Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B6] Avant Rns-E, Bix-Y, Webasto, Solardach ;) Eibach, 320 MM


Pawel88ST

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki panowie za pozytywne opinie :)

Fotel jeszcze nie naprawiony z braku czasu, auto cały czas jeździ, to samo dotyczy dolnych krawędzi przednich błotników, obie b6 miałem z 2004 rok i obie nie lakierowane powtórnie w tych miejscach a ryży wychodzi :(

Nie chce lakierować całości bo lakier później jest tak miekki że rysuje się od szmatki i trzeba by po każdym myciu przejechać auto cleanerem ;/

---------- Post dopisany 14-04-2014 at 00:53 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2014 at 12:19 ----------

Mała sesyjka ;) z zewnątrz lakier zrobiony tylko finishem Scholl S30 + Angelwax dark angel

20140406_180936.jpg

20140406_184645.jpg

20140406_184659.jpg

20140406_184936.jpg

20140406_185240.jpg

20140406_190843.jpg

20140406_191058.jpg

20140406_191108.jpg

20140406_191225.jpg

A we wnętrzy zagościło aluminium :D

20140406_190831_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekna lalunia na konkretnym wypasie:kox:

znaczek sline w odpowiednie miejsce na grillu zamontuj i bedzie :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile szczebli gdzie przestawic ? :)

---------- Post dopisany 09-07-2014 at 18:07 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2014 at 11:03 ----------

Panowie samochód na sprzedaż - powód to ładne b7 3,0 tdi na horyzoncie :D w razie pytań 606-709-110

---------- Post dopisany 31-07-2014 at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany 09-07-2014 at 18:07 ----------

Samochód jednak zostaje u mnie, nikt nie chciał go za ta cene wiec doszła kiere s-line b8 polift scieta dołu + łopatki

9u2yhuge.jpg

I takie tam z okolic czorsztyna w czasie wypadu wakacyjnego

e4ubaguz.jpgy3y9yrem.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód jednak zostaje u mnie, nikt nie chciał go za ta cene wiec doszła kiere s-line b8 polift scieta dołu + łopatki 9u2yhuge.jpg

Kierka podeszła p&p? Multi i łopatki śmigają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, taki eksperyment bo nikt mi nie zagwarantowal ze to zadziała a w dodatku trafiłem po taniosci sztukę z uszkodzoną multifukncyjna :( ale szybko znalazłem dawcę i działają rolki, przewijanie guzik od SDS oraz łopatki :) nie Działa tylko Guzik nav, i nie będzie działał w b6 oraz naciskanie rolki głośności ( niewiem za to co to odpowiada) ważne żeby guziki nad rolkami były pojedyncze a nie podwójne bo wtedy podobno lipa ;) Podziękowania dla djim za porady oraz dla siemiana za moduł kierownicy Q, jak się okazało miałem już 12 pionową taśmę i podpialem kierę na starej wiazce ;) stara grzana multi z guzikami do biegów i airbag będzie do sprzedaży jakby kto pytał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego to są ori dekory piano black czy przemalowałeś swoje? Jak dla mnie to są najładniejsze dekory jakie występowały w audi. Carbon się przy tym chowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori 03s lub 06s jest oznaczenie z tyłu, już nie pamiętam, ale na bank ori z końca 2008 roku bo są naklejki, dla mnie też są ładniejsze wiec jak się pojawiły na allegro to od razu były moje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego planuje teraz Dołożyć Przełącznik świateł hybrydowy z audi TT oraz gałkę biegów RS6 C6 a jak fundusze pozwolą to nakładki na pedały i podstopnicę tez z Rs6 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna b6 , rzeczywiście lepiej jej nie sprzedawaj , bo ciężko później trafić coś w dobrym stanie, a ciekawi mnie toja skrzynią, nie masz z nią problemów ;) ? ja miałem wprawdzie 2.5 v6 w multti , i stąd zawsze pytam jak się sprawuje u innych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzynia była w 2012 remontowana u BART-S w 4RING SERVICE, na co mam papier, i od czasu kiedy kupiłem go od poprzedniego właściciela, czyli rok temu jest idealnie, skrzynia działa perfekcyjnie ;)


PS. Chętnie bym zamienił silniki bo moja poprzednia b6 miała 2,5 i naprawde to był silnik, niestety jak dla mnie 1,9 to agregat ;) ( ale ekonomiczniejszy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wrzuć mu turbo GTB 1756 VK i z agregatu zmieni się w rakietę :D ale nadal ekonomiczną :kox:


Ori 03s lub 06s jest oznaczenie z tyłu, już nie pamiętam, ale na bank ori z końca 2008 roku bo są naklejki, dla mnie też są ładniejsze wiec jak się pojawiły na allegro to od razu były moje ;)

kurna a tyle na nie polowałem :facepalm: a jak się pojawiły to nie zauważyłem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...