Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. 1.8 a 1.8T to zupelnie inne silniki (różnica to nie tylko turbo) ....... i zakladanie do wolnossacego turbo mija sie z celem i nie jest takie łatwe oraz kosztowne...... tak jak pisali inni sprzedaj i szukaj juz uturbionego silnika.....
  2. jezeli nie ma roznicy w mocy przy odlaczonej przeplywce to na 99% jest do wymiany. VAG pokaze Ci to jak na talerzu ..... :twisted:
  3. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    tego Ci nie powiem bo nie wiem :twisted: ale szukaj to znajdziesz ..... proponuje wiekszy sklep motoryzacyjny ..... ;-)
  4. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    mowisz ze kiera chodzila ci ciezko a teraz po wymianie chodzi lzej???czyli jak zaczyna kiera ciezej chodzic to znak ze trzeba wymienic plyn?? moze tak byc ale nie koniecznie....... ;-) a zalecany do Audi to zielony plyn np: FEBI. P.S a wymienic nigdy nie zaszkodzi tym bardziej jak nie wiesz co bylo wlane i ma dziwny kolor... :twisted: nie wiem co mam wlane bo miarka jest czarna a zbiorniczek tez wiec nie widac bede musial kapnac chyba na biala kartke zeby sie przekonac co tam jest za ustrojstwo wlane _________________ nie kombinuj tylko wymien ten syf...... :twisted:
  5. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    mowisz ze kiera chodzila ci ciezko a teraz po wymianie chodzi lzej???czyli jak zaczyna kiera ciezej chodzic to znak ze trzeba wymienic plyn?? moze tak byc ale nie koniecznie....... ;-) a zalecany do Audi to zielony plyn np: FEBI. P.S a wymienic nigdy nie zaszkodzi tym bardziej jak nie wiesz co bylo wlane i ma dziwny kolor... :twisted:
  6. spanky odpowiedział(a) na brombel123 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ładny Avancik ......
  7. Z tego co pamiętam to salon Wajdemajer pod Konstancinem. ROWIńSKI-WAJDEMAJER ul. Łukasza Drewny 4 02-968 Warszawa-Powsin :twisted:
  8. ładne fele Hugo ..... autko tez bardzo ładne... ;-)
  9. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    jezeli TDI to tylko fajki do dolu ...... zadnych udziwnien ...... :twisted:
  10. spanky odpowiedział(a) na JurekTCS temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    plany masz podobne do moich tylko ja mam w innej kolejnosci .... najpierw silnik :twisted: potem reszta.... ;-) co do nakladek na lusterka to ja bym sobie darowal ... ale jezeli juz to mozna znalezc na allegro chyba firmy in-pro (cena - jak pamietam to 200-300 zł ).
  11. spanky odpowiedział(a) na JurekTCS temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ładna........... prawie tak ładna jak moja :twisted:
  12. to dobrze ...... :twisted: reszta tez moze sie skusi ........
  13. z tego co wyczytalem to spotykacie sie we wtorek .... ??? a moze w srode z rzesza AKP Warszawa... bedzie nas wiecej ..... ? taka mala propozycja.... Spot w ta środe całkiem ciekawie sie zapowiada...... Zapraszam !!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.