Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka


andynl

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat fotek nie mam z tego rezania, byłem tak przejęty robotą że zapomniałem :wink:

Zastosowałem diody okrągłe z płaskim łbem i do tego czarne plastikowe mocowanie, coś takiego http://www.soltronik.pl/dioda-led-5mmbialaprzezroczystaplaskie-czolo-lc5wc5200c/p-14699.html

Reszta znajdziesz tu http://www.audienthusiasts.com/Project_DoorLighting5.html

podziękował :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie te listwy wyglądają :kox: BTW znajomy w BMW zamówił sobie coś takiego u chińczyków i wygląda to na prawdę fajnie w nocy, nie wiem jak ma się to do tego ori z A6.

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-Modified-ambient-lighting-led-cold-decorative-strip-light-Full-car-kit-Simple-edition-for/2026770351.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się to punktowe oświetlenie w uchwytach drzwi :thumbup1:

A macie pomyśl jak takie cos przeszczepić do auta bez bixów (co znaczy że nie mam ambienta i nie mam czym sterować natężeniem światła) ? :eusathink:

Myślałem o pobraniu prądu z włączników szyb....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka nocnych fotek :) jeszcze ciepłe :wink:

qmy6la37.jpg

7d8mt9hp.jpg

436qcz89.jpg

wvs6reoa.jpg

e4rdz675.jpg

Dawno tu nie zaglądałam fajne te padło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślałem o pobraniu prądu z włączników szyb....

No chyba raczej innego podłączenia nie wymyślisz, będzie sterowane pokręcałkiem, no chyba że zaszalejesz i zmienisz na pudełeczko z ambientem :wink:



Dawno tu nie zaglądałam fajne te padło

Najzabawniejsze jest to że padło było wcale nie myte, i w dzień wygląda jak by ktos na niego narz.........zwymiotał :lol:


jmckwtl7.jpg

y93oi62k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ten numer w NL nie przejdzie :wink:


Ale choinka

W święta zamiast ubierać drzewko to odpalę pudło i pootwieram drzwi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety ten numer w NL nie przejdzie :wink:

Skad wiesz? Dostajesz tablice tak jak w PL w WK? W Rajchu tloczysz sobie sam. Nastepnie w WK laska w kusej kiecce nakleja plakietki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ten numer w NL nie przejdzie :wink:

Skad wiesz? Dostajesz tablice tak jak w PL w WK? W Rajchu tloczysz sobie sam. Nastepnie w WK laska w kusej kiecce nakleja plakietki :naughty:

A o co się rozchodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ten numer w NL nie przejdzie :wink:

Skad wiesz? Dostajesz tablice tak jak w PL w WK? W Rajchu tloczysz sobie sam. Nastepnie w WK laska w kusej kiecce nakleja plakietki :naughty:

A o co się rozchodzi?

Tak Hohe :decayed:

Niestety ten numer w NL nie przejdzie :wink:

Skad wiesz? Dostajesz tablice tak jak w PL w WK? W Rajchu tloczysz sobie sam. Nastepnie w WK laska w kusej kiecce nakleja plakietki :naughty:

Z taka tablicą pojeździł bym co najwyżej do pierwszej kontroli, i dostał bym oficjalne upomnienie i 2 tygodnie na wymianę tablicy :)

Nowe autko dostaje nowiutkie tablice u dealera marki i te tablice służą temu autku do końca żywota, w razie zgubienia, kradzieży, zniszczenia możesz tablice dorobić w wybranych sklepach motoryzacyjnych, tablice wykonują wg norm i jakakolwiek odchyłka od normy kwalifikuje sie na upomnienie lub mandat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnim zdjęciu widać kawałek jakiegoś youngtimera których w Holandii bardzo dużo jeździ. To zamiłowanie Holendrów do takich samochodów czy wiążę się to z jakimiś korzyściami np. jeżeli chodzi o podatki drogowe / ubezpieczenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnim zdjęciu widać kawałek jakiegoś youngtimera których w Holandii bardzo dużo jeździ. To zamiłowanie Holendrów do takich samochodów czy wiążę się to z jakimiś korzyściami np. jeżeli chodzi o podatki drogowe / ubezpieczenie ?

