thumbdown:

Więc się stąd bujnij, albo zacznij po ludzku rozumować. :wallbash:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 00:23_________________________________________________No i załóż sobie te Angels Eyesssss, będziesz na topie, nie zapomnij o spoilerze na 2metry[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 00:26_________________________________________________I zrób te zdjęcia chociażby mikrofalówką, to chociaż coś obczaimy bardziej :> bo kalkulator nie daje rady jak połowa tu zauważyła :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żebyś ZOBACZYŁ i nachapał się

spojrzałem i myślę, że chapania to ty jeszcze nie miałeś

[qute]Więc się stąd bujnij, albo zacznij po ludzku rozumować. wallbash

pewnie tylko tutaj możesz mówić komuś żeby myślał tak jak ty albo się bujał co?

No i załóż sobie te Angels Eyesssss, będziesz na topie, nie zapomnij o spoilerze na 2metry

tak... tylko ty masz rację co do designu, trendów i tego co najlepsze nie? jak mi się zacznie podobać to sobie lotke pie**lne nawet na 3m, a nie będę słuchał się kogoś kto jest kozi przed komputerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żebyś ZOBACZYŁ i nachapał się

spojrzałem i myślę, że chapania to ty jeszcze nie miałeś

[qute]Więc się stąd bujnij, albo zacznij po ludzku rozumować. wallbash

pewnie tylko tutaj możesz mówić komuś żeby myślał tak jak ty albo się bujał co?

No i załóż sobie te Angels Eyesssss, będziesz na topie, nie zapomnij o spoilerze na 2metry

tak... tylko ty masz rację co do designu, trendów i tego co najlepsze nie? jak mi się zacznie podobać to sobie lotke pie**lne nawet na 3m, a nie będę słuchał się kogoś kto jest kozi przed komputerem...

juz sie tak nie buchaj :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się nie bucham...wqr..iam się tylko na takie rzeczy obojętnie w jakim temacie...liczyłem na jakieś konstruktywne opinie co do modów (dobrze, że powiedziane zostało o alu, lampach i glebie), a nie pseudo - opinie...kończe ogólnie ten temat ignorując je po prostu w następnych postach...

Panowie mam nadzieję, że doradzicie mi jakie głośniczki wrzucić w przednie furtki? I co za Betę? Lepiej na adapterze czy zaślepkach (nie jestem jakimś audiofilem od razu zaznaczam)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja np kupilem glosniki 16cm srednica od B6 i gra bardzo dobrze :wink4: lepiej niz ori z B5 a radio to albo kup jakies dobre markowe albo concerta II na cd :)[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 12:12_________________________________________________a jak chcesz zaszalec to PB odseparowane na przod + wzmak + subwoofer + alpine cda 9812 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche roboty jest ale efekt :good: a jak nie to szukaj PB odseparowanych z tych "mniejszych" o srednicy 13cm i wejda bez problemu. Ale pamietaj ze taki glosnik gra razem z tapicerka i czasami efekt basu jest nie mily bo go slychac tak jak by glosniki harczaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejne 1.6 :kox: , kolor bardzo mi się podoba bo też taki mam :wink4:

Z tego co piszesz to wyposażenie podobne do mojego jakie miałem po zakupie auta, radio beta, głośniki tylko przód

...czy te wersje A4 miały fabryczne wyprowadzenie głośników na tył? jeśli tak to gdzie szukać? :wallbash:

wyprowadzenie nie ma żadnego na tył ja u siebie dokładałem głośniki na tył i prowadziłem nowe przewody, jeśli chodzi o radio to polecić mogę Concert I + zmieniarka...

Lampy przednie u siebie założyłem dzielone depo wzór S4 i też nie żałuję (nie pchaj się w żadne angelsy) z resztą zajrzyj do mnie i kolegów do profilu autek to pooglądasz co można zmienić w serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chcesz miec dobre Car Audio to poczytaj to: http://www.gdynia.mm.pl/~nazar/PolskiCarAudioFAQ01beta.pdf

a gdybys czegos nie rozumial to odezwij sie do The_Dzejms'a[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 12:27_________________________________________________

No i kolejne 1.6 :kox: , kolor bardzo mi się podoba bo też taki mam :wink4:

Z tego co piszesz to wyposażenie podobne do mojego jakie miałem po zakupie auta, radio beta, głośniki tylko przód

...czy te wersje A4 miały fabryczne wyprowadzenie głośników na tył? jeśli tak to gdzie szukać? :wallbash:

wyprowadzenie nie ma żadnego na tył ja u siebie dokładałem głośniki na tył i prowadziłem nowe przewody, jeśli chodzi o radio to polecić mogę Concert I + zmieniarka...

Lampy przednie u siebie założyłem dzielone depo wzór S4 i też nie żałuję (nie pchaj się w żadne angelsy) z resztą zajrzyj do mnie i kolegów do profilu autek to pooglądasz co można zmienić w serii

ja u siebie mialem ori glosniki na tyle :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękówa Panowie...car audio chce jakieś dobre osobiście lubię radyjka JVC i głośniki Pioneer ale to już gust tylko mój...wygląd zew na razie daje radę mimo drobnych rysek na blachach i felgach ori audi...środek wymaga odświeżenia...co myślicie o jasnych elementach wykończenia np. mieszek, osłona ręcznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ogólnie jestem za oryginalnością, nie zakładał bym do ciemnego wnętrza jakiś jasnych elementów które będą się gryzły z resztą no chyba, że w środku byłaby jasna skórka to co innego ale ogólnie to zakładaj skórzny mieszek w kolorze czarnym + skóra na dzwignię hamulca ręcznego w czerni (jeśli masz ciemne wnętrze ale podejrzewam, że tak)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ogólnie jestem za oryginalnością, nie zakładał bym do ciemnego wnętrza jakiś jasnych elementów które będą się gryzły z resztą no chyba, że w środku byłaby jasna skórka to co innego ale ogólnie to zakładaj skórzny mieszek w kolorze czarnym + skóra na dzwignię hamulca ręcznego w czerni (jeśli masz ciemne wnętrze ale podejrzewam, że tak)...

dokladnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wnętrze jest ciemne...zasadniczo lubie kontrasty dlatego myślę o tym żeby właśnie detalami odświeżyć środek...jasne kolory rzeczywiście mogą się gryźć z resztą a co z czerwonymi wykończeniami np? ktoś coś może już próbował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...