Treść opublikowana przez spanky
-
tylni nawiew
Z tylu po bokach rolety jak masz rozsunieta. Dokladniej przy tylnich bocznych szybach. Mi sie wydaje, ze to tylko taka wentylacja a nie nawiew na szybe. tez to mam u siebie i w B4 Avant tez to bylo ... jest to wentylacja i delikatne zapobieganie parowaniu szybek ... według mnie nic tam nie powinno dmuchac .... :twisted:
-
Moje A4-Olsztyn
plany jak najbardziej OK ... ;-)
-
Wirus do AFN z automatem??
zostaw tatusiowe autko w spokoju ... niech sie toczy aftomatem ..... zbieraj kase i kup wlasne TDI w manualu ... i wtedy zapodasz wirusika .... :twisted: P.S ostatecznie moze byc 1.8 TQ ;-)
-
Moje A4-Olsztyn
na twoim miejscu nie zmienialbym gilla na Kamei ... ale wazne ze tobie sie podoba ... ;-) [ Dodano: 2006-06-18, 20:00 ] a kołeczka to bym dokleil .... :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
Moje A4-Olsztyn
ori grill bez chromu jest bardzo ciekawym rozwiazaniem ... ;-)
-
Moje A4-Olsztyn
fajna bo TDI ..... :twisted: ale grill bym wywalil ....
-
Zderzaki RS
ja bym sobie darowal jakis odlew ala RS ... zepsujesz tylko wyglad auta .. trzeba bylo poszukac ori od S4 .. i bylo by cacy ... :twisted:
-
Numery lakieru
tak dokladnie jak kolega mowi podnies wykladzine bagaznika i obok kola zapasowego jest nalepka tam wszystko pisze :smile: dokladnie po prawej stronie ... ;-)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a na ogolny zlot AKP sie wybieracie ...... ? [ Dodano: 2006-06-18, 12:34 ] A4 klub bardziej mi pasuje pod kątem mojej obecnej fury ktos kiedys na AKP napisal fajne zdanie : AKP to nie samochody,to ludzie .... ;-) moze warto sie nad tym zastanowic ,zrobic pierwzy krok i polaczyc sily ..... nie powinno byc zle
-
Kasowanie inspekcji
-> www.viaken.pl
-
nie mam spryskiwaczy
musza byc ... na masce albo pod maska ...... :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
he he he ... ale naprawde nie mialem czasu ..... :neutral: BTW ... moze takie spontany robicz z wieczorka ... chlodniej i przyjemniej i czas bedzie .... ?
-
[B5 S4 2.7 BT] Moja S4
kiedy bedzie wiecej fotek ...... :?:
-
czy u was tez jest słabiutko z komfortem??
u mnie zaiwecha to seria ,alusy ori 15-tki z kapciami 205/60/15 i autko prowadzi sie komfortowo ... moze dlatego ze przesiadlem sie z B4 ktore nie ma zawieszenia .....
-
[B5 AFN] AUDI A4 1,9 TDi '96 co ile zmienia się olej ???
czyli polsyntetik tak?? ja jak narazie leje pelno syntetyczny olej ale chyba go wymienie w przyszlym roku na taki jak twoj jak silnik nie bierze oleju,bangla jak nalezy to po jasna cholere :!: zmieniac na polsyntetyk :?:
-
A4 1.9 TDI 90KM
jak program zrobiony z głowa to zywotnośc silnika zalezy tylko i wylacznie od wlasciwego uzytkowania pedalu gazu przez wlasciciela ...... :twisted:
-
Podloga pod silnik!!
jak tylko znajdziesz to kupuj ... oslania ,wyglusza ... jednym slowem powinna byc zamontowana ... ;-) P.S najlepiej kup oryginalna .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurcze co wy takie jakies dziwne godziny ustalacie ..... nie lepiej tak pod wieczor ,kiedy chlodniej ..... jak dam rade to moze wpadne na sekunde ....
-
ciekawość co to za skrzyneczka
e tam kupa plastiku :twisted:
-
Wirus do AFN z automatem??
w twoim przypadku skrzynia jest dosc mocnym ograniczeniem ..... (ilość niutków) ale wszystko sie da ... :twisted: pusc pytanie do Masters'a albo Tory ,powiedza Ci na ile skrzynia jest wstanie wytrzymac ... choc osbiscie przy tej skrzyni odpuscilbym sobie wiruska ...... :roll: ten aftomat nie jest szczytem osiagniec ..... ;-)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie wszyscy mają przyjemność dzisiaj pracować albo mieć nalot teściowej, prawda KICHOL :mrgreen: :mrgreen: podjechć zawsze można, szczególnie jak ma się po drodze do domu :smile: niestety ... o 14:00 pracy nie koncze .....
-
[B5 1,9 AJM] Nagly spadek mocy, drgania silnika i kopcenie
oj to widze ze dokaldnie nie jest pewny czy to pompowtrysk ..... moze podmienicie pompowtryski i wtedy bedzie wiadomo wysrany pompowtrysk bedzie widoczny na Vag'u :!:
-
[B5 1,9 AJM] Nagly spadek mocy, drgania silnika i kopcenie
czyli diagnoza to wysrany POMPOwtryskiwacz :!: ..... ty juz masz pompowtryski .... koszt jednej sztuki to jakies 500 zł moze mniej .... jezeli mechanik kiedys to juz robil to nie powienien miec problemow z wymiana ... powodzenia P.S pamietajcie zeby podpiac potem Vag'a i wszystko poustawiac
-
Nasza zwierzyna :) Psy koty chomiki świnie morskie itd itp
w domu mamy dwa owczarki niemieckie .... obydwa maja juz po 11 lat ... oraz domowego kota (rasa : 100% dachowiec ;-) ) tez wiekowy bo ma 10 lat .....