Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
puszke hameraida w dlon i bedzie jak z marketu :mrgreen:
-
wytłumaczcie mi te oznaczenia silników
Może ten link Ci pomoże http://www.sun-diagnostics.com/intl/en/pdf/html/full_audi.html
-
[RS4] Moja Czworka...
NIe no BMW lyknelo RSa koniec swiata bys sie chociaz nie przyznawal :razz:
-
zbiornik paliwa
Wystarczylo użyc opcji szukaj a nawet troszke nizej jeste w tym dziale taki temat ale prosze http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=570
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
e tam pogoda zawsze klamie :mrgreen:
-
Strefa Śmiechu
kurcze to tez by sie zgadzało [ Dodano: 2006-05-08, 18:52 ] jesli to ktos od nas to przepraszam :!: Para Roku
-
[RS4] Moja Czworka...
Hugo to bylo wlaczyć stabilizator obrazu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
NIe no Gwiazda z Ciebie ono jak sie patrzy w nagrode znajdz grilla i przytachaj go na spota :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiesz Bartek dobra krowa nie jest zła :mrgreen: to na grila jest cos tylko teraz nie ma jeszcze grilla
-
[B5 1,9 AFN] jestem po ogromnym przeglądzie
To mozesz zalatwic sobie powiesz ze Ci sie czesci szybciej zurzywają :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mam nadzieje Bartek ze nie wala Ci sie to od swiat po tej lodowce :razz: bo bedzie trzeba zabrac duza krowe na tego spota zeby sie odkazic :mrgreen:
-
[B5 1,9 AFN] jestem po ogromnym przeglądzie
Pikus ladnie to tak w parade sie ladowac :razz: ja tu załatwiam dla wszystkich a ty mi szyki psujesz
-
Strefa Śmiechu
Co dla mężczyzny znaczy gra wstępna? - Pół godziny żebrania. - Synku, kiedy poprawisz dwójkę z matematyki? - Nie wiem, mamusiu, nauczyciel nie wypuszcza dziennika z rąk. Nie wiem czemu mi sie lata mlodziencze przypomnialy
-
Clima. Cos jest nie tak...
jak kupilem fure to sie troche zaciekawilem tym bo wokol tego zaworka byl zielony nalot no ale powiem ze po roku jest ok ostatnio odpalam po zimie i 30 sekund i idzie zimne powietrze i nawet nie smierdzi starymi skarpetkami
-
Clima. Cos jest nie tak...
boom_mike, niestety w Zamościu tam mi kolega polecil magika który napełnia klimy w Cieżarówkach tam to dopiero wchodzi czynnika chlodzacego :shock:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w sumie mozna by go zrobić na "a" (nie wiem czy male czy duze A) bo tam to duzo jest miejsca i woda gdzies niedaleko :mrgreen: tylko teraz kto ma grilla :?: i by go zabral adamooo cos wspominal ale czy bedzie :?:
-
Clima. Cos jest nie tak...
Ale troche dziwne ze gosc nie sprawdzil szczelności przed nabiciem nowym gazem, ja udalem sie do goscia od lodówek i sprawdzil ze zwialo zaworkiem tym z przodu ktos go odkrecil :???: tylko ze i tak mam maly problem z wiatrakiem od klimy bo lożysko siadło
-
[B5 1,9 AFN] jestem po ogromnym przeglądzie
To moze byś jeszcze tak kolegom zrobił :mrgreen:
-
[B5 1,9 AFN] jestem po ogromnym przeglądzie
60tys Podałbyś jeszcze jakies ceny do tego komuś sie przydać może
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o to beda jeszcze jakies niespodzianki czekam na wtorek jakies plany czy tylko "A" bo nie dostalem odpowiedzi :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No Bartek musisz cos do wtorku zrobic bo tu jest juz lista spoleczna na jazde :mrgreen:
-
Clima. Cos jest nie tak...
Ja zaplacilem 80 zł to zalezy od tego ile brakuje gazu w klimie
-
Clima. Cos jest nie tak...
Jeśli brakuje czynnika chlodzacego to nic sie nie pojawia po prostu nie chlodzi a nigdzie sie go nie dolewa tylko udaje sie do kogos kto sie tym zajmuje i on Ci uzupełni ubytek sam tego nie zrobisz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co kto ma wiedzieć :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a jakieś plany co do programu spotkania bo przejazdzki to rozumiem a może dodać do tego jakiś planowany grill albo cos :?: adamooo sie pojawi w koncu bo w sumie to chyba bedziemy zegnali Pozka tym razem a pozniej mnie