Treść opublikowana przez Lukas
-
[ALL B6] 2 różne sprawy
a ja u siebie mam jeszcze przycisk w drzwiach kierowcy od pokrywy bagaznika :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Podświetlenie nóg po otwarciu drzwi
wydaje mi sie ze tu coś jest http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_skad_pobrac_sygnal_otwarcia_drzwi-t62828.0.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To są punkty w ktorych zostal wyslany sygnal z nadajnika czyli co 10 minut sa dwa kolory bo dwa nadajniki w 2 autach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Suli jak w tym roku odbębnisz to za rok masz wolne ale i tak masz lepiej rok temu Sebek czekał na Ksiedza 14 lutego
-
[B5 ACK] 2.8 V6 30V jaki najlepszy gaz?
przecież o tym silniku bylo juz sporo tematow to po co jeszcze twoj ? zacznij uzywaj
-
[A4 B5] Kratki nawiewów od anglika
Ok to jak pasuja to zamykamy jak cos jeszcze w temacie to PW proszę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Do osob siedziacych przy stoliku w arkadii a nie mowilem zeby nie isc grać w totka bo bedzie kumulacja to wy nie :tongue4:Adrian mam nadzieje ze twoje pół godzinne kreslenie cyferek cos dało
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bo oniak jak sie zacznie dobrze z poniedzialku to bedzie GIT tydzien
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Żółw a Ty co z łancucha sie zerwałes ze na forum sie pojawiłeś chyba brałeś korki u adaho
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas nic nie bedzie wywalał dyskusja jak kazda inna Co do A3 to zamiast siedziec z nami na tak nedznym forum jak to napisał Paweł poszukałbyś innych ciekawych informacji na kolegów bo może nie tylko ten RS jest bezwypadkowy, że Ty tego nie wiedziałes Dobra to wracamy do tematu o kobitach no albo o szpocie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To może jednak przestawimy sie na chwile na ten Fort jak mi później Norbi ma płakać przez cały rok że ma daleko to ja dziekuje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
AndyN druknij sobie te zdjecia i jedz sie targować myśle że sporo teraz Paweł zejdzie z ceny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
E tam takie tam lekkie otarcia odrazu walony :gwizdanie: a co miał Paweł napisać "ładny RS za 225 tys wypadkowy" ?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
No niestety w lecie to ja Audi odstawiam na boczek i latam moto bo od tego jest Marek jak cos to nawet SMSiaka wyslij do mnie bo w Wawie to ja wiem ze zawsze we wtorek a W ZMC to tak czesto nie ma a czasem nie ma czasu na zagladanie na wszystkie działy
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
chudineze a gdzie dla mnie zaproszenie bylem akurat tego dnia w ZMC i bym zajechał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbiasty jestem caly czas nie było mnie w poniedziałek bo jeszcze chorobe leczylem dzis oby do 13 i wolne do poniedziałku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie wiem czy filmik juz był ale wart obejrzenia http://www.fishki.net/comment.php?id=46160
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oniak więcej zdjęć juz nie pokazuj :gwizdanie: Ja tez więcej nie pije polewam rano sie budzę z grypa musialo chyba od tej zamrożonej butelki mnie chwycić :gwizdanie:
-
[B5 AGB] 2.7biT na gaz
no co Ty piszesz NOrbi ma jedynie eSe ale nie na gaz Gaz w eSce da rade tak samo jak zakładają do EVO czy Subarynek ale czy to ma sens to juz Ty sobie musisz odpowiedzieć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
osz ty może i masz racje tylko kto pozniej mi za nia zapłaci 55 tys jak bede chcial sprzedawać :gwizdanie: Co do B to może do 22 cos nasypie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie a sprawdził ktoś te B ze leży tam snieg bo jak tak patrze na zewnatrz (no chyba ze tylko tarchomin) to tam nie ma sniegu :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Heja widze ze w jednak są jakieś A4 w Zamosciu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Heja
-
[B5 ACK] szarpanie przy przyspieszaniu
no to jesli to sterownik od gazu to dlaczego po przelaczeniu na PB dalej bylo to samo ?