Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dyskusje i porównanie osiągów aut


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Porownanie 100-200kmh A4 B8 Avant 300 KM benzyna vs 300KM diesel

Prowizoryczne wychodzi 14.5 sek

Carlosowe 3.0 TDI troszkę ponad 15

Inne samochody :

Kuredu sedan FWD 13.1 sek

Yamahy S4 sedan 12.8 sek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki a wiecie może czy AFN A4 b5 w avancie po samym wirusie da rade za A6 C5 w avancie 2.4 B+G 170 230 Nm czy nie ma najmniejszych szans? Próbował ktoś?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie ja do konca nie jestem przekonany a wkurza mnie szwagier mojej dziewczyny bo mi dogaduje ze a4 to ma tylko znaczki z audi, ze takie kluczyki to ma w skuterze i ze moj afn po wirusie to padło:ranting: Myslałem zeby mu pokazac co potrafi afn po wirusie ale sie wycofałem bo stracic 5 stówek to tako. Chciałem sie upenic tu na forum ale najlepiej chyba bedzie znalesc kogos z takim motorem i z nim sprawdzic to bedzie na bank wiadomo:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie ja do konca nie jestem przekonany a wkurza mnie szwagier mojej dziewczyny bo mi dogaduje ze a4 to ma tylko znaczki z audi, ze takie kluczyki to ma w skuterze i ze moj afn po wirusie to padło:ranting: Myslałem zeby mu pokazac co potrafi afn po wirusie ale sie wycofałem bo stracic 5 stówek to tako. Chciałem sie upenic tu na forum ale najlepiej chyba bedzie znalesc kogos z takim motorem i z nim sprawdzic to bedzie na bank wiadomo:wink:

a ile masz w a4 Km/nm ?

---------- Post dopisany at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ----------

a i szwagier to ma Q czy bez i man czy automat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sprawdzałem na hamowni. Chłopak co mi robił mówil ze to jest na jakies 135-138 wirus bo dwunas już się odzywa. Jeszcze jest wycięty kat, wolna odma i egr out i myślę ze te 135powinien mieć.

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

bez q i w gazie. Ale wkurza mnie gościo niemiłosiernie. Taki pyszny chodzi jak by rs6 miał i mówi ze jego to jest jakaś specjalna wersja bo ma fabrycznie montowana kiere z eski i cos gadał ze ma 7.5 do setki. Taki burak... Już nawet myślałem żeby skrzywdzic swojego afnka i jeszcze rezystorek wstawi i mu pokazać chmurę dymu przed maska ale nie praktykowalem tego i nie chce uwalic motoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale on cos buja. Nie znalazłem w sieci takiej info o a6 c5 2.4 żeby miała 7.5 do setki. 9.3-9.5 a jego jeszcze w gazie. Chyba trzeba będzie poszukać takiej drugiej i pocichu sprawdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby on mial Q to moze bys mial szanse tak to nie wiem , roznica w masie jakas wielka nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek98igo ty troche nie zrozumiałeś albo ja kiepsko wyjaśniłem:wink: On mi jedzie ze w skuterze ma takie kluczyki bo w a6 ma scyzoryk a ja w a4 nie i już jestem gorszy i to już nie audi. Jestem zdania ze auto ma być praktyczne i na codzień a nie jak u niego bardziej na święta, do kościoła albo się pokazać bo na codzień to frontera. Nawet jego żona się boi jeździć żeby mu nie zarysowac a jeść w środku albo jechać z otwartymi szybami to broń Boże bo się zakurzy w środku:facepalm: No i tak mi ubliża i ubliża a co do tej serii to mój afnek to napewno jej nie trzyma bo 370tys ma a jego to jakies 230 wiec lepiej sobie darować te udowadnianie bo chyba jednak bym został w tyle a stawka by szła o PLN'Y:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok już wiem o co chodzi:decayed: kończym z OT bo nas zaraz chłopaki zbluzgają:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię aby miał 7,5s do 100km/h w 2.4 B+G. Mam pewne porównanie.

Miałem Audi a6 c6 3.2 FSI Quattro przebieg 90Tyś km, I miałem czasy do 100 - 7.0S. 7.1S na kapciochach 265/40/18 :) do 100 jest w miarę, ale ponad 100 szła już fajnie :) miała zdjęty kaganiec i 280 szła. Moja wazyła miała w dowodzie 1680 chyba, ale to była full opcja fotele s-line ważyły sporo + ich elektryka, webasta , napędy również. Jego z 1400+ pewnie waży, możecie iść łeb w łeb + że masz wiecej niutków. :) przebieg tez pewnie spory ma, ja bym próbował.

Kiedyś miałem e36 2.8 200hp+ i koleś skakał do mnie z a3 180hp+++ w tdi. Tez chciał o hajs (3stówki) ale myślałem ze dostanę w picę, więc poszliśmy od tak. No i dostał. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik 2.4 30V 165 KM VS. Silnik 1.9 TDI AFN 110 KM + wirus

On będzie miał koło 9.4-10 s do 100 km/h

Ty będziesz miał około 10 s do 100 km/h.

Później tylko na jego korzyść powyżej 100 km/h. Dlatego musiałbyś dać turbo od AWX + wtryski 216, sprzęgło i dwumas AWX. Do tego ponowne strojenie czyli ~4 000 zł. Jeśli zamierzasz inwestować to ok, bo bez sensu dawać tyle kasy żeby tylko coś komuś udowodnić.

Zastanów się czy to ma sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u siebie w AJM po programie mialem okazje stanać z kolegą co jezdzi 2.4 165ps .. i do 100km/h bylo równo jednak powyzej.. on mnie już zjadał.

Moj to ten srebrny.

Natomiast pózniej jak zmieniłem turbo na AWX i zrobiłem program i wyszlo ok 160ps u mnie roznica byla duza na moją korzyść.

Ale AFN to nie AJM .. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...