Treść opublikowana przez Lukas
-
Zlot Mazury Lipiec
a no widzialem ale nie ze sie nie odzywa bo moze nie dostala aktywacji od HUGO jeszcze to moze niech pogada z pieskiem i bedzie git
-
Zlot Mazury Lipiec
ONO a to cos dla Ciebie A Norbi to jak baletnica i nawet wychodzi chlopakowi on nie pamieta ale ja tak eh szkoda ze kamera wpadla w szał bo by dopiero bylo smiechu
-
Zlot Mazury Lipiec
hehe pamietaj ze mialem cie na OKU , pozdrow ja tam i baczka mam nadzieje ze nie boi sie wujków
-
Zlot Mazury Lipiec
A ja mam prezent dla Norbiego :mrgreen:
-
Zlot Mazury Lipiec
O kurde jaki fotos ono w roli głownej adamooo pracuje non stop teraz biedak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobrze ono powiedziane znowu bedzie sie dzialo i to juz niedlugo tylko zebysmy w trans nie popadli i to bedzie jeszcze długi weekend
-
Zlot Mazury Lipiec
acha tak tak na bank o ta ostatnia :razz: Dziku ty :mrgreen: Zółw pamietaj ze jutro musza byc zdjecia ja juz swoje zgralem
-
Zlot Mazury Lipiec
Spox Norbi zawsze pozniej mozna skasować :mrgreen: Ale cos czuje ze BT-żółw wali 5 minutówke juz po raz 20 to cieżka sprawa moze być Jejku czego ja sie na takim wyjezdzie nauczylem normalnie szkola zycia
-
Zlot Mazury Lipiec
O jaka chodzi krowke bo mam kilka No i mam jeszcze takie pokojowe No i nasza Honorowa Gwiazda Tak tak wiem DZIK JESTEM
-
Moje A4
No piekne to TDI coś czuje ze kolega Norbi bedzie sie chcial przejechac tym automatem i pozbawic sie kompleksow
-
Zlot Mazury Lipiec
a na ta Twoja glowe Norbi to ono mial lekarstwo
-
Zlot Mazury Lipiec
Norbi nie wywołuj wilka z lasu wiesz ze my to jestesmy do wszystkiego zdolni
-
Zlot Mazury Lipiec
No my wyjechalismy o 21 i tez nie bylo zadnych koreczkow tylko smerfow kupe. Norbi wszystkiego sie wyparl byl pod wplywem krowek a to dobre tlumaczenie
-
Zlot Mazury Lipiec
ksiazke piurko2 adamooo czytał i to na luziku :mrgreen: a twoj kieliszek to gadaj z murzynkiem bo wydaje mi sie ze byl w jego lodowce No dobra a kto widzial ladowarke do nokii bo gdzies zabladzila a nie bylo jej w lodowce u Murzyna
-
Zlot Mazury Lipiec
nie no wcale nie bylo tak upalnie no chyba ze w niedziele ale wtedy to juz trzeba bylo jechac a pobalowało by sie jeszcze troche
-
Zlot Mazury Lipiec
dawaj płytke jutro do nas to bedzie komplecik film obiecuje zrobic jak szybko sie tylko da ta Twoja fura chodzi jak malina niby tylko 25 koni ale zapiernicza jak DZIK no i jeszcze ta dziura w dachu chyba sobie taka wyrezam :mrgreen: i bede ono woził
-
Zlot Mazury Lipiec
nie no pewnie ze sie lacze z wami z w bolu wkoncu to ja polewalem :mrgreen: co do zdjec to tu jest malo wiecie cenzura i takie tam ale ja mam 140 zdjec i Zółw ma kolo setki to mysle ze malo nie ma
-
Zlot Mazury Lipiec
te panowie ale mnie glowa nie boli
-
Zlot Mazury Lipiec
Zdjęcia ocenzurowane wrzucone reszta dla wtajemniczonych tylko. telefonow nie masz bylo dzwonic bysmy Cie wyprowadzili na ten krakow. A co do zaproszenia na Krakow,Chrzanow,Zabrze to mysle ze wiesz ze zostalo przyjete :mrgreen:
-
Zlot Mazury Lipiec
Zdjecia beda filmik tez tylko troszke pozniej bo kamerka z liscia dostala :???:
-
Zlot Mazury Lipiec
Kichol ty to masz glowe stary zawsze po moim polewaniu ludzie wymiekali a ty to twardy jestes :mrgreen: Szkoda ze pojechaliscie tak wczesnie bo w niedziele tez bylo ciekawie lodki rowerki srodek jeziora :roll:
-
Zlot Mazury Lipiec
z tym to jeszcze nie wiadomo pewnie za pol roku jeszcze jednej imprezy nie odespalismy :mrgreen:
-
Zlot Mazury Lipiec
no to mozemy i tak zrobic ja nie widze problemu ja to nawet wezme dysk przenosny to nie musze nagrywac na CD piurko2 czekam na wasze adresy to wam pamiatke wysle
-
Zlot Mazury Lipiec
nie no to to sama elita czajniczek my to musimy Murzyna tylko przeprowadzic do wawy i bedzie miodzik :mrgreen: BT-zółwiu nagraj plytki na jutro dla nas ja tez nagram z 5 z tymi moimi nie zapomnij i zamiast 5 minutowki wypal plytki
-
Zlot Mazury Lipiec
Swiete słowa to kiedy robimy poprawke :mrgreen: No tu akurat troche masz racji ale np. Kolega Norbi byl z zonka i z dzieckiem Kichol był z żonka (bylo komu A4 prowadzic bo ja sam bym sobie nie dał rady z dwoma :mrgreen: )