Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. odrazu alkohole ledwo kilka krowek ono juz od 2 weekendow trenuje
  2. Mysle lookier ze nawet jak bedzie cud to dasz rade bo zawsze sie kilka osob wylamie na dzien przed
  3. No zółw to mocno zle jak tak jak kogos trzeba to gadaj a lookier to jak cos to mozesz poleciec za Zólwia
  4. No ja juz mam transport ustawiony takze widzimy sie jutro o 19 w Realu zeby nikt mi nie pojechal do media bo tam nas nie lubia :twisted:
  5. No kiedys to juz czytalem ale naprawde niezle maja ludzie problemy
  6. jedynie anty dali by rade ale ostatnio jak podeszli to chyba zółwia sie bali bo jeden stał za plecami drugiego i wzrokiem po podłodze wodzil
  7. pomysl nie jest zly nie jeden by popakowal na spocie
  8. 3 najwiekszych pakerow w klubie to we wtorki zamiast spotow godzinka na silowni :biggrin:
  9. spoko spoko dresiki juz zamowione i maja byc gratis w salonie
  10. Mamy plan z Oniaczem, adaś nam juz tworzy plan na siłownie, kupujemy sobie po BMW 3 i na miescie bedzie 2 nowych bandziorów
  11. Pamietam dzisiaj znowu powozilem onowozem i powiem ze K**** jak to jedzie to cos pieknego sytuacja sie klaruje :twisted:
  12. ty lepiej nas odwiedz na spocie bo juz nie pamietam jak wygladasz
  13. to od samego rana Andrzeja i da rade do 19 :biggrin: przeciez to dopiero za 2 tyg to sie moze jeszcze wiele wydarzyc
  14. czyli rozumiem ze szykujesz niunie na spota wtorkowego bo juz cie dawno widzialem zapraszamy
  15. Panowie zeby nikomu sie nie pomylilo we wtorek spot w Realu Norbiego jak nie bedzie to pojedziemy do niego i
  16. ty to na jakies szkolenia o 7 rano jezdzisz :eek:
  17. gdzie sa wszyscy rozumiem wit w gorach, ono pewnie po jakiejs imprezie, adaś kotlety robi, zólw 5 minutowka juz od wczoraj od 17 :biggrin: a reszta przeciez ferie sie juz skonczyly
  18. u Szewczyka wszystko da sie zalatwic wiem to po ostatniej wizycie :twisted:
  19. tylko wroc caly bo wiesz kto bedzie nas pilnowal na zlocie jak nie pleban
  20. w pierwszym poscie jest zawsze termin i miejsce ale to jest podane dzien przed spotkaniem czyli wtorkiem o 19 a miejsce tym razem Geant
  21. czasami potrzebne sa zmiany :twisted: tylko ze ten garaz to pewnie w tarnowie
  22. Dobra chlopaki Norbi ma troche racje i tak pozniej bedzie dymal na torwar to moze zagoscimy na troche w Geancie
  23. czy ja wiem za ubezpieczenie dalej bedziemy mieli zwyzki
  24. Norbi ale jazda twoim wozem to czysta przyjemnosc :exclaim: a wiesz tymmi klekotami to juz nie jest to glosne i jarmoli
  25. Lukas odpowiedział(a) na a4avant temat w Nadwozie i Wnętrze
    http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=866.0

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.