Treść opublikowana przez spanky
-
[ADR 1.8] czy zakładał ktos do 1.8 turbo?
1.8 a 1.8T to zupelnie inne silniki (różnica to nie tylko turbo) ....... i zakladanie do wolnossacego turbo mija sie z celem i nie jest takie łatwe oraz kosztowne...... tak jak pisali inni sprzedaj i szukaj juz uturbionego silnika.....
-
Przepływomierz ?
jezeli nie ma roznicy w mocy przy odlaczonej przeplywce to na 99% jest do wymiany. VAG pokaze Ci to jak na talerzu ..... :twisted:
-
Co na dolewkę do wspomagania kierownicy
tego Ci nie powiem bo nie wiem :twisted: ale szukaj to znajdziesz ..... proponuje wiekszy sklep motoryzacyjny ..... ;-)
-
Co na dolewkę do wspomagania kierownicy
mowisz ze kiera chodzila ci ciezko a teraz po wymianie chodzi lzej???czyli jak zaczyna kiera ciezej chodzic to znak ze trzeba wymienic plyn?? moze tak byc ale nie koniecznie....... ;-) a zalecany do Audi to zielony plyn np: FEBI. P.S a wymienic nigdy nie zaszkodzi tym bardziej jak nie wiesz co bylo wlane i ma dziwny kolor... :twisted: nie wiem co mam wlane bo miarka jest czarna a zbiorniczek tez wiec nie widac bede musial kapnac chyba na biala kartke zeby sie przekonac co tam jest za ustrojstwo wlane _________________ nie kombinuj tylko wymien ten syf...... :twisted:
-
Co na dolewkę do wspomagania kierownicy
mowisz ze kiera chodzila ci ciezko a teraz po wymianie chodzi lzej???czyli jak zaczyna kiera ciezej chodzic to znak ze trzeba wymienic plyn?? moze tak byc ale nie koniecznie....... ;-) a zalecany do Audi to zielony plyn np: FEBI. P.S a wymienic nigdy nie zaszkodzi tym bardziej jak nie wiesz co bylo wlane i ma dziwny kolor... :twisted:
-
Moje AUDI
ładny Avancik ......
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z tego co pamiętam to salon Wajdemajer pod Konstancinem. ROWIńSKI-WAJDEMAJER ul. Łukasza Drewny 4 02-968 Warszawa-Powsin :twisted:
-
[ALL] Jakie felgi
ładne fele Hugo ..... autko tez bardzo ładne... ;-)
-
Wydech w TDI
jezeli TDI to tylko fajki do dolu ...... zadnych udziwnien ...... :twisted:
-
Mój Avant
plany masz podobne do moich tylko ja mam w innej kolejnosci .... najpierw silnik :twisted: potem reszta.... ;-) co do nakladek na lusterka to ja bym sobie darowal ... ale jezeli juz to mozna znalezc na allegro chyba firmy in-pro (cena - jak pamietam to 200-300 zł ).
-
Mój Avant
ładna........... prawie tak ładna jak moja :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to dobrze ...... :twisted: reszta tez moze sie skusi ........
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z tego co wyczytalem to spotykacie sie we wtorek .... ??? a moze w srode z rzesza AKP Warszawa... bedzie nas wiecej ..... ? taka mala propozycja.... Spot w ta środe całkiem ciekawie sie zapowiada...... Zapraszam !!!