Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tak na szybko fotki zdrobione telefonem cięzko w ogóle uchwycić efekt , oczywiscie zdecydowanie lepszy efekt na żywo i w nocy :cool1:

ledlampa.jpg

ledlampa2.jpg

lampaled3.jpg

Założone listwy dolne

b8led.jpg

Opublikowano

podoba mi się... :slina:

Opublikowano

Ladne masz to autko.W B8 brak Slina wogole nie przeszkadza.

Opublikowano

Piknie Cuber, piknie :good:

A dyfuzor od s-line jednak nie podszedl?

Opublikowano
  • Autor

Piknie Cuber, piknie :good:

A dyfuzor od s-line jednak nie podszedl?

Trzeba cały zderzak zmieniać :gwizdanie:

Na wiosne może sie pobawie w zmianę przedniego i tylniego zderzaka na S-line oraz założenie tłumików na dwie strony :wink4:

Opublikowano

I znowu sesyjka na trawie , skąd my to znamy :D

O wiele lepiej wygląda :kox:

Opublikowano

I znowu sesyjka na trawie , skąd my to znamy :D

O wiele lepiej wygląda :kox:

to jest ulubione miejsce Cuberka..tam zawsze przyjeżdża jak ma ochotę na lody lub zestaw happy :kox:

Opublikowano
  • Autor

to jest ulubione miejsce Cuberka..tam zawsze przyjeżdża jak ma ochotę na lody lub zestaw happy

teraz to Kerczi tam jeździ :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

No niezła fura b8 to jest sprzęt i w dodatku s line też sobie taką kupie pozdrawiam :good::hi:

Opublikowano

Piknie Cuber, piknie :good:

A dyfuzor od s-line jednak nie podszedl?

Trzeba cały zderzak zmieniać :gwizdanie:

Na wiosne może sie pobawie w zmianę przedniego i tylniego zderzaka na S-line oraz założenie tłumików na dwie strony :wink4:

Moglbym powiedziec, "a mowilem,mowilem..." ale nie powiem :> :wink4:

Opublikowano

Tak na szybko fotki zdrobione telefonem cięzko w ogóle uchwycić efekt , oczywiscie zdecydowanie lepszy efekt na żywo i w nocy :cool1:

ledlampa.jpg

ledlampa2.jpg

lampaled3.jpg

Założone listwy dolne

b8led.jpg

:good: :good:

Opublikowano

Piękna... :slina:

Opublikowano

Super wygląda :good:

Opublikowano

Piekne a4, naprawde świetna jest :good: może się kiedyś takiej dorobie :gwizdanie:

Opublikowano

Tak na szybko fotki zdrobione telefonem cięzko w ogóle uchwycić efekt , oczywiscie zdecydowanie lepszy efekt na żywo i w nocy :cool1:

ledlampa.jpg

ledlampa2.jpg

lampaled3.jpg

Założone listwy dolne

b8led.jpg

Dla mnie bomba :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

:hi:

Pytanie do znawcy B8 w sprawie listew progowych :decayed: .Wiem ze zakladales u siebie :) W ETCE znalazlem numery listew 8KO 854 931 A lewa 8KO 854 932 A czy to sa zwykle czy S LINE :mysli:

kolega ma B8 i chce zalozyc sobie . Tutaj mu znalazlem takie http://www.ecstuning.com/Audi-B8_A4-Quattro-2.0T/Exterior/View_All/ES1892340/ z numerem 8K0 998 032 czy to to samo czy wersja USA o co kaman :blink:

Opublikowano

Fura jak ta lala :good: :good:

Opublikowano

Pytanie do znawcy B8 w sprawie listew progowych :decayed: .Wiem ze zakladales u siebie :) W ETCE znalazlem numery listew 8KO 854 931 A lewa 8KO 854 932 A czy to sa zwykle czy S LINE :mysli:

kolega ma B8 i chce zalozyc sobie . Tutaj mu znalazlem takie http://www.ecstuning.com/Audi-B8_A4-Quattro-2.0T/Exterior/View_All/ES1892340/ z numerem 8K0 998 032 czy to to samo czy wersja USA o co kaman :blink:

Z tego co wiem to nie ma listew non-sline do B8. Albo nie ma listew wogole albo sa S-Line. W Norwegii np wszystkie B8 wychodza z listwami progowymi. Nawet jak nie maja zadnego pakietu S-Line.

Opublikowano
  • Autor

nie ma listew non-sline do B8. Albo nie ma listew wogole albo sa S-Line.

dokładnie, te listwy to jest tak zwana ochrona lakieru i sa tylko jedne o numerach :

strona lewa 8K0 854 931 A

strona prawa 8K0 854 932 A

cena w ASO to : 284 zł za sztukę :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.