Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Stary no to dawaj zaraz cos tu wyrezamy ale poziek ty to dzik jestes jak ogladam ten film z kreski na W :shock:
  2. Zobaczymy co powie jak sie pojawi jutro Panowie film z kreski wyrezany w notatniku jutro biore sie za ten zlotowy :roll:
  3. No tylko ciekawe w jakich godzinach on tu bedzie i czy checi bedzie mial no i Krowy :mrgreen:
  4. Panowie prezes nas odwiedza w sobote ciekawe czy cos przywiezie :?: :mrgreen: z tego lublina
  5. jakie topienie przeciez Cyc malinowy ma ratownika :mrgreen:
  6. a co zle wam bylo jak na zlocie ktos wozil wasze d*p... no ale opłacało sie nie pic i siasc za sterami B7 :mrgreen:
  7. Norbi w wawie to tylko jeden taki lata kolegi Matschake AWX po chipku zawitaj na stronie tdi racing team i moze cos da sie zrobic. http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?p=642&highlight=#642
  8. ja tam tez zawsze z kierowca jezdze :mrgreen:
  9. nowi to sie chyba nas boja tyle sie naczytali po tym zlocie ze czesto wpadamy w "szau" i wogole dziki jestesmy to wola nie ryzykowac i sie nie pokazywac ale spoko Poziek bedzie wiecej dla nas do wypicia :mrgreen:
  10. Jak wrocisz to stawiasz krowke :mrgreen:
  11. Z częscia zlotowa to tak ale na W to tylko tomboy, ono, poziek, bartte no i adamooo reszta nie brala udzialu no chyba ze ja bo ich startowalem :mrgreen: Dzik jestem
  12. fotki beda ze 3 zrobilem panowie filmy pozgrywane na kompa jutro zaczynam rezanie troszke tego bedzie Poziek dla ciebie tez bedzie kopia razem z czescia "W" gdzie byles glownym aktorem :mrgreen:
  13. zadna mecyjada tu masz fotosa http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=117681344 z jednej strony wkladasz srubokrecik i wyciagasz go do siebie troszke przesuniesz w prawo i masz go w reku po wyjeciu zarowki
  14. Cycu malinowy tak tez zrobie z tym tekstem :mrgreen: a o matrixie19 to moze nie mowmy dobrze ze nie ma go na filmie
  15. Kichol teraz to pojechales jak Zółw po bandzie na pomoscie ps. trzeba bedzie dokonac wyboru najlepszego skoku do wody ja stawiam na Komboya ale ty to Kichol tez jestes akrobata :mrgreen:
  16. i tu sie mylicie 40 min filmu z tego 30 eh szkoda ze to tylko bylo 2 dni
  17. Zółw z tego co ja tu widze na tej kasecie to wy sami lepiej zebyscie nie ogladali a co mowiac juz o tych ktorzy nie byli
  18. Wlasnie ogladam film ze zlotu o kurna
  19. Co do bryki adamooo to miodzik jakby byla z rocznika 2000 to moze i mnie by bylo stać :mrgreen:
  20. Zółw to dla ciebie Dziku- Jamie Cullum [ Komentarz dodany przez: T-żółw: 2006-08-01, 23:52 ] sęks mistrzu
  21. mnie tam wtedy tez nie bylo
  22. Spanky nam jeszcze nie dano jej ogladac a juz tyle spotow bylo :razz:
  23. no ja juz w domu zaczne moze rezac ten film Lista obecnosci: lukas23 tomboy ono bartte t-zółw adamooo Kichol i kolega ktory przyjechal na zlot lecz nawet o tym nie wiedzial Ciekawe jak tam Komboy :?: zyjesz jeszcze
  24. Poziek a zlozyles zamowienia i potwierdzenie jak tak to ja to zbiore do kupy i zrobim jedna pake dzisiaj sie ustali Film od dzika mam nadzieje ze dzisiaj zgram :roll:
  25. Stała ekipa wie kiedy spot A dla nowych Spot Torwar 1.08.2006r godz. 19:00 my naprawde nie gryziemy Ps. widzieliscie bombowca 20 min temu ale pikny dobrze ze tylkop ulotki wyrzucał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.