Treść opublikowana przez spanky
-
Moje A4 1,8T
bardzo ładny .....
-
turbosprezarka w A4 1,9 TDi
dokladnie tak .... dodam ze to ogolnie powie o całym stanie silnika i osprzetu .... P.S choc logi z bloków 003-przepływka,008-wtryski,011-turbo tez wystarcza (z sendałem w podłodze) ... ale jak juz robic diagnoze to pełna ... ;-) dokladnie tak .... :twisted:
-
220 tyś kilometrów czy to dużo???
w sam raz moze i duzo moze i malo .... zalezy jak ktos dbal o silnik ... P.S skad masz pewnosc ze ma 220 tys ..... moze ma 320 tys .... :twisted:
-
subwoofer pod siedzenie
daj sobie spokój ... szukaj oryginalnego suba albo zrób profesjonalna instalke ...
-
jaka żarówka?
odpowiedz zostala udzielona ... temat żarówek był poruszany tutaj : http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=1177&start=0 i jeszcze w kilku innych watkach (zapraszam do uzycia opcji SZUKAJ). zamykam :!:
-
Audi a4 avant zabudowa bagaznika fotostory
profesjonalna robota .... :twisted:
-
Moc przybyła - powered by CTV Tuning i MT
1.9 TDI PD AVB 74 kW/101 KM 240 Nm .... montowany w Pasku i A4 ....
-
Witam wreszcie są foty!!!!
ładny sedanik ....
-
Wtryski - czas wymiany ?
a jakie są plusy i minusy wtrysków od AFN-a ? plus :po wymianie wieksza moc .... :twisted: minus :ciut wieksze spalanie ....
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
kolejny pomiar ..... miasto - czesto właczona klima (jazda dosc dynamiczna) - 6.83 l/100 km ... jak dla mnie REWELACJA :!:
-
[B5 2.5 TDi AFB] - spadek mocy, konkretnie brak
zrób logi z bloków 003,008 i 011 ... bedzie wiadmo za co sie zabrac ... prawdopodobie to zaworek N75 ... ale pewnosc bedzie dopiero po pelnej diagnozie .....
-
Wtryski - czas wymiany ?
oj przesadzasz ..... z tego co czytałem i doswiadczyłem na własnej skorze to tylko Ty miales "problemy z wtryskami od AFN-a" ... ;-) jezeli zmieniac to tylko na AFN-a .... :twisted:
-
Wtryski - czas wymiany ?
lepiej od AFN-a , cena taka sama a "moczu" wiecej .... :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Róznica jest znaczna Tylko quattro mi brakuje bo za często trace trakcje i na oponki nie wyrobie poprostu trzeba sie nauczyc jezdzic z takim momentem .... ;-)
-
Chip Tuning według "Auto Świat" ....
zdjecia robia wrazenie ...... :twisted: ciekawe ile w tym prawdy .... :?:
-
Chip Tuning według "Auto Świat" ....
-> http://www.diagtronik.pl/forum/viewtopic.php?t=3218 i co Wy na to :?:
-
Moc przybyła - powered by CTV Tuning i MT
Hugo w miare mozliwosci zrób pomiary przyspieszenia (0-100 km/h) oraz elastycznosc na poszczególnych biegach .... P.S a jak ze spalaniem ... ile wzrosło/zmalalo a moze stoi na tym samym poziomie .... :?:
-
Wtryski do 90-tki
no to czekamy na efekty wymiany ..... :twisted:
-
moje A4 Avancik V6
ładny Avancik ....
-
Właśnie mam swoją A4 1.9 TDi sedan 99........... :D
ładne autko ... TDI na wypasiku (Navi) .... :twisted: szkoda ze nie Avant ..... :twisted:
-
Moc przybyła - powered by CTV Tuning i MT
:shock: o f*ck ... ale gifcik ... piekna seria ... a i po zawirusowaniu moc przyzwoita .... :twisted: jeszcze raz gratulacje
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
to wyjezdiles paliwko do konca ... czy zrobiles 890 do pokazania sie rezerwy .... :?:
-
A4 1,9 TDI AVANT 97/98 rok
oj chyba chciales powiedziec AHU ... ;-) P.S ładne TDI ... :twisted:
-
Wtryski do 90-tki
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=118790638 to moze tutaj .... sprzedajacego znam osobiscie ... ;-)
-
Wtryski do 90-tki
moga tez byc od ASV .....