No akurat ten oldtimer stoi zaparkowany pod wiaduktem i wrasta w ziemię, a powód ku temu prosty, to jedyne miejsce na dzielnicy gdzie nie ma opłaty parkingowej :wink: , miałem zrobić przy nim sesyjkę focianą ale jest kiepsko ustawiony i nie było jak złapac dobrego ujęcia :)

Holendrzy lubuja się w różnych starych grajdołach i faktycznie sporo ich tu jeździ, dodatkowo tak jak piszesz za starocia są zniżki i tak np. za auto powyżej 25 lat nie płacisz podatku drogowego, a ubezpieczenie to smieszne grosze, no chyba że auto jest bardzo wartościowe to wtedy inne kalosze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ten numer w NL nie przejdzie :wink:

Skad wiesz? Dostajesz tablice tak jak w PL w WK? W Rajchu tloczysz sobie sam. Nastepnie w WK laska w kusej kiecce nakleja plakietki :naughty:
A o co się rozchodzi?

Tak Hohe :decayed:

Niestety ten numer w NL nie przejdzie :wink:

Skad wiesz? Dostajesz tablice tak jak w PL w WK? W Rajchu tloczysz sobie sam. Nastepnie w WK laska w kusej kiecce nakleja plakietki :naughty:

Z taka tablicą pojeździł bym co najwyżej do pierwszej kontroli, i dostał bym oficjalne upomnienie i 2 tygodnie na wymianę tablicy :)

Nowe autko dostaje nowiutkie tablice u dealera marki i te tablice służą temu autku do końca żywota, w razie zgubienia, kradzieży, zniszczenia możesz tablice dorobić w wybranych sklepach motoryzacyjnych, tablice wykonują wg norm i jakakolwiek odchyłka od normy kwalifikuje sie na upomnienie lub mandat :)

To u mnie jest trochę lepiej. Też rejestracja jest na całe życie auta ale możesz ją sobie kupić gdzie chcesz, najlepiej przez neta i wzór też można sobie wybrać. Oczywiście jakieś tam normy są, ale każdy ma to w doopie, łącznie z policją. A na przegląd co dwa lata, to można sobie założyć starą. Do tego na rej. jest data prod auta, więc z daleka widać, który to rocznik. Edytowane przez Hohe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety Holendrzy maja dość rygorystyczne przepisy jeśli chodzi o tablice, ale to wcale nie oznacza że jak coś jest nie tak to zgnębią Cię mandatami (jak w PL :facepalm: ) przeważnie daja upomnienie i wpisują do systemu że tablica do wymiany, przy następnej kontroli jak nie zmienione to wtedy kierują sprawę na wyższe poziomy :wink:

Mój sąsiad ma Alfę a nowe Alfy maja to do siebie że z przodu nie ma miejsca na talblicę, więc sąsiad dorobił sobie taka ala motocyklową i zadowolony że mała ładnie wygląda jeździł do pracy :)

Udało mu sie pojeździć chyba ze 3 miesiące :grin: i w tej chwili ma standardową po prawej stronie śrubamy do zderzaka :facepalm: No ale to Alfa :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z taka tablicą pojeździł bym co najwyżej do pierwszej kontroli

Zacząłem temat bo właśnie kilka lat temu widziałem właśnie żółte tablice podświetlane od tylu. Czy to był Angol, czy Holender nie wiem. Spełniają one wszystkie normy: wymiary, czcionka, odstępy, itd. 3M liczyło na obowiązek takiego podświetlania w całej EU. Ale się przeliczyli i nie produkują tego więcej od jakiegoś czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...