Skocz do zawartości

Ranking

  1. szaman89

    szaman89

    Pasjonat


    • Punkty

      2

    • Postów

      98


  2. reikeb

    reikeb

    Klubowicze


    • Punkty

      2

    • Postów

      560


  3. trepek

    trepek

    Klubowicze


    • Punkty

      1

    • Postów

      1480


  4. Frond Side

    Frond Side

    Pasjonat


    • Punkty

      1

    • Postów

      39


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 03/23/19 uwzględniając wszystkie działy

  1. Ewentualnie może jeszcze pobaw się poziomem głośności z poziomu ustawień fabrycznych.
    1 punkt
  2. Co do tematu to udało mi się już praktycznie wszystko idealnie spasować, podłączyć itd. Co do szumów o których pisałem w poście nr #136 udało się je w znacznym stopniu wyeliminować przy zastosowaniu konwertera poziomu sygnału ( pomijam fakt, ze jedna kostka na płytce nie była przylutowana więc nie grał jeden kanał i trzeba było poprawić ? ) jednak przy głośniejszym słuchaniu muzyki pojawiają się trzaski ze wszystkich głośników. Próbowałem regulować potencjometrami w konwerterze jednak bez różnicy czy na minimum czy maximum - trzaski są przy wyższym volume na radiu - najczęściej powyżej 21-23. Może to być spowodowane słabą jakością kabli RCA czy po prostu będzie grać ciszej i nie przejmować się bo lepiej nie będzie? Nie pasowała mi trochę ramka radia od góry więc musiałem ją nieco zeszlifować i weszło elegancko do kosza. Za wszelkie pomoce i informacje dziękuję użytkownikom szaman89 i lewiatan1989 Dzięki Wam udało się to ogarnąć samemu.
    1 punkt
  3. Mała wycieczka w celu obczajki kompletu kół i nie mogłem ich ze sobą nie zabrać ? oczywiscie szybka przymiarka bo jakby inaczej ?? balon straszny ale to 255/35... plan jest na 225/35... ktos może lata na falken zenis fk510 lub fulda sportcontrol 2 ?
    1 punkt
  4. U mnie jest kod: 126
    1 punkt
  5. @kamil-vag Nie jest tak zle, miejsca prawie na 3 palce chyba ze bokserem jestes i siegasz do manetki poprzez prawy sierpowy no a skoro juz piwo z lodowki wyjalem to Wasze zdrowie!
    1 punkt
  6. manetkę paluchami trącasz a nie cala dłonią tylko aerobik dla chłopaka zrobiłeś ?
    1 punkt
  7. Lato już na aucie ? Udało się wyrwać opony z połowy 2018 roku ? choć większośc wulkanizatorów twierdziła, że taki rozmiar to jedynie z 2017...
    1 punkt
  8. Założone Udało mi się dojść do przeciwmgielnych od dołu po zdjęciu ekranu - bez zdejmowania zderzaka. Błędów nie wywala. Świecą elegancko. Jedyne co to nie rozjaśniają i nie ściemniają się tak płynie przy CLH jak przy zwykłych halogenach - pomimo iż z racji canbusa czyli mówmy wprost jakiegoś tam rezystora rozjaśnianie i ściemnianie powinno trybić moim zdaniem lepiej. A tu z fotki z pracy i kilka porównań: No i efekt końcowy w nocy:
    1 punkt
  9. Lista modów znów się wydłużyła , na auto w końcu wpadły stabilizatory z RS4 B7 oraz dwa nowe banany zawieszenia - stare już miały dość . Powoli też przymierzam się do podziałania przy elektryce auta i uruchomienia kilku komfortowych opcji.
    1 punkt
  10. pewnie że strach brać z takim przebiegiem, lepiej szukać b6 z przebiegiem 180tys., jest tego sporo
    1 punkt
  11. Siema ! Była chwila przerwy ale to nie znaczy że nic się nie działo po prostu teraz mam dwie zabawki do rezania xD Wczoraj udało mi się zrobić w końcu przeszczep hamulców, i siadło przyzwoicie w drodze do Bukowiny będą się układać Przyszły też letnie koła były pierwsze przymiarki na starych heblach na szybko , zostanie tylko wrzucić opony i dobrać dystanse zastanawiam się czy są dostępne takie z różnymi otworami centrującymi... bo felgi mam na 73mm a na aucie 66.6 fajnie by było ogarnąć taki dystans żeby nie trzeba było pierścieni centrujących.
    1 punkt
  12. Zestaw wyleciał krótko po zakupie, było za miękko, auto nurkowało przy ostrym depnięciu i przy hamowaniu. Przy przejeżdżaniu przez leżących policjantów choroby morskiej można było dostać. Nie wiem dokładnie jak a była specyfikacja tego zestawu, ale kompeltnie mi nie pasowało. Wleciało seryjne 1BE i dzień do nocy.
    1 punkt
  13. Z okazji tłustego czwartku dotarły oponki na lato Teraz jeszcze koła i można otwierać letni sezon
    1 punkt
  14. Z racji tego, że rodzinka mi się powiększyła, to czasu dla autka jest troszkę mniej, choć i tak było go niewiele.... Ale coś tam się poprawia.. Wreszcie zamontowałem blaszki ozdobne na zaciski tylne... Autko z zewnątrz jutro ogarnę... dziś jeszcze w podwórkowym pyle?
    1 punkt
  15. Mało ludzi robi wyścigi z pod świateł. Sciągni sobie program na telefon Racing Tester i sprawdz co i jak. Zreszta 150km d*py nie urywa i nie bedzie urywać waga robi swoje, jezdzisz autem na codzien więc nie czujesz
    1 punkt
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×
×
  • Dodaj nową pozycję...