Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. adaś no co ty w kulki se lecisz :mrgreen: to dawaj chociaz Chemika :mrgreen: w zastepstwie
  2. no tak tylko trzeba co jakis czas jezdzic i robic przeglad bo inaczej to ta gwarancja :razz:
  3. Tomboy przed tym jak pospacerowal spac powiedzial ze bedziemy tam sami ale jeszcze ustali szczegoly w czwartek
  4. a to skad taki rabat :?: pozbywaja sie starych modeli 2006
  5. no ok a skad my wezmiemy 25 osob :?: [ Dodano: 31-10-2006, 22:51 ] a ja mam 2 osoby kupla z pracy zabiore to wpisywac ile by bylo osob to moze przestawimy na inny dzien zamkniety
  6. Tomboy mowil ze znizka bedzie jak dojdziemy do 20 tam u mnie to tydzien trwalo
  7. oj a co jej sie stalo skrzydel dostala KUNIO ty oczywiscie tez idziesz na kulki :?:
  8. dobra ja chce i tak juz jestem na liscie
  9. KOszty jak masz legitymacje to 30 zł jak nie to 50zł a co do tomboya to ciagle szuka
  10. nie ma jeszcze no to juz jestes wpisany na liste :mrgreen:
  11. ooo Norbi czy to ty naprawde :mrgreen: idziesz z nami na kulki za tydzien :?:
  12. a zobacz moje zdjecie w podpisie :twisted:
  13. a nie lepiej w realu bedziesz mial ono wkoncu moze konkurencje
  14. Mam nadzieje ze pokazesz ja nam na zywo na spocie :?: a nie jak słynny kolega Rysio :mrgreen:
  15. No cyc chcial nawet esemesa wyslal gdzie ma sie stawic
  16. Po namowie z Tomboyem ustalismy ze nam sie dzisiaj nie chce no i ze malo bedzie osob a i nie bylo rezerwacji juz nie mowiac o oszczednosciach na kulki :razz:
  17. :mrgreen: Widze ze Murzynek dobrze tutaj kombinuje tylko pamietaj ze ja sam juz teraz moge was nie upilnować ale w sumie wody tam nie ma to sie moze nie potopicie
  18. Plati czepiasz sie to tylko jeden wyraz :twisted: to co z zapasowymi kuleczkami :?:
  19. tak Plati mozesz montowac oby nas mnogo bylo :twisted:
  20. ale na co na spota czy na kulki ?? na to i na to mozna przyjechac nawet rowerem
  21. jak masz interfejs do B5 to czemu nie :razz: za tydzien to idzemy sie pozabijac :twisted: [ Dodano: 31-10-2006, 16:56 ] SPOTA DZISIAJ NIE MA
  22. chola chola nie wszystko na raz no chyba ze sie sponsor znajdzie to jak dzisiaj na rakowieckiej sie widzimy bo juz sam nie wiem :?:
  23. a jak wkradnie sie w nasze szeregi jakis OBCY no dobra namowiliscie mnie :mrgreen: ide
  24. Ty lepiej powiedz co z kuleczkami bo mi po wyplacie juz duzo kasy nie zostalo a do 30 daleko jeszcze :razz:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.