Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. :shock: zrobiles soft zamaist zajac sie tematem ogromnego spalania ... ehhh ta rzadza mocy zakrywa oczy rozsadku ... ;-) ciezko cos powiedziec .... moze wtryski zdychaja ,moze gdzies ci to paliwko ucieka, moze jednak ten przeplywomierz nie jest sprawny ... a jak z diagnoza Vag'iem podczas jazdy ... :?:
  2. kazdy silnik pracuje inaczej .... główni zlezy to od zuzyccia silnika ... (pamietaj ze wyznacznikiem zuzycia nie musi byc wcale duzy przebieg ) .... jezeli wszsytkie ustawienia pracy silnika sa ksiazkowe i silnika nie sprawia problemów to róznica w głośnosci pracy silnika bym sie wcale nie przejmowal ... ;-)
  3. uzyj tego czegos co masz na szyi ;-) zostało napisane ze turbo dziala cały czas :!: i nie ma róznicy czy to 1Z czy jakies nowsze TDI ... P.S nikt tutaj nie siedzi całymi dniami i czeka az zadasz pytanie na które zaraz dostaniesz odpowiedz .... mozesz czekac i 2 miesiace .... (radze zmienic podejscie do forum ;-) ) P.S 2. co do problemu kolegi ... Vag prawde powie ..... (albo niech cały czas gniecie sendałem :twisted: )
  4. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Ciekawe ile kosztowała go ta transformacja ? :mrgreen: widzialem to auto na zywca ... podczas urlopu nad morzem (Mielno) wlasciciel z kumplami co wieczor robil objazd (jakies 100 razy w ciagu nocy) dookola głównego deptaka .... :twisted: osobiscie ... luterka do wywalenia,progi,i inne felgi ... ;-)
  5. spanky odpowiedział(a) na brombel123 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    bardzo ładne TDI .... :twisted:
  6. wymien zaworek N75 ... na 90 % pomoze .... ;-) BTW : zmien mechanika... bo jak widze ten twój serwis to miesza reka w gównie a potem wyciera w twoja koszule .... :twisted:
  7. wiem wiem ..... zbieram sie juz od kilku tygodni .... ale mam nadzieje ze sie pojawie jakos niedługo .... :roll:
  8. nie mowie ze jak z salonu ... ;-) ale napewno gdybys zobaczyl ja w realu to nie powiedziałbys ze ktos wozil na niej dupsko przez 160 tys km ... ;-)
  9. ładny ... a po przebiegu widac ze autko nie mialo czasu wystygnac ..... :twisted: Nie miało kiedy , a fotele wyglądają jak nowe :roll: to tak samo jak u mnie .... mam nalatane 200 000 km a srodek wyglad jak nowy .... to sa uroki jazdy w trasach ... wsiadasz i wysiadasz po 500 -1000 km ... takze tapicerka nie ma jak sie zniszczyc ...
  10. ładny ... a po przebiegu widac ze autko nie mialo czasu wystygnac ..... :twisted:
  11. za jakies 1000 km bede zmianial oliwe ... ale chyba jeszcze zostane przy M1 5w50 ... poczekam az Ty zmienisz i opiszesz efekty ... ;-)
  12. oj przesadzasz .... 2.5 TDI nie jest awaryjne ....
  13. powodzenia,możesz zacząc szukac silnika A to dlaczego ? To jest bardzo dobry olej, dedykowany dla TDI, jeden z najlepszych jakie robią. Jeśli mu nie brał wcześniej za dużo oleju, to na tym spokojnie polata. Niewykluczam, że przy następnej zmianie zamiast obecnego M1 5W50, zaleję własnie ten M1 0W40. Sprinter ... tez sie nad tym zastanawiałem ... tylko za bardzo chyba nie widze sensu po co zmieniac jezeli wszystko jet OK (zuzycie do 0,5l/10 000 km) .... napisz dokladniej dlaczego chcesz zmienic na 0W40 ...
  14. dlaczego ... ??? za 17 tys mozna kupic C4 Avant 2.5 TDI .... :twisted:
  15. na 90 % termostat do wymiany ....
  16. sliczny Avancik ..... i TDI .... :twisted:
  17. 95 roku i 100 tys ..... ciezko uwierzyc ... no ale jak tak jest naprawde to pelen syntetyk a najlepiej taki jaki byl wczesniej zalany .... ;-) P.S temat byl wielokrotnie wałkowany i nic nowego sie tu nie wymysli .... w razie kolejnych pytan zwiazanych z wymiana zapraszam do kontunuacji watku : :arrow: http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=762&highlight=olej ZAMYKAM ...
  18. spanky odpowiedział(a) na Rafał temat w 1.9TDI
    W 1Z`cie przejezdzilem 2 wymiany reozrzadu bez wymiany pompy wody ... nadal dziala jak nalezy ten twoj 1 Z to chyba jakis Special Edition ..... :twisted:
  19. dokladnie tak .... :twisted:
  20. temat byl .... link podany ... prosze tam kontynuowac .... ZAMYKAM .... i dobrze bo ja zapomnialem tego zrobic....
  21. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    nie 110 KM tylko 110 KW co daje 150 KM ..... :twisted: czyli calkiem ładnie foka musi zapinac z takim motorkiem ....
  22. może to śmieszne, ale ja kupiłem v6 bo podoba mi się mruczenie tych silników dobre .... :twisted: i wcale nie jest to smieszne ..... kazdy kupuje to co lubi i to na co go stac ..... ;-)
  23. cos za cos .... ;-) kwestia na czym zalezy wlascicielowi ..... :twisted:
  24. hmmmm jezeli jedno i drugie (kierownice,wysrany N75) powoduje nadmierny wzrost ciśnienia doładowania to dlaczego tryb awaryjny wystepuje tylko przy wysranym N75 ... jest to troszke dla mnie nie logiczne ..... wychodzi na to ze komp wie ze wysral sie N75 i przechodzi w notlauf ... a przy zapieczonych kierownicach olewa temat ... ;-) jakos dla mnie to sie nie trzyma kupy .... ale oczywiscie moge sie mylic ... TDI traktuje jako hobby w wolnym czasie i specem w tej dziedzinie nie jestem ..... P.S a forum jest po to zeby sobie takie sprawy wyjasnic ... ;-)
  25. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    dla mnie grafitowy Avant to kupa .. a na tego w plomieniach to mi słow brakuje ..... :!:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.