Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. nie da sie trzeba sciagac tapicere a jak to zrobic juz pisane bylo kilka razy
  2. no to ladnie teraz to nie bedzie -15 a -40 Brynia Icemana jedzie juz w czwartek to nam droge wyrówna
  3. Brynia mowilem nie jedz to nie pojade zobacze Lukas ma zawsze racje
  4. no a czego sie spodziewales calkiem podobny do tego no jak go tam nazywaja POZIA Daniel_A4_2002 zarty na bok zapraszamy na spota
  5. jak nie bedzie reszty dzikow z Wawy to z kim wy macie tak szalec w czwartek
  6. Flyer 7-8 to mi tak pasuje takze wstepnie mozemy sie ustawiac na piatek rano
  7. Ja tu widze ze Wit chyba planuje jakis nowy zakup auta
  8. ADAM! te dwie spotowiczki sa bardzo spokojne takze Najgorzej to z ta ruda w stringach No dobra ale gdize jest Lukaszr gdzie sa fotosy furaka jakies opisy z jazdy ?
  9. Lukas da rade jak nie bede dawal rady to sie napije i jakos pojdzie
  10. z dwoma to jeszcze dalbym rade ale z trzema to nie wiem czy ogarnę
  11. A ja wam powiem ze mi to tam obojetne co bedzie pite ale finka jest dobra do polewania
  12. a ile taka usluga 4x4 poprosze o info moze byc PW a i czy ta hamownia to nie taka jak w VT z wirtualnymi koniami
  13. nie no felgi to tylko u Angeli Poziek ty jeszcze zyjesz myslalem ze juz na jakims odwyku lezysz
  14. Hornet czytaj JA Lukas nie JA Zólw to jak moge zamulac :>
  15. to w takim razie musze zmienic myjke bo jezdze na taka ze slonikem i tam ciezko mi obejsc za raz auto widocznie maja mniej sekund
  16. no nie wiem czy dasz rade bo ciezko obiec cale auto za 2zł Co do Kubicy to czuje ze bedzie masa ludzi i nic sie nie zobaczy
  17. Kurna jeszcze 1,5 tyg i oraz w najlepszym wykonaniu ZLOTOWYM
  18. Norbi juz z dnia na dzien zimniej sie robi to wroci twoje ulubione miejsce
  19. JAK TO NIE MA A JA
  20. No nie wiem Brynia czy nie da rady jestes takich gabarytow ze nawet Panda moglaby Cie zassać
  21. No chlopaki jak piknie moje auto zostalo na wsi na zabiegu takze potrzebuje podwiezienia Flyer mam dla Ciebie plytke w plecaku to odrazu sprawdzimy w drodze na spota czy dziala podeslij mi Tela na PW bo moj to chyba masz
  22. Kto dzisiaj bedzie przelatywal kolo ZOO na spota ?
  23. To zapraszamy wszystkich do Promenady bo pogoda tego lata to
  24. a racja Flyer jesli jutro jakos dotre to zabiore CD
  25. Malik miales cos mi wyslacw pdf wodzu Wit to lubi różne klimaty ale ten jest kox

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.