Treść opublikowana przez george
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 375/300
Zacne auto ? Widziałem kreski na FP u EDC Chiptuning Otwock.
-
[B7 BRB] Nierówna praca silnika, szarpanie
Sprawdź pompki kompem. Ponadto źródłem drgań oprócz pompek są wymęczone poduszki silnika.
-
[B6 AVF] Kontrolka silnika i ESP
Wujek w AVF przerabiał ten sam wątek - Check Engine i ESP oraz drgania na jałowym. Tandem pompa rozszczelniła się, zacięgnęło olej i zabiło pompki, tak to jeszcze pożyłyby. Regeneracja + płukanie baku etc. + robota + pompa wstępna, wszystko zamknęło się w 2650 zł. U Ciebie tandem pompa 1300 zł .? Pierburg to maksymalnie 900 zł..
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A6 C6 4,2? Wiem, że A8 D3 ma tarczę 360 mm, ale w C6 w cywilnej odmianie tj. A6 nie wiedziałem, że jest taki duży hebel. Zacisk również od A6?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Czyli ASN ma takie heble jak 2,5 TDI Q. AVF Q w serii ma 288/245?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ASN w B6 i C5 ma 320 mm. Bardziej zastanawiał mnie tył pod Q 288 mm. Sprawdzę wymiary z 3,2 FSI. To prawda, czasem można trafić gotowy zestaw. Najwyżej soft. Mody na ~200 KM to jakieś 6 k PLN + heble co najmniej 1,5 k PLN, a żyć trzeba. B6 TDI Q Avant nie jest lekkie, więc większy hebel przyda się. W C5 miałem 312/255 i było czuć poprawę względem ośki B6 AVF Avant, którą czasem jeżdżę 288/245.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Używane tarcze i klocki będą wymagały i tak z czasem wymiany, prawie nowych tarcz i klocków nikt nie dorzuci w gratisie. Zacisk (sprawny), jarzmo i osłony mogą być używane, choć zacisk pewnie będzie wymagał wymiany. Kompletny zestaw 320/288 występował w B7 z 3,0 TDI Q i 2,0 TFSI Q?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Na obecną chwilę ile kosztuje na gotowo swap na 320 mm przód i tył 288 mm do AVF quattro Avant z dobrymi tarczami i klockami?
-
[A4 B6 1,9 TDI AVF ośka] Drgania podczas przyspieszania i hałas
#drganieprzyprzyprzyspieszaniu #A4B6 #AVF #ośka Problem dotyczy Małysza w ośce 130 KM 6 biegów. Podczas mocniejszego dodania gazu samochód wpada w wibrację. Sytuacja ma miejsca zarówno podczas ruszania z miejsca i w trakcie przyspieszania jadąc. Dodatkowo jest głośniejsza praca silnika słyszalna z okolic tłumika. Na drążku zmiany biegów również są widocznie wibracje, kiedy obroty są zbyt niskie, lecz przy wyższych obrotach jest to również zauważalne. Nie ma konkretnego przedziału w którym nie występowałoby to. Czy są to objawy zużytych poduszek silnika oraz skrzyni biegów? Dziękuję za każdą wskazówkę .
-
Jaką wybrać matę bagażnika do avanta?
Poszukuję gumowej maty lub z innego tworzywa do avanta. Przeszukałem temat, jednak jest on sprzed 4 lat i sporo linków jest wygasłych. Co polecilibyście?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, co prawda nie mam A4, ale wujek powoli przymierza sie do zakupa auta, więc chciałbym zgłębic wiedze na temat A4. Oprócz A4 jeszcze A6 C4 AEL z Q jest brane pod uwagę. Pozdrawiam