Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. puszke hameraida w dlon i bedzie jak z marketu :mrgreen:
  2. Może ten link Ci pomoże http://www.sun-diagnostics.com/intl/en/pdf/html/full_audi.html
  3. NIe no BMW lyknelo RSa koniec swiata bys sie chociaz nie przyznawal :razz:
  4. Wystarczylo użyc opcji szukaj a nawet troszke nizej jeste w tym dziale taki temat ale prosze http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=570
  5. e tam pogoda zawsze klamie :mrgreen:
  6. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    kurcze to tez by sie zgadzało [ Dodano: 2006-05-08, 18:52 ] jesli to ktos od nas to przepraszam :!: Para Roku
  7. Hugo to bylo wlaczyć stabilizator obrazu
  8. NIe no Gwiazda z Ciebie ono jak sie patrzy w nagrode znajdz grilla i przytachaj go na spota :mrgreen:
  9. Wiesz Bartek dobra krowa nie jest zła :mrgreen: to na grila jest cos tylko teraz nie ma jeszcze grilla
  10. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    To mozesz zalatwic sobie powiesz ze Ci sie czesci szybciej zurzywają :mrgreen:
  11. Mam nadzieje Bartek ze nie wala Ci sie to od swiat po tej lodowce :razz: bo bedzie trzeba zabrac duza krowe na tego spota zeby sie odkazic :mrgreen:
  12. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Pikus ladnie to tak w parade sie ladowac :razz: ja tu załatwiam dla wszystkich a ty mi szyki psujesz
  13. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Co dla mężczyzny znaczy gra wstępna? - Pół godziny żebrania. - Synku, kiedy poprawisz dwójkę z matematyki? - Nie wiem, mamusiu, nauczyciel nie wypuszcza dziennika z rąk. Nie wiem czemu mi sie lata mlodziencze przypomnialy
  14. jak kupilem fure to sie troche zaciekawilem tym bo wokol tego zaworka byl zielony nalot no ale powiem ze po roku jest ok ostatnio odpalam po zimie i 30 sekund i idzie zimne powietrze i nawet nie smierdzi starymi skarpetkami
  15. boom_mike, niestety w Zamościu tam mi kolega polecil magika który napełnia klimy w Cieżarówkach tam to dopiero wchodzi czynnika chlodzacego :shock:
  16. w sumie mozna by go zrobić na "a" (nie wiem czy male czy duze A) bo tam to duzo jest miejsca i woda gdzies niedaleko :mrgreen: tylko teraz kto ma grilla :?: i by go zabral adamooo cos wspominal ale czy bedzie :?:
  17. Ale troche dziwne ze gosc nie sprawdzil szczelności przed nabiciem nowym gazem, ja udalem sie do goscia od lodówek i sprawdzil ze zwialo zaworkiem tym z przodu ktos go odkrecil :???: tylko ze i tak mam maly problem z wiatrakiem od klimy bo lożysko siadło
  18. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    To moze byś jeszcze tak kolegom zrobił :mrgreen:
  19. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    60tys Podałbyś jeszcze jakies ceny do tego komuś sie przydać może
  20. o to beda jeszcze jakies niespodzianki czekam na wtorek jakies plany czy tylko "A" bo nie dostalem odpowiedzi :?:
  21. No Bartek musisz cos do wtorku zrobic bo tu jest juz lista spoleczna na jazde :mrgreen:
  22. Ja zaplacilem 80 zł to zalezy od tego ile brakuje gazu w klimie
  23. Jeśli brakuje czynnika chlodzacego to nic sie nie pojawia po prostu nie chlodzi a nigdzie sie go nie dolewa tylko udaje sie do kogos kto sie tym zajmuje i on Ci uzupełni ubytek sam tego nie zrobisz
  24. a co kto ma wiedzieć :?:
  25. a jakieś plany co do programu spotkania bo przejazdzki to rozumiem a może dodać do tego jakiś planowany grill albo cos :?: adamooo sie pojawi w koncu bo w sumie to chyba bedziemy zegnali Pozka tym razem a pozniej mnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.