Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z tego co wyczytałem w tym wątku, to amorki dla 1BA vs 1BE są różnej długości. KYB którą mam obecnie z przodu ponoć pasuje tylko do 1BA.

Opublikowano

Witam.

Podpowiedzcie czy sprężyny z A4 B6 Q podejdą do passata B5 syncro ?

Opublikowano

Panowie a zestaw springów nowych eibacha najlepiej kupować na stronie eibacha? czy mozna gdzies taniej? na allegro widze ceny te same, natomiast w intercarsie troche mniej $

Opublikowano

kup tak aby model się zgadzał i tyle. Intercars jest dealerem wiec powinno byc ok.

Wżne żebyś dobrze dobral.

Opublikowano

Witam wszystkich! słuchajcie po przeczytaniu wątków na temat obniżenia auta chce tylko o potwierdzenie czy to mi pomoże i w miarę równo sie obniży?? chce obniżyć trochę auto ale chce zostawić amory bo sa w dobrym stanie. a wiec tak mam zawieszenie 1BA Przód OJH - Tył OYK i czy jak założę sprężyny które polecają SPRĘŻYNY EIBACH PRO-KIT AUDI A4 B6 A4 B7 AVANT (3952038322) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. będzie to ładnie siedziało? Teraz tak to wygląda na 1BA

IMAG0267.jpg

Opublikowano

Odnośnie podniesienia tyłu proponuję poczytać ten temat. Całkiem sensowna sprawa z tymi ori podkładkami.

Opublikowano

który temat?

co do poziomiowania auta trzeba pamietac aby wymieniac też łoża amortyzatora i springów... warto a to są w sumie grosze przy całym efekcie i bezpieczeństwie.

Opublikowano
który temat?

co do poziomiowania auta trzeba pamietac aby wymieniac też łoża amortyzatora i springów... warto a to są w sumie grosze przy całym efekcie i bezpieczeństwie.

Gdzie kupie te części?

Opublikowano
który temat?

co do poziomiowania auta trzeba pamietac aby wymieniac też łoża amortyzatora i springów... warto a to są w sumie grosze przy całym efekcie i bezpieczeństwie.

sorry.... http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/zmianie-sprezyn-1be-h-and-r-tyl-nisko-siedzia-rozwiazanie-278304/

No chyba że agrotuning zrobimy: GUMY PODWYŻSZAJĄCE POD SPREŻYNY Bardzo Wytrzymałe (3945655729) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. :)

Opublikowano

Mam okazje kupic springi eibacha od 1.9 tdi i teraz jest pyt czy podejdzie do 1.8t

nr springow 21 1500303VA przod

juz wiem ze sportline i obnizenie jest za duze

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie a takie male pytanie aby ... czy sprężyny sportline eibacha co obnizaja na dwie różne wysokości sa nie dobre dla zawieszenia 1ba? Tzn przednie amory mi skończą? Chcialem założyć takie sprężyny na moje ori amory 1ba.ale nie wiem czy to bezpieczne.

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Opublikowano
Panowie a takie male pytanie aby ... czy sprężyny sportline eibacha co obnizaja na dwie różne wysokości sa nie dobre dla zawieszenia 1ba? Tzn przednie amory mi skończą? Chcialem założyć takie sprężyny na moje ori amory 1ba.ale nie wiem czy to bezpieczne.

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Amortyzatory tego nie wytrzymają. Szybko się skończą.:wink:

---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:56 ----------

Na razie zdjęcia na zimówkach. Gdy założę letnie zamieszczę fotki. :wink:

1BA----->Eibach Pro Kit -30mm (amortyzatory 1BA)

Przed:

KM5CwHS.jpg

mgE3XZ3.jpg

Po:

Jg4t8lb.jpg

PnIIif7.jpg

Opublikowano

Wysoko stoi jak na -30mm.

Sony Xperia

Opublikowano

Ja jestem zadowolony. Na stalówkach jest ET 45, może dlatego tak to wygląda, koło jest schowane.

