Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
adaś no co ty w kulki se lecisz :mrgreen: to dawaj chociaz Chemika :mrgreen: w zastepstwie
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
no tak tylko trzeba co jakis czas jezdzic i robic przeglad bo inaczej to ta gwarancja :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tomboy przed tym jak pospacerowal spac powiedzial ze bedziemy tam sami ale jeszcze ustali szczegoly w czwartek
-
[B7 2.0 TDI] juz jest w domku:)
a to skad taki rabat :?: pozbywaja sie starych modeli 2006
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ok a skad my wezmiemy 25 osob :?: [ Dodano: 31-10-2006, 22:51 ] a ja mam 2 osoby kupla z pracy zabiore to wpisywac ile by bylo osob to moze przestawimy na inny dzien zamkniety
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tomboy mowil ze znizka bedzie jak dojdziemy do 20 tam u mnie to tydzien trwalo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj a co jej sie stalo skrzydel dostala KUNIO ty oczywiscie tez idziesz na kulki :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobra ja chce i tak juz jestem na liscie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
KOszty jak masz legitymacje to 30 zł jak nie to 50zł a co do tomboya to ciagle szuka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie ma jeszcze no to juz jestes wpisany na liste :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ooo Norbi czy to ty naprawde :mrgreen: idziesz z nami na kulki za tydzien :?:
-
7Jx16H2 ET 42 czy tez 6Jx16H2 ET 50
\chyba 225/45/17
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a zobacz moje zdjecie w podpisie :twisted:
-
[B7 2.0 TDI] juz jest w domku:)
a nie lepiej w realu bedziesz mial ono wkoncu moze konkurencje
-
[B7 2.0 TDI] juz jest w domku:)
Mam nadzieje ze pokazesz ja nam na zywo na spocie :?: a nie jak słynny kolega Rysio :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No cyc chcial nawet esemesa wyslal gdzie ma sie stawic
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Po namowie z Tomboyem ustalismy ze nam sie dzisiaj nie chce no i ze malo bedzie osob a i nie bylo rezerwacji juz nie mowiac o oszczednosciach na kulki :razz:
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
:mrgreen: Widze ze Murzynek dobrze tutaj kombinuje tylko pamietaj ze ja sam juz teraz moge was nie upilnować ale w sumie wody tam nie ma to sie moze nie potopicie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Plati czepiasz sie to tylko jeden wyraz :twisted: to co z zapasowymi kuleczkami :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak Plati mozesz montowac oby nas mnogo bylo :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale na co na spota czy na kulki ?? na to i na to mozna przyjechac nawet rowerem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak masz interfejs do B5 to czemu nie :razz: za tydzien to idzemy sie pozabijac :twisted: [ Dodano: 31-10-2006, 16:56 ] SPOTA DZISIAJ NIE MA
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chola chola nie wszystko na raz no chyba ze sie sponsor znajdzie to jak dzisiaj na rakowieckiej sie widzimy bo juz sam nie wiem :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a jak wkradnie sie w nasze szeregi jakis OBCY no dobra namowiliscie mnie :mrgreen: ide
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty lepiej powiedz co z kuleczkami bo mi po wyplacie juz duzo kasy nie zostalo a do 30 daleko jeszcze :razz: