Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Spanky ty widzialem zrobiles duzo foto na zlocie nie masz gdzies tego zgranego zeby mi pozyczyc na spocie np. w ten wtorek :biggrin:
  2. :biggrin: jutro szkolenie a prowadydjera niet
  3. No ktos juz pisal ze to maja byc kulowe czyli takie jak pokazales
  4. siostra przynosi mi list i mowi jakas Walentynka do Ciebie od Bryni tylko chyba troche pozno to juz do ono no ale filmy z imprezy sa
  5. plytka jest niespodzianka zaczeta jestem wlasnie po jednej Brynia za wszystko piknie dziekuje ale z tymi znaczkami to juz naprawde pojechalas :redface: :biggrin: w sumie jakby podal adres i klucze nam to jest nie potrzebny
  6. no to sprawdze skrzynke dzisiaj :redface: a dziekować :biggrin: tak jest :exclaim: a dzisiaj widzialem ciezarowke z taka duza reklama MON CHERRY jakby tak cala zjesc to kac z tydzien czasu by trzymal bedziemy sie rozgladac :twisted:
  7. widze ze duza grupa krazy blisko mnie a mon cherry kiedy zaczniemy no ja tak jak mowilem o 17 koncze robote takze pewnie wylot o 18 na 20 na miejscu i zaczynamy
  8. no nareszcie jakies konkrety a Kris jutro przyjedzie adas wyslales zaproszenie
  9. no tak nie ma to jak GW i "Lookier serwis" :biggrin:
  10. no ale wtedy to byla niby wada zarowki, wadliwa partia to teraz co
  11. ale znowu ten sam
  12. zapraszam na spota a nie siedzisz w domu juz masz blisko bo to Torwar
  13. Kunio o twoim furaku juz sie wypowiadalem i tutaj i tobie osobiscie takze nie bede sie powtarzal
  14. no musze ja zwazyc bo jestem bardzo ciekaw ile to ma KG bo nie dosc co quattro to jeszcze gaz z butla 65L no i wyposazenie FULL wypas jak to kiedys ktos pisal kazdy kabelek wazy swoje. No Norbi dziekuje tym bardziej ze ty mi powiedziales na Broniszach jedno slowo BRAC :exclaim: :biggrin: i naprawe jak narazie nie zaluje tego kroku bo auto super wkoncu ten zwykly pazdzioch B5 zamienil sie w cos za czym ludzie sie ogladaja i robia sobie zdjecia :eek:
  15. jestem tego samego zdania, V6 rulezzz no i do tego niby same koncowki wydechu ale dzwiek jak dla mnie w srodku ma zaje*** "prawie" taki jak u Norbiego :biggrin: No to chlopaki dzwonil ktos do naszego szkoleniowca
  16. Plati no ale cudow to nie bedzie zobacz swoj podpis i ty masz to zmierzone ja w nowosci mialem 220 kucy i 300 Nm a ile teraz zostalo no i jeszcze waga auta takze baty dostaje ale i tak jestem bo wlasnie takie auto chcialem z takim dzwiekiem a nie jakies tam kosiarki :biggrin:
  17. Plati powtorka bedzie ale na dluzszym odcinku i jak skrzynie ogarne u szewczyka bo przekladka 1-2 to tragedia
  18. Pewnie juz dzisiaj zaczyna szkolenie no ale bez niego to nie ruszymy
  19. nie strasz go bo nie pojedzie w piatek na szkolenie no ale my tu gadu gadu a gdzie jest nasz głowny szkoleniowiec :biggrin:
  20. bo trzeba na spotach byc a nie strzelic focha bo daleko do reala
  21. Norbi ty jakbys postawil swoja eSe na cala noc w centrum na ulicy to mysle podobnie by bylo [ Dodano: 14-03-2007, 13:27 ] to przeciez z rana w sobote juz bedziesz doma
  22. i co foch z przytupem pewnie na tydzien czasu ciekawe jak tam ono zalatwi :eek: tu chodzi o zdjecia z aukcji te co podales
  23. z nami pojedzie jeszcze chyba zólwik bo pozniej nabral ochoty tylko z rana w sobote musimy byc w wawie
  24. trochu mała ale widocznie wybrales wiekszy komforcik ale na moich 18" nie jest tak zle :biggrin: Sławek ważne ze tobie sie podobaja
  25. No mi sie wydaje ze po dzisiejszym spocie juz wszyscy pojezdzili to juz mam spokoj no chyba ze sie Tomboy pojawi :eek: Chlopaki myslec o tym szkoleniu ja musze w sobote o 10 byc na uczelni

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.