Opublikowano

Ok rozumiem.

U ciebie mati ładnie zeszlo nawet mogłoby wiecej ale jest fajnie:D

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Opublikowano

stoi prawidłowo jak na -35... zobacz jak stał wysoko przed obnizeniem.

Opublikowano

Chciałbym się upewnić co do sprężyn EIBACH które mam, a które chce sprzedać i nie chce wprowadzić nikogo w błąd. Wyciągnięte zostały z A4 B6 1.9TDI quattro, ale ile obniżają? Oznaczenia:

-OY EW 1568001VA

-OQ 11 500310HA

Opublikowano
Panowie a takie male pytanie aby ... czy sprężyny sportline eibacha co obnizaja na dwie różne wysokości sa nie dobre dla zawieszenia 1ba? Tzn przednie amory mi skończą? Chcialem założyć takie sprężyny na moje ori amory 1ba.ale nie wiem czy to bezpieczne.

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Amortyzatory tego nie wytrzymają. Szybko się skończą.:wink:

---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:56 ----------

Na razie zdjęcia na zimówkach. Gdy założę letnie zamieszczę fotki. :wink:

1BA----->Eibach Pro Kit -30mm (amortyzatory 1BA)

Przed:

http://i.imgur.com/KM5CwHS.jpg

http://i.imgur.com/mgE3XZ3.jpg

Po:

http://i.imgur.com/Jg4t8lb.jpg

http://i.imgur.com/PnIIif7.jpg

Całkiem inne auto:thumbup1:

ale na tych zdjęciach przed jakoś bardzo wysoko się wydaje:shock3:

---------- Post dopisany at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:49 ----------

Witam wszystkich! słuchajcie po przeczytaniu wątków na temat obniżenia auta chce tylko o potwierdzenie czy to mi pomoże i w miarę równo sie obniży?? chce obniżyć trochę auto ale chce zostawić amory bo sa w dobrym stanie. a wiec tak mam zawieszenie 1BA Przód OJH - Tył OYK i czy jak założę sprężyny które polecają SPRĘŻYNY EIBACH PRO-KIT AUDI A4 B6 A4 B7 AVANT (3952038322) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. będzie to ładnie siedziało? Teraz tak to wygląda na 1BA

http://s11.postimg.org/5s43l2blb/IMAG0267.jpg

Powinno być ok, też planuje takie założyć:wink:

Jak jeszcze nie kupiłeś to w Inter Cars mają dobrą cenę i przesyłka gratis z tego co piszą:

Sprężyny EIBACH Audi A4 '09- Pro Kit E10-15-003-08-22 (Audi A4 Avant (8ED), A4 Avant (8E5, B6)) - Motointegrator.pl - sklep internetowy

Opublikowano
Panowie a takie male pytanie aby ... czy sprężyny sportline eibacha co obnizaja na dwie różne wysokości sa nie dobre dla zawieszenia 1ba? Tzn przednie amory mi skończą? Chcialem założyć takie sprężyny na moje ori amory 1ba.ale nie wiem czy to bezpieczne.

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Amortyzatory tego nie wytrzymają. Szybko się skończą.:wink:

---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:56 ----------

Na razie zdjęcia na zimówkach. Gdy założę letnie zamieszczę fotki. :wink:

1BA----->Eibach Pro Kit -30mm (amortyzatory 1BA)

Przed:

http://i.imgur.com/KM5CwHS.jpg

http://i.imgur.com/mgE3XZ3.jpg

Po:

http://i.imgur.com/Jg4t8lb.jpg

http://i.imgur.com/PnIIif7.jpg

A jak na tych sprezynach duzo twardsze auto?

Opublikowano

Panowie sprężyny H&R wyciagniete z audi a4 b6 avant z 2003 roku 1.9 tdi oznaczenie z kartonu: 29369-2 podejda do mojego autka?

mam takie samo autko jak te z ktorego byly wyciagniete ale chcialem sie dokladnie zoorientowac czy oznaczenie prawidlowe?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.