Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. spanky odpowiedział(a) na Bartass_1 temat w 1.9TDI
    moze nieszczelność w dolocie :?:
  2. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    wyglada na problem z ukladem paliwowym .... moze dawka paliwa za mala ,moze którys wtrysk zdycha, moze pompa wtryskowa .... moze jednak pomoze podpiecie pod Vag'a ... ;-) moze inni cos dopisza .... zupelnie cos nowego ;-)
  3. napisz dokladnie jakie sa to ubytki po tych 10 000 km ...... Audi w instrukcji obslugi dopuszcza nawet 1l/1000 km :!: ;-) jezeli dolales 0,5-1l /10000 km to nie jest jeszcze powod do zmartwien ... zalezy takze jak operujesz mokasynem ;-)
  4. silniki TDI sa bardzo dobre i niezawodne ... trzeba tylko o nie dbac i beda wozic twoje dupsko ..... :twisted: P.S zrob koniecznie diagnoze Vag'iem zeby miec pewnosc ze wszystko bangla jak nalezy .....
  5. wszystko jest mozliwe ..... ;-) p.Henio w garazu nie takie rzeczy robi ...
  6. to nie masz sie czym chwalic .... powinno sie wymienic :!: Eeeeee .... ja w moim B4 tez nie wymienialem ... :roll: twoje b4 to takie jakies dziwne jest .... :twisted: ale tak jak mowilem powinno sie wymienic , ale nie kazdy to robi ..... i jednym pompa wytrzymuje do drugiej wymiany,innym nie .... P.S moj kolega ostatnio robil rozrzad w Astrze I (1992 1.8 OHC) i mial oryginalna pompe wody :!: a autko ma prezejechane 250 tys km :!: ... wymienil ja bo zaczynala juz troszk sie pocic ..... a mowia ze Ople sa zle .... :twisted:
  7. a ja mam pytanie czy jedziecie z zonami :twisted: bo generalnie chyba likend bede mial wolny to moze bym podjechal ... tylko nie wiem czy mam targac swoja kobite czy nie :twisted: ....
  8. ładne TDI + Avant .... :twisted:
  9. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    ładny sedanik....
  10. to nie masz sie czym chwalic .... powinno sie wymienic :!:
  11. mi tez zaczely skrzypiec .... trzeba bedzie posmarowac ... :twisted:
  12. ładne TDI ... :twisted: i fela konkretna ...
  13. a ja mam zupelnie inne uchwyty na siatke ..... bardziej wkomponowane w podsufitke ..... moze dlatego ze mam autko po lifcie .... jak dam rade to jutro zrobie foty .....
  14. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    ja bym jeszcze dodal brewki ...
  15. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    pod zadnym pozorem nie zakladac tego do AUDI .. :!:
  16. jazda po Warszawie mieszcze sie w 6,7 - 7 l/100 ..... obroty to max 3000 + klima ... P.S delikatnie mam zwiekszona dawke paliwa ..... :twisted:
  17. jak dla mnie przy takim palowaniu autka spalanie jest jak najbadziej w normie ... tym tymbardziej ze masz Q .... :twisted: P.S moje spalilo w trasie (140-160 momentami 200 6,8 l/100 ) ..... P.S 2 jezdzisz normalnie ..... ;-)
  18. jest chyba ktos na forum kto ma AFN-a w aftomacie (chyba czerwone A4) ... zobaczymy co on powie ... i jak rusza ... ;-)
  19. jezeli tylko diagniza to nie powinno byc tak strasznie ... ;-)
  20. powiem krótko zmień mechanika :!:
  21. przy takim stylu ruszania to niedlugo jak szarpnie to zobaczy skrzynie przed maska ..... :twisted:
  22. ehhhh ...... cudna ... dawaj wiecej fotek ....
  23. spanky odpowiedział(a) na moogio temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ładne TDI i Avant :twisted:
  24. rolki to swoja droga zdychaja ..... :twisted:
  25. Radek tylko tylko tylko AEZ, masz w dobrej cenie czy co ?? Jesli bedziesz chcial to podam Ci dane do tych ludzi co mi przywozili .... a Ty masz jakies dojscie do tanich felg ???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.