Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. W takim mlodym wieku takie bledy co do vaga to damy rade
  2. malik ja mam vaga non stop w aucie takze spokojnie tylko lapka zabierz bo moj narazie chory
  3. Spanky ty to pierwsze pojaw sie na spocie np. jutro
  4. Zółwik to z mojego potwora ten dzwiek sie roznosil bo akurat po poludniu upalalem
  5. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Spotyka pająk pająka. - Cze, co robisz? - Gram w motylki - Skąd masz? - A, ściągnąłem sobie z sieci... Pielęgniarka mówi do lekarza: - Panie doktorze, ten symulant spod trójki umarł dziś w nocy. - No, tym razem to już przesadził... Córeczka budzi sie o trzeciej w nocy i mówi: - Mamo, opowiedz mi bajkę. - Zaraz wróci tatuś i opowie nam obu... Koleżanka pije ? - Nie - Dlaczego? - Mam problemy z nogami - Uginają się? - Nie, rozkładają ... Gdzie byłeś całą noc? - pyta żona. - Na rybach. - Złapałeś coś? - Mam nadzieję, że nie... - wzdrygnął się mąż. Lekarz wypisując chorego po operacji udziela mu rad: - Nie palić, nie pić pod żadnym pozorem, co najmniej osiem godzin snu dziennie. - A co z seksem? - Tylko z żoną, bo wszelkie podniecenie mogłoby pana zabić! Spotykają się dwaj sąsiedzi na ulicy. - Czy uprawiał sąsiad seks we troje? - pyta jeden. - Jeszcze nie - odpowiada zapytany. - A chce sąsiad? - Oczywiście! - To biegnij sąsiad do domu, a szybciutko.. Mąż wraca późno z domu. Żona już leży w łóżku, więc mąż szybko się rozbiera i do niej. Żona: - Nie zaczynaj dzisiaj. Boli mnie głowa. - Zmówiłyście się dzisiaj, czy co do jasnej cholery?! Facet umówił się z kolegami na polowanie. W dniu polowania wstał skoro świt, ubrał się wziął broń, wyszedł przed dom,postał, postał... i stwierdził, że nie pojedzie, bo jest za zimno. Wrócił do domu, rozebrał się i wszedł z powrotem do nagrzanego łóżka i przytulił sie do gorącej żony. Żona po omacku poklepała go po pośladkach i pyta: - To ty? - Yhm, to ja. - Zmarzłeś? - Zmarzłem. - No popatrz, a ten idiota pojechał na polowanie... Przychodzi gość do pani doktor i mówi: - Mogłaby pani mi coś dać bo mam erekcje 24 godziny na dobę. - Mogę panu dać spanie, jedzenie i tysiąc złotych miesięcznie. Lekarz pił przez cały weekend. Do roboty poszedł, łeb mu pęka, najchętniej nie widziałby żadnego pacjenta, a tu wchodzi taki jeden namolny. - Panie doktorze, jak tam moje wyniki? Wkurzony lekarz: - Ma pan raka! - Jak to raka? Przecież wcześniej mówił pan, że to tylko kamienie! - Kamienie, kamienie! A pod każdym kamieniem rak!
  6. Bo ten nasz Prezesik to on tak wszystkie Kobietki wyroznia cos czuje ze to taki przyszly "erotoman gawedziarz"
  7. no i nie bedzie ci sie wyswietlac bo nie masz tej funkcji tak jak pisalem na poczatku a ze jest czyjnik to jest od klimy jak chcesz miec pewnosc to poswiec 10 min i wyjmij te zegary nikt tu nie jest Jasnowidzem zeby ci powiedziec co tam masz [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2007, 15:55 _________________________________________________a jak wyjmiesz te zegary to bedziesz mial takie dwie czarne naklejeczki w tym miejscu
  8. To co panowie ja juz po szkole na lody troche za zimno
  9. no co ty angela nie wiesz ze w Wawie obowiazuje jedyny sluszny kolor RÓŻOWY zobacz popis T-żółwia
  10. kolorek nicka
  11. Mogę Cię nauczyć :polew: nie dziekuje dam sobie sam rade angela jako klubowicz warszawski musisz miec klubowy kolor
  12. Tak Hornecik tylko drobne zabierz bo ty lubisz placic slono za lody
  13. Przeciez Poz walczy z Murzynem ciagle kto wygra no jutro pogoda nie halo ale jakies lody moze sie uda zrobic
  14. a no fakt jak tak to beda z tego silnika ludzie ale to co Poziu kupujemy Kujawskiego
  15. a moze prosciej moze nie masz takiej funkcji no chyba ze byla jak byla to wyciagaj zegary i bedziesz wiedzial co sie dzieje
  16. Witam i pozdrawiam Rzeszów
  17. Z tego co mowil Lookier to jest tylko 140 po programie takze oniak dawaj wykres ile dalo sie jeszcze wyciagnac z tej 170 ?
  18. Hamowac mi tu bajerke wlasnie Adas z Klaudia byl u mnie na kolacji Adas sie czegos najaral bo taki byl grzeczny dla K. ze nawet przebil Pozia który tydzien temu podobnie glaskal Q
  19. hornecik ty jeszcze ze dwa razy na lodziki pojedziesz i tez bedziesz zdawal z chlopakami takze sledz watek
  20. Alvaro fajne przezycia to sa w 3,0 u nas w wawie to Plastek ma takie cudo i chlopak jakis zdolowany chodzi
  21. to Adas powinien strelic bo jak nie zda nie bedzie komu go wozic oniak wyczul krowki to polecial na egzamin
  22. a oniak co tam robi bedzie pocieszal czy poszedl zobaczyc jak to wszystko teraz wyglada i czy sam zaliczy czekam na wynik jak pozytywny to widzimy sie w knajpie u Adasia
  23. temu silnikowi to juz nawet chip nie pomoze co do spalania to powinno spasc lecz nie musi pewnie z litr
  24. a co tu taki spokoj cale towarzycho bierze przyklad z panien i strzelilo
  25. Witam B7 Uzupelnij profil "miejsce pobytu"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.