Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. na 90 % ... znaczki zniknely po pierwszym liftingu który mial miejsce jakos w polowie 97 roku , moze troszke pozniej ....
  2. od połowy 97 roku .....
  3. ładna ..... a wnetrze mi sie bardzo podoba ... :twisted:
  4. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    wyglada na to ze nie masz ... ;-) nie bylo to standardem ....
  5. spanky odpowiedział(a) na Strahd temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ładna ... i fajna fela ...
  6. -> http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=1159 ;-) P.S he he he "na pace" ... to jak w Zuku ... ;-)
  7. mam Concert'a ale nie probowalem (bo nie widzialem ze tak mozna ) .. moze jutro sie pobawie i zdam relacje co i jak .....
  8. ładniutka ... P.S i tez bez relingów ....
  9. tez mam silnik 1.9 TDI AVG i podobny problem ... (jezeli to mozna nazwac problemem ;-) ) rzeczywisice czasami silnik jak jest zimny to caly uklad wydechowy wpada w wibracje ( dwie koncowe fajki trzesa sie jak galarety :twisted: ) i rzeczywiscie lekkie dodanie gazu i prolem znika .... nie mam zabardzo czasu sie tym zajac ale osobiscie podejrzewam ciut za niskie obroty na biegu jałowym (choc troszke wydaje mi sie to malo prawdopodobne) ...... jak bede mial chwile czasu to podepne pod Vag'a i je delikatnie podciagne ... zobacze co bedzie .... ;-) P.S sprawdz dawke paliwa na wolnych obrotach ..... P.S2 moze to taka przypadłośc tych silnikow [ Dodano: 2006-06-20, 14:18 ] tylko co to ma wspolnego z zimnym/cieplym silnikiem ... ;-) a moze jednak ma .... musze sie tym zajac .... :roll:
  10. stary zmien mechanika :!: ..... jaki tryb awaryjny :?: ... od czego :?: ... od drgan wydechu ....
  11. taboret tez byl Avant i TDI .... :twisted:
  12. glos oddany :mrgreen: mialem B4 i przesiadke na A4 moge porównac do przeniesienia d*py z taboretu na fotel ... :twisted:
  13. po to ze silniczek ma coraz wiekszy przebieg i nie potrzebne jest lanie full syntetyku, :shock: ciekawa teoria .... mozesz ja rozwinac a szcególnie stwierdzenie : "nie potrzebne"...
  14. to dopiero jest woz drabiniasty :!: mialem B4 i przesiadke na A4 moge porównac do przeniesienia d*py z taboretu na fotel ... :twisted:
  15. ciekawe czy takie maty byly do A4 b5 :?:
  16. Pierwszy pomiar - 6,9 l /100 km. przy jeżdzie baaardzo urozmaiconej ok. 950 km. :smile: klima , przyśpieszanie- wyprzedzanie, jest bardzo fajnie [ Dodano: 2006-06-19, 17:05 ] Jest dokładnie tak jak napisał spanky czyli reasumujac tak jak powinno byc ..... ;-) P.S TDI to sama przyjemnosc z jazdy ... :twisted:
  17. fabrycznie audi naklejalo taka naklejke przezroczysta odporna (do pewnego czasu ;-) ) na zarysowania powstajace przy wkladania/wyjmowaniu bagażu.Zzadzwon do ASO, moze cos takiego sprzedaja .
  18. a co masz pod siedzeniem ??? :roll: Spanky nie mów , że nie zagladałeś :mrgreen: Idź i podnieś siedzisko tylnej kanapy a myslalem ze juz wszedzie zagladalem ...... :twisted: P.S juz mi sie nie chce isc do garazu .... :razz:
  19. popieram ..... a najlepiej xenon ... ;-)
  20. nie polecam .....
  21. a co masz pod siedzeniem ??? :roll:
  22. auuuuuuuuuu :!: szkoda ... to twoja zasluga czy takie kupiles ???
  23. a mi sie podoba antenka w Avancie ... Mnie rowniez. Tak bez to by troche łyso bylo. :mrgreen: lyso to ja mam ... bo nie mam relingów.....
  24. a co tam sie z tym przodem autka dzieje ? ;-)
  25. a mi sie podoba antenka w Avancie ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.