Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Przepraszam szanowne grono a pazdziochy B5 tez wchodza w gre
  2. ale przy wyciaganiu aqu trzeba pozniej robic adaptacje takze po co odpinac a korki lepiej odkrecic jak jest obslugowy kiedys na akp byl taki watek :roll:
  3. Lukas odpowiedział(a) na MarkusTDI temat w 1.9TDI
    a mi sie nie udalo bo kabelka nie bylo u ciebie :razz: ale piwko bedzie i tak w normalnym warsztacie w wawie 50 zł chcieli za ta usluge
  4. z tego co pamietam u siebie tez szukalem problemu czemu nie ma tej lampki i fakt byla zaslepka ale ta sciezka nie byla nigdzie podlaczona takze dalej nic
  5. adaś w takim razie czakamy bo w zimie to i tak bedzie nam ciezko zebrac tylu chetnych do grupowego foto
  6. zdeniu jak tak to lepiej uwazaj zeby pozniej nie trzeba bylo placic za psychoterapie :mrgreen: z nami to nie zarty
  7. chyba trzeba bedzie poczekac do wiosny z fotkami albo robimy na zimowkach co za problem
  8. a w radiu wlasnie pozdrawiali wszystkich co maja letnie opony i zyczyli im plytkich rowow :mrgreen:
  9. no to zony uspi sie kolo 23 (jak do tej pory wytrzymaja z nami ) a my dalej do rana :mrgreen:
  10. a ty adas nie masz quattro :razz: ale ladnie sypie :twisted:
  11. czuje sie zaszczycony wazne ze mmsy dochodza bo fotos to zrobil taka furore na forum ze hoho :mrgreen: a i najwazniejsze do wtorku masz wrocic tak mamusia mowi :mrgreen:
  12. no nic nie poradzimy dzieciaki maja pierwszenstwo
  13. oj na to raczej nikt nie pojdzie bo sesje sie zaczynaja chociaz zaraz po nowym roku
  14. a wtedy to bedzie jeszcze snieg :?:
  15. to nie byla wina wlasciciela poprzedniego a samochodu ten typ B6 juz tak ma
  16. tak albo wymienia kierowce
  17. jest ale juz maja go dosyc
  18. tylko musze go pierwej dobrze spic bo na trzezwego to nie chce mi dawac bo mu dwumase zjade znowu
  19. lub 1,8T na full wypasie :roll:
  20. to witamy w klubie :mrgreen: Murzyn kup to quattro do lutego bo nie bede mial czym smigac i was wozic :twisted:
  21. to po obejrzeniu mojego filmu i zdjatek rozwodowych :mrgreen:
  22. wy to se mozecie przy quattro ja juz od 2 tyg na zimoweczkach :twisted:
  23. ja tak jak mowilem jade sam Kobiete mam dosc czesto a taki zlot to 2 razy do roku tylko :mrgreen: [ Dodano: 01-11-2006, 22:41 ] jak sam a Zakazana przeciez to tez klubowiczka
  24. raz dwa trzy mi tu konkretnie pisac a nie glupoty wam w glowie a tak apropo to jak ktos chce Kobiety niech zabiera przydadza sie a reszta pojedzie na disco :mrgreen:
  25. no tomboy slyszales koniec spotowania w trzewiczkach :mrgreen:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.