Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. Ja w piatek będę miał hajs na cos do skory z czymś do nanoszenia dajcie znać ike do zapłaty po zniżce
  2. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Hahahahaha
  3. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Externistyczny kurs jogi i zrobi wszystko
  4. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Wiem wiem pochłonoł mnie majonez hahaha ---------- Post dopisany at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ---------- Brzuch mozna wciagnąć kiedy trzeba moja żona tak robi hahahaha
  5. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Heh jak bylem mlodszy sporo to przy 69 kg rekord mialem 120 na plaskiej ale kiedy to bylo hahaha teraz to rekraacja bardziej .
  6. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Nachwyt bo podchwyt podobno kontuzyjny jest . 20 powtozen bez obciazenia w rozgrzewkowej serii ale to takie szybkie wiec ---------- Post dopisany at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany at 09:22 ---------- Noi nie jakoś bardzo szeroko . Ja ogolnie bardzo uwazam i raczej staram sie naturalne ruchy wykonywać . Brat kupił dobrą książke jakiegos ruskiego co teraz w stanach trenuje . Naprawde niezle tam rzeczy opisuje . Podam tytuł jak ją przechwyce . ---------- Post dopisany at 09:29 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ---------- Pavel tsatsuoline czy jakos tak
  7. Mysle ze dwie to mało będzie hehehe
  8. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Mi to ogolnie bebech wywalił na ostro ale tłumacze to sobie podeszłym wiekiem . Narazie przy 170 cm waże 78 i leci 100 na serie ostatnią na skosie 6 powtorzeń .
  9. Moze nad białe będę jechał to podlece z flaszką hehehe .
  10. Ojtam ojtam rzut beretem hahaha
  11. A znasz kogoś w warszawie może?
  12. Hehe ale z tego wszystkiego mam teraz ac czerwonego a nie antarctica. W sumie ciezko cos powiedziec o tym antarctiku bo nic w sieci nie pisza o nim w przeciwienstwie do ac .
  13. Pojade do kogos innego poprostu bo mam juz dosc tego znajomego
  14. Wtryski zielone koni 190 więc raczej ciśnienie. Na reduktorze to się reguluje?
  15. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Wypuść powietrze
  16. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Nom niestety ja w tym tygodniu robilem klate plecy lapy poniedzialek wtorek sroda masakra :/ dzis ogolnorozwojowke musialem :/ . Tak jak mowisz dziecko praca wazne że w ogóle jest czas na chodowle mięśni .
  17. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    U mnie były 3 osoby hehehe majówka pewnie już
  18. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Czy to już zboczenie na trening w niedziele??
  19. Dawaj moskal pod siłke na wprost carefoura będę tam na treningu jutro mogę wziąć kabelek i lapka . ---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ---------- O 10
  20. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Dobij w połowie ostatniej bez obciążenia . Niech ktoś ci zdejmie zobaczysz jaka pompa .
  21. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Dla mnie drążek zawsze rządził 10 kg na pasie a w ostatniej serii 6 powtórzeń i dobicie czterema po zdjęciu obciążenia
  22. Hehe do twarzy ci bez pingli
  23. Moze uklad zle przeplukali i opiłki zabiły drugą pompę albo magiel też tak kiedyś miałem . Jesteś w dobrej sytuacji bo masz gwarancje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.