Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PitekA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PitekA4

  1. filtry od gazu kiedy ruszane ?
  2. zgadza się, ale jak ktoś chce uczciwie spłacać, to nikt się nie przyklei
  3. i tak sprawdzają tylko czy nie jest się na czarnych listach np. w BIK, a w źródle dochodu to ludzie ściemę walą i tak dostają raty...kilku moich znajomych nie pracujących na papier wpisali fake umowy na najniższa krajową, bez problemu dostali na raty, spłacili i nikt nic nie sprawdził ogólnie raty lecą przez Alior Sync, procent znikomy więc się opłaca, tylko trza terminów pilnować, bo np. za to, że wyślą list z przypomnieniem o braku wpłaty, płaci się 25 zł heh
  4. minimum temperatury do przęłączania zalecane przez chłopaków ze staga to 30 stopni, bez znaczenia czy zima czy lato (pod warunkiem, że instalka jest założona zgodnie ze sztuką, a nie przez Zenka spod bloku) ja się bawiłem temperaturami itd., bo miałem problemy zimą, a okazało się, że filtry zaje*ane, także wymiana poszła i całą zimę bez problemu się przełączał po jakichś 2 km na PB
  5. jaka instalka ? jeśli STAG, to macie w Katowicach chyba trzy autoryzowane serwisy, w każdym z nich będzie lux INTERAUTO S.C, Żeliwna 41 DAVANTI, Konduktorska 42 MARKET-POL Jolanta Dąbkowska, Bytkowska 1.B (teren MTK) a nawet jeśli zrobiliby coś, co nie spełniłoby Twoich oczekiwań, to jeden telefon do centrali i od ręki ich "mobilizują" do ruszenia głową
  6. auto z profilu, instalka stag 200, kme silver, ref fast trasa=8l max miasto=10l max przy normalnej jeździe (nie na dziadka) hm...jak używałem auta na kurierce, to potrafiło łyknąć nawet 15l, ale to już ekstremalne warunki jazdy
  7. ja u siebie mam 310 kkm przelotu i już trzeci raz leję LM synthoil high tech 5w40 i jest gitara
  8. 4-5 h max, od pon. do pt., weekendy wolne
  9. gadaj z tym gościem
  10. wszystko jest na forum -> http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-wymiana-radia-niefabryczne-97970/
  11. brać ten: Audi A4 A6 A8 A3 TT tylne glosniki subwoofer M004 (3898809730) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. czy ten Moduł do AUDI tylne głośniki złącze MINI ISO (3962580140) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ? btw. ktoś byłby na tyle uprzejmy i zapodał mi fotkę kabli w tych kostkach mini iso w zestawie "nie BOSE" ? bo mam oczywiście je obcięte i nie wiadomo który kabel gdzie ;/
  12. hah ciekawe...nigdzie nie napisałem, że reg fasty są najlepsze, ale każde jedne są lepsze od czerwonych waldków, przejedź 10kkm na waldkach i 10 kkm na np. reg fastach i zobaczymy , które będzie trzeba regulować... btw. gdzie ja napisałem, że autokalibracja zastapi strojenie na afr ? nie wciskaj swoich słów w moje wypowiedzi
  13. wtryski do zmiany i od tego zacznijmy jeszcze jakby to były waldki z bfc, to jeszcze, ale najzwyklejsze i najtańsze czerwone, to nie nadają się do niczego (no chyba, że ma się niskie wymagania, a auto ma tylko "jakoś jeździć" na gazie) reduktor styka (sam mam), zapodaj sobie listwę od AC albo reg fasty (sam mam) i zaczynasz zabawę...czyli autokalibracja, regulacja na trasie i patrzysz co i jak, potem ewentualnie zmieniasz średnicę dysz lub regulujesz ciśnienie na reduktorze, wszytko zależy od tego jak będzie to wyglądało po regulacji...
  14. tak, na obudowie powinien być oznaczony reduktor, a jak nie, to po samym wyglądzie KME - Producent nowoczesnej elektroniki samochodowej - projektowanie, półsekwencyjny, lpg, autogaz, g3, diego di, ngv, ppo, cng, sekwencja, elektronika, wtrysk gazu, diego, sekwencja, nevo, diagnostyk, auto, produkcja, sekwencyjny, gpl, diegog3, di,k
  15. waldemary out i co najmniej reg fasty na warsztat, jaki to dokładnie KME silver ? RED ? btw. masz 150 KM pod maską czy 190 ?
  16. dzięki za info, również pozdrawiam
  17. że lemforder to oczywiste poduchy kupione...a jeśli chodzi o silnik, to tam ile jest poduch ? też dwie ?
  18. Witam Pytanie dla znawców tematu (jako że różne źródła różnie podają). Pacjent: A4 Avant 1.8 ADR 1996r. Do wymiany poduszki skrzyni biegów. Pytanie do was takie...ile tych poduch jest i jakie powinienem kupić ? Pzdr i z góry dzia
  19. no dla mnie te 120 % były na prawdę ekstra, gdyby tylko trwałość była lepsza...eh teraz cisnę na zwykłych H4 z Narvy, stykają
  20. w różnych autach miałem różne żarówki, ale tylko chińskie Tungsramy +120% miażdżyły wszystko, niestety 4-5 mies. i kosz, bo szybko się przepalają ;/
  21. chodziło mi bardziej o to, że przy słabym gazowniku nawet sprzęt z kosmosu za kilka tysi może chodzić jak w wspomnianej skodzie 1.3 a do tego auta w cale cudów nie trzeba, chyba, że ktoś chce wydać kasę
  22. policja raczej nic Ci nie zrobi, bo kto wozi przy sobie homologację na butle ? papiery na homologację potrzebne Ci będą przy przeglądzie, bez tego Ci go nie wbiją i tyle... z tego co wiem, to ponowna legalizacja butli jest nieopłacalna, czasem nie możliwa, a jak już to na krótki okres 2-3 lata... jak cienko z kasą, to możesz poszukać na aledrogo używanej butli 1-2 rocznej z homologacją, jak nie to tylko nówka
  23. przede wszystkim znajdź gaziarza, który założy instalkę jak bozia przykazała, bo od tego zależy jak to będzie latać, a w mniejszym znaczeniu od wybranych podzespołów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.