Treść opublikowana przez spanky
-
plyn chlodniczy - rodzaje, mieszalnosc
jak nie duzo dolales to nie powiinno sie nic stac ... ale jezeli dolewka byla znaczna to radze przeplukac uklad i wlac to co byc powinno ....... :twisted:
-
1xairbag w A4 ??
I jak ??Zadziwiłem Was?? :mrgreen: a nie widac .... :shock: ..... :twisted:
-
Domykanie szyb z kluczyka
Na co ci ten szyberdach??? co by czółko zjarać, jak jest klima to to zbędny bajer Widzisz ... jadac wieczorkiem przez las lub powoli w trasie wole miec otwarty dach niz sie dusic nawet z klimą dokladnie tak .... B4 TDI to mialo ... to byly czasy ..... jednak szyber daje duzo frajdy ..........
-
Gdzie jest filtr przeciwpylkowy?
wszelkie informacje sa tutaj :arrow: http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=465&highlight=przeciwpy%B3kowy wrazie dalszych pytan zwiazanych z filtrem przeciwpyłkowym prosze kontynuowac wskazany wyzej temat.... Zamykam....
-
Jak to jest z tym wyciszeniem wnętrza?
jest ciszej bo juz masz PD-ka ... a to juz inna kultura pracy .....
-
Hamownia i inne pytania ...
mozna ... i czym predzej jedz napelnic klime .... bo upaly sie skoncza ... :twisted:
-
A4 Avant
ładne TDI .... i w Avancie .... :twisted: P.S a ten przebieg to ori :?:
-
Jak to jest z tym wyciszeniem wnętrza?
ale napewno nie ciszej niz w benzynie ... ;-)
-
Jak to jest z tym wyciszeniem wnętrza?
ja mam TDI ... i w porównaniu do poprzedniego auta B4 TDI ... to teraz mam cichutko ..... :twisted: ... ale napewno nie tak cicho jak w benzynie ..... P.S bardzo lubie dzwiek swojego TDI .... :razz:
-
wachacz ma luz na jabłuszku
panowie .. ale tu nikt nie napisal zeby odrazu robic cala strone .... tylko zeby szybko zajac sie tematem (czyt.wysrany wahacz) zanim cala strona sie wysra .... :twisted:
-
[AJM AWX]Który silnik mam kupić 1.9 tdi 115 czy 130 KM ??
Basket ... kto ma tyle cierpliwosci zeby czekac z kupnem Audiczki ... :twisted: P.S ale jezeli doplyw gotówki jest przewidziany w niedlugim czasie to lepiej zaczekac i kupic B6 PD .... ;-)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ile sekund ... :?: :twisted:
-
Domykanie szyb z kluczyka
To w takim razie czemu np u mnie zamykanie z kluczyka dziala a otwieranie nie ?? :roll: Moze problem z instalacją ? ale jaki ... dziala w jedna nie dziala w druga ... :?: troszke dziwne ... moze takie wersje tez byly .... :?: ;-)
-
Domykanie szyb z kluczyka
tez mam taki bajer ..... :twisted:
-
[ALL] Jakie felgi
czarne sa dobre ale na zime ..... :twisted:
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
nie chodzi mi czy dobra w sensie jakosciowym tylko czy tego typu tasma sie do tego nadaje ... niby w opisie jest napisane ale nigdy nie mialem z tym stycznosci i jestem zielony w temacie .....
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
ale one sa odporne na warunki atmosferyczne (zimno,cieplo,woda,snieg) :?: jaka jest dobra firma produkujaca takie tasmy ? takia bedzie dobra ? http://www.allegro.pl/item114281288_tasma_dwustronna_samochodowa_1_5m_19mm_f_vat_.html
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
powiedzcie mi na co najlepiej przykleic znaczki (oznaczenia) do samochodu (tylna klapa) :?:
-
[AJM AWX]Który silnik mam kupić 1.9 tdi 115 czy 130 KM ??
wiedzac jakie juz sa silniki wybieraj pomiedzy 110 konnym a 115 konnym (kwestia kasy i rocznika) ..... 90 konne sa troszke za słabe ..... ;-)
-
[AJM AWX]Który silnik mam kupić 1.9 tdi 115 czy 130 KM ??
w B5 nie bylo 130 PD AWX :!: a 115 kucy to AJM (tez PD) i byl w B5 od 1999 roku ... legenda : PD - silnik na pompowtryskach .
-
[AJM AWX]Który silnik mam kupić 1.9 tdi 115 czy 130 KM ??
Za taką kase to będzie rocznik 2001 raczej z dużym przebiegiem inaczej rzecz ujmujac : zmeczone auto ... :twisted:
-
[AJM AWX]Który silnik mam kupić 1.9 tdi 115 czy 130 KM ??
z taka sumka zapomnij o 130 PD (AWX) .... :!: szukaj wypasionego 115 konnego albo doluz z 2000 "ojro" i kupuj 130-tke ....
-
Jak użytkować klimę- proszę o rady praktyczne!!!!
tak jak Basket napisal ... nic dodac nic ujac ....
-
wachacz ma luz na jabłuszku
generalnie zaiwecha A4 ma to do tego ze jak jeden wahacz sie wysral to zaraz poleci reszta ... wiec proponuje sie szybko zajac tematem ....
-
[B5 AFF] jaki olej do 55kW?
pomylilo mi sie zimne z cieplym ..... :twisted: P.S niedoczytalem ;-)