Treść opublikowana przez jamrolly
-
Pytanie dot baterii do lapka itp.
Mialem tak samo gostek jeden robil mi format i bateria trzymala max pol h ..czasem nawet mialem problem zeby ja naladowac bo nie chciala sie ladowac ...w koncu zrobilem sobie sam format na innym systemie i wydajność baterii wzrosła w dodatku bezprpblemu reagowała na ładowarkę; ) Wysłane z mojego GT-I8190
-
Kropki zawieszenia
Ja mam 1ba i mam 3 niebieskie i jedna zielona na tyle auto z opisu .. Wysłane z mojego GT-I8190
-
Wymiana zbiorniczka spryskow
Powodzenia Wysłane z mojego GT-I8190
-
Wymiana zbiorniczka spryskow
Ja juz swoj wyciagalem bo uszczelnialem go i tak zrobilem jak napisalem chlopaky mnie tak na forum doradzili ..zrezzta musisz sciagnac nadkole zeby go odkrecic i dolem wychodzi leko Wysłane z mojego GT-I8190
-
Wymiana zbiorniczka spryskow
Sciagnac kolo i nadkole z lewej strony odkrecasz zbiornik i wychozi az milo ale jest na forum gdzies opis Wysłane z mojego GT-I8190
-
Wtyki tylnych lamp
Wlasnie schemat gniazda mam drugi kierunek mam wyprowadzony dobra dzis pokombinuje wysłane maszyną do szycia
-
Wtyki tylnych lamp
Witam panowie ! miałby ktoś z was może schemat wtyczek tylnych lamp od avanta? bo mam hak wpinany i dziś chciałem go użyć, a tu się okazuje ze gniazdo nie podłączone i musiał bym je pod lampki podłączyć? a nie mam zielonego pojęcia który przewód do którego
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
witam majsterkowicze! jak każdy (chyba) piszący w tym temacie chciałem dokonać modyfikacji kolektora ssącego tylko, że mnie to czekało przy silniku o oznaczeniu AJM. Udało się to egr wywalony kolektor zamontowany flansza też no i nic tylko smigać ! pojeździłem trochę (parę mieszków) i powiem szczerze że żadnego "-" nie dostrzegłem prócz "klepnięcia" przy gaszeniu auta . Zaczęło mnie to troszkę irytować więc pomyślałem, że przecież kolektor który mam zamontowany też był kiedyś połączony z egrem no i tu się zapaliła żarówka! przecież taki egr też można zaślepić i wstawić go zamiast flanszy tylko po to żeby klapa gasząca ładnie nam pomagała podczas gaszenia auta. Wziąłem się więc za robotę zaślepiłem egra zakupiłem ori kolanko no i zmontowałem odpaliłem graty i.... i wszystko pracuje jak należy ..mając kolektor od awx'a razem z zaślepionym egrem jakby ktoś chciał służę pomocą no i posiadam jedno kolanko te które wchodzi za egr będzie potrzebne przy tej przeróbce ...nie wiem jak sprawa wygląda w afn z klapą gaszącą czy jest w ori czy jej nie ma zdjęć nie wstawiłem jak się to prezenci bo byłem zbyt podjarany, że wszystko bangla jak należy
-
Egr Z Awx Do Ajm
witam panowie! Mam małe pytanie , a mianowicie posiadam motorek 116 AJM'a i juz jestem dość długi okres po zamontowaniu kolektora od AWX'a bylo i jest spoko ale powoli zaczęło być irytujace gaszenie auta (ale da się żyć) . Dziś wyrzucilem flansze i wstawilem po wielkich kombinacjach zaslepionego EGR'a od AWX'a ..czyli mam komplet.. i czy jest ktoś mi w stanie odpowiedzieć czy autko bedzie się gasilo tak jak na seryjnych gratach? Czy jest możliwość zeby było zbyt małe ciśnienie w przewodach żeby zamknelo klape gąszcą ? Odpalilem pochodzil troche ale chyba nie poczulem roznicy jak flansza poszla myt wysłane maszyną do szycia
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ja do pd użyłem specyfica od kolegi z forum i jestem zadowolony zero ubytkow nastepna wymiana tez bedzie z ta oliwka
-
montaz gwintu
Ja przy golfie mialem ta-technix i bylo ok mocno na zakretach trzymalo no i jak zapakowalem 3 gosci na tyl to nawet nie tarlo hah
-
[Avant] Spalanie na autostradzie - do 130km/h
Ja jak swojemu zacząłem żałować no nie dość że muł to w dodatku spalanie było lekko wyższe
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Wedlug obliczen jakie prowadze od 3 miesięcy jezdze od zapakenia sie rez do nastepnego rez ..60/40 trasa/miasto preskosc z jaka sie idawalem po eSkach to nawet 200km i spalanie wyszlo mi 5,04 wozidlo z opisu;)
-
montaz gwintu
Marcin nie zakladaj helperow nic ci nie pomoga a jedynie przeszkodza w kreceniu gwinteem w dol
-
wymiana rozrządu
Jest opsane na forum jak mozna to zrobić
-
Zaślepienie EGR- zalety i wady
Po wywaleniu egra i zalezeniu kolektora od awx np ja czuje roznice nie wiem moze to efekt placebo ale dobrze mi z tym ustaly siwe bąki po odpaleniu auta, lepsza dynamika, na dluzszych dystansach zauwazylem mniejsze spalanie dla mnie na plus procz klekotniecia przy wylaczaniu ale da sie przezyc
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
Ja za awx'a polozylem 20 na alledrogo
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
Mam paste do uszczelniania wydechow jakby ktos byl zainteresowany nowka swiezynka; )
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
Nie moglem znalezc :/ pytalem z ciekawoscci
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Panie teraz mi wyszlo w ajm avant spalanie 5,66 przy 3/4 miasto 1/4 trasa na 53 litrach 940 km ..po kazdej dluzszej jezdzie 2 minutki postoju na wolnych obrotach; )
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
Ile za to?
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
Masz znizke 10 zl
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
Jak ostatnio u niego bylem kazal do siebie dzwonic jak z dostępnością towaru
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
No ja mialem teraz przyjemnosc zrobic 10k przez nie cale 5 mieszków a noechcialbym zrobic krzywdy mojemu silnikowi ,)
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
Znadjz na forum Andrzeja Gruchota i zadzwon do niego robi zamienniki katalizatorow mialem jego wyrob w rekach i jest bardzo dobry wyrob