Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Avant - wymiana anteny dachowej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a widzisz kolego nie do konca .... są anteny ze srubą na górze ..... zrezygnowałem z badziewka wsadziłem 40 cm CB :>

Sirio Triflex?? też mam już chyba z 2 lata i jeste bardzo zadowolony :) polecam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów,

[problem ze wzmacniaczem antenowym] A4 B5 avant 1999r. z forum sie dowiedziałem,ze znajduje się on pod anteną.dostać się można do niego poprzez lampkę podświetlającą. Miałby może ktoś taki wzmacniacz na zbyciu?? bo dzwięk błędu który wyskakuje na desce doprowadzi mnie do szału.

Opublikowano

Czesc,

Wzmacniacz antenowy nie daje komunikatu bledu na desce rozdzielczej...

Sokram

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie, ja z kolei mam inne pytanie, otóż chciałem wrzucić właśnie Sirio zamiast oryginalnej bo jak wiadomo gubi zasięg. Tylko powiedzcie mi którędy pociągnięte są do niej kable od radia? Idą podsufitką czy gdzieś bokami? Bo nie chciałbym niepotrzebnie za dużo rozbierać.

Opublikowano

stojąc z tyłu auta patrząc od anteny kable idą: w lewo przy dachu, schodzi przy lewym słupku do wysokości dołu szyb, dalej przy lewym nadkolu do siedzenia, schodzą na dół i przy progu idą do przodu :wink4:

Opublikowano

Dzięki! Aczkolwiek widzę, że czeka mnie trochę rozbierania, już nie wiem czy nie lepiej sprawdzić ciągłość tych kabli co są i je naramować na moje potrzeby :mysli:

  • 11 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A ja mam drobne pytanie ... czy istnieje możliwość wymiany anteny na antene typu rekin ?? na allegro jest ich pełno tylko pytanie ... bo z radia wychodzi kabel iso - snap roka ... czy istenieją jakieś przejsciówki na inne typy wtyczek czy po prostu pozostaje przeciąć kable i połączyć na przykład wtykami F

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Jak myślicie taka antena jak w tej aukcji będzie działała?

ANTENA DACHOWA AUDI 80 A3 A4 A6 RAKU-2 wzmacniacz (2766960415) - motoAllegro

Działa ta antena, kolego?

Przyznam szczerze że nie kupiłem jej może jak się ociepli to wtedy i od razu dam znać

Opublikowano
Jak myślicie taka antena jak w tej aukcji będzie działała?

ANTENA DACHOWA AUDI 80 A3 A4 A6 RAKU-2 wzmacniacz (2766960415) - motoAllegro

Działa ta antena, kolego?

Ja aktualnie posiadam ową antenę i powiem ze spodziewałem się zdecydowanie lepszej jakości odbioru radia. Chociaż może miejsce zamieszkania (wieś) ma duże znaczenie na odbiór , ale dużo względem oryginału bez wzmocnienia(płytki nie było w ogóle, tylko kable polutowane) się nie zmieniło.

Opublikowano

witam wszystkich :) ja z kolei mam pytanie co do tej kostki poniewaz mam 2 wejscia 8 i 3 ale nie mam tej kostki nr 4 na obrazku

View image: DSC01535

do czego ona w ogole sluzy ?? nie znam niemieckiego a nigdzie nie moge znalezc po ang czy pol :)

Opublikowano

3 maj po polsku

kostka 4 to raczej jakby zasilanie, z opisu też tak wynika

d3d82dd1e55d25ef.jpg

Opublikowano

dzieki wielkie :) ale z tego co widac stosowana ona byla tylko do roku 96 :) ja z kolei mam 99 wiec moze dlatego nie ma tego wejscia :)

Opublikowano

ja też mam a4 avant 99 i złącze 3 połączone z 8... nie wiem czym, separatorem czy wzmacniaczem, nie wiem, w każdym razie antena nie działa i nie zbiera fal radiowych, muszę korzystać z transmitera FM, wkurza to strasznie

Opublikowano

hmmmm ja nie mam wcale anteny bo jakis burak owalil ja cala sylikonem i wystaje sama koncowka bez bata ale odbiera mi normalnie tylko przerywa pomimo tego ze w ogole nie ma podlaczonego kabla do tej anteny

Opublikowano
Jak myślicie taka antena jak w tej aukcji będzie działała?

ANTENA DACHOWA AUDI 80 A3 A4 A6 RAKU-2 wzmacniacz (2766960415) - motoAllegro

Działa ta antena, kolego?

Mam i ja tą antenę. Odbiór raczej słaby. Jak pożyczyłem antenę od sąsiada oryginalną ze skody odbierała dużo lepiej.

Dodatkowo do tej anteny musiałem dokupić Adaptor antenowy RAST-II - SNAP Raku.

Poszukajcie czegoś lepszego.

Opublikowano

Dzięki kolego!

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

witam kolegow ja tez mam antene do wymiany ale jak zdjolem dzisiaj lampke tookazalo się ze od spodu jest plytka a nie sruba i raczej to jest ori antena moje pytanie jak do zdemontować bo rozwalilmi się gwint od bata i stad ta sklonnosc do wymiany

Opublikowano

Zobacz czy nie ma zaslepki od gory do wydłubania a pod nia śrubki.

Sony Xperia Tapatalk 4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.