Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Stary no to dawaj zaraz cos tu wyrezamy ale poziek ty to dzik jestes jak ogladam ten film z kreski na W :shock:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zobaczymy co powie jak sie pojawi jutro Panowie film z kreski wyrezany w notatniku jutro biore sie za ten zlotowy :roll:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No tylko ciekawe w jakich godzinach on tu bedzie i czy checi bedzie mial no i Krowy :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie prezes nas odwiedza w sobote ciekawe czy cos przywiezie :?: :mrgreen: z tego lublina
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakie topienie przeciez Cyc malinowy ma ratownika :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co zle wam bylo jak na zlocie ktos wozil wasze d*p... no ale opłacało sie nie pic i siasc za sterami B7 :mrgreen:
-
Awaryjność Audi
Norbi w wawie to tylko jeden taki lata kolegi Matschake AWX po chipku zawitaj na stronie tdi racing team i moze cos da sie zrobic. http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?p=642&highlight=#642
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja tam tez zawsze z kierowca jezdze :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nowi to sie chyba nas boja tyle sie naczytali po tym zlocie ze czesto wpadamy w "szau" i wogole dziki jestesmy to wola nie ryzykowac i sie nie pokazywac ale spoko Poziek bedzie wiecej dla nas do wypicia :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak wrocisz to stawiasz krowke :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z częscia zlotowa to tak ale na W to tylko tomboy, ono, poziek, bartte no i adamooo reszta nie brala udzialu no chyba ze ja bo ich startowalem :mrgreen: Dzik jestem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fotki beda ze 3 zrobilem panowie filmy pozgrywane na kompa jutro zaczynam rezanie troszke tego bedzie Poziek dla ciebie tez bedzie kopia razem z czescia "W" gdzie byles glownym aktorem :mrgreen:
-
Kierunkowskaz boczny
zadna mecyjada tu masz fotosa http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=117681344 z jednej strony wkladasz srubokrecik i wyciagasz go do siebie troszke przesuniesz w prawo i masz go w reku po wyjeciu zarowki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cycu malinowy tak tez zrobie z tym tekstem :mrgreen: a o matrixie19 to moze nie mowmy dobrze ze nie ma go na filmie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kichol teraz to pojechales jak Zółw po bandzie na pomoscie ps. trzeba bedzie dokonac wyboru najlepszego skoku do wody ja stawiam na Komboya ale ty to Kichol tez jestes akrobata :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i tu sie mylicie 40 min filmu z tego 30 eh szkoda ze to tylko bylo 2 dni
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zółw z tego co ja tu widze na tej kasecie to wy sami lepiej zebyscie nie ogladali a co mowiac juz o tych ktorzy nie byli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wlasnie ogladam film ze zlotu o kurna
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co do bryki adamooo to miodzik jakby byla z rocznika 2000 to moze i mnie by bylo stać :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zółw to dla ciebie Dziku- Jamie Cullum [ Komentarz dodany przez: T-żółw: 2006-08-01, 23:52 ] sęks mistrzu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mnie tam wtedy tez nie bylo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spanky nam jeszcze nie dano jej ogladac a juz tyle spotow bylo :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ja juz w domu zaczne moze rezac ten film Lista obecnosci: lukas23 tomboy ono bartte t-zółw adamooo Kichol i kolega ktory przyjechal na zlot lecz nawet o tym nie wiedzial Ciekawe jak tam Komboy :?: zyjesz jeszcze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek a zlozyles zamowienia i potwierdzenie jak tak to ja to zbiore do kupy i zrobim jedna pake dzisiaj sie ustali Film od dzika mam nadzieje ze dzisiaj zgram :roll:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Stała ekipa wie kiedy spot A dla nowych Spot Torwar 1.08.2006r godz. 19:00 my naprawde nie gryziemy Ps. widzieliscie bombowca 20 min temu ale pikny dobrze ze tylkop ulotki wyrzucał