Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. ogladajac rysunki w ETOSIE to wygladaja tak samo .... nr to A4 Avant 1997: 6X0 955 711 C Pasek B5 Kombi 1997: 8L0 955 711 B numer sa mocno podobne wiec jest duze prawdopodobienstwo ze sa silniczki sa identyczne .....
  2. czyzby Archiwum X .... :twisted:
  3. Niewiem, moze w dieselkach inaczej jest :razz: nie inaczej tylko ekonomiczniej ..... :twisted:
  4. Przy zapieczonych kierownicach notlauf ? :shock: basket a dlaczego uwazasz ze nie .... ? bo ja uwazam ze przyczyny wchodzenia autka w tryb awaryjny to zapieczