Treść opublikowana przez spanky
-
Skóra na Maske Do A4
jest to praktyczne ale wygladna fatalnie ......... ;-)
-
jak czesto myjecie swoje auto?
raz w tygodniu .....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dawajcie do salonu Audi do Powsina ... g.19.30 ... bedzie mala imprezka .... :twisted:
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
bez znaczków tylko OOOO ....... :twisted:
-
seryjne felgi
A to juz jestes po jakichs modach? Moze nie ten watek ale tak tylko spytam. jeszcze nie ... ale powolutku zbieram informacje i kompletuje potrzebne zabawki ........ :twisted: wyglad jest wazny ale gniecenie w fotel jest wazniejsze ........ :twisted:
-
seryjne felgi
a ja mam seryjne alu 15 tki i mi sie podobaja ...... wazne zeby pod maska nie bylo serii .......... :twisted:
-
Zmiana TURBO
co do ceny softu to popytaj: www.diagtronik.pl www.unitronic.pl www.tdi-tuning.pl co do wtryskow z allegro to z opisu wynika ze to te ,ale dla pewnosci sprawdz sobie nr w ETCE ... niestety nie pamietam numerow wtryskiwaczy AFN/AVG ;-) P.S oczywiscie ze by odczulo (logiczne) ... pierwszy raz slysze o takiej zamianie ..... :twisted:
-
Zmiana TURBO
spalenie przy palowaniu wzrosnie max 1-1,5 l/100 km przy normalnej jezdzie jakies 0,5 l/100 km cena wtryskow 700-900 zł.... kwestia AFN czy ASV (sa wydajniejsze) z softem nie ma zadnego problemu ... jedziesz do kogos kto sie zajmuje "cziptuningiem " placisz i wyjezdzasz z nowa moca .... :twisted:
-
Zmiana TURBO
czy mógłbyś rozwinąć temat tańszej alternatywy co dokładnie i jak zrobic oraz jaki będzie efekt :?: jak to jaki efekt ... wiecej "moczu" ..... :twisted: zmiana wtrysków na AFN badz ASV plus napisanie pod to nowego softu ...... ;-) p.s oczywiscie tyczy sie to silnika 90-konnego ....
-
Zmiana TURBO
sama wymiana turbo nie wplynie na wzrost mocy ...... :twisted: Wszystko co będziesz chciał wstawić lepszego niż masz wiąże się z modyfikacją sterowania. Nowe turbo sterowane jest podciśnieniem trzeba dołożyć kilka wężyków, nowy N75 i zmienić soft w sterowniku i będzie banglać. (reoszke rzezbienia z zamontowaniem yego wszystkiego) im wydajniesza suszarka tym mniej bedzie obciazona, suszarka 130-tka przy mocach 140-150km będzie dmuchać fabryczne mapy ciśnienia..... :twisted: P.S tansza alternatywa : zmien wtryski i zrob program ..... :twisted:
-
ZIELONA A4...
95 r i 115 kucy ... to chyba jakiegos wirusika masz .... ???
-
Problem z kodem do radia...
napisz co zrobiles zeby inni wiedzieli ....... :!:
-
Podswietlenie
masz cos nie tak w instalacji .... osiwetlenie powinno sie zapalac razem z właczeniem swiatel ......
-
[ALL B5] Miga rezerwa - ile litrów ropy zostało ?
to jutro czekamy na posta " autko nie chce odpalic " :twisted:
-
[ALL B5] Miga rezerwa - ile litrów ropy zostało ?
a ja powiem inaczej ..... na jakies 100 kilometrów ..... :twisted:
-
[B5 ADR] Czarna Mamba z Olsztyna :-)
ładny Avancik .......
-
AFN - problem przy przyspieszaniu
nie "zawieszanie sie turbo " nie ma nic wspolnego z ubytkiem oliwy ..... da sie rozruszac ..... :twisted:
-
GDZIE CZUJNIK TEMP. ZEWNETRZNEJ?
powinien byc przymocowany ....
-
[ALL] Jak sprawdzić, czy przebieg byl cofany
-> http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=2329&highlight=przebieg
- Grill Mattig czy S4?
-
napinacz paska PK
nie przeszkadza do czasu az Ci pasek zacznie spadac...... z biegiem czasu (kilometrów) kółko przez słabnacy napinacz bedzie coraz bardziej gubilo płaszczyzne co w efekcie doprowadzi do scinania paska a potem do jego zrzucenia..... takze lepiej to zrobic.....
-
Grill Mattig czy S4?
Z ciekawosci zapytam, gdzie kupiles i za ile ten gril?? ja widzialem w stoisku tuningowym w C.H Arkadia (Warszawa) grill od RS4 za 350 zł .....
-
Grill Mattig czy S4?
tylko S4 lub RS4 .... :twisted: bez quattro ... ;-)
-
AFN - problem przy przyspieszaniu
U Ciebie nie ma kierownicy turbiny wiec to odpada. A zawor N75 jest od regulacji kierownicy w turbinie. to ja ma 1Z i cos mi wystaje z turbo-sprężarki po stronie spalin, wiec to jest od kierownic czy nie :neutral: nie .... :twisted:
-
AFN - problem przy przyspieszaniu
O tego to nie wiedzialem. Myslalem ze wszystkie 90 maja zwykle turbiny. czlowiek sie uczy cale zycie ... ;-) P.S silnik AHH jest dosyc ciekawym rozwiazaniem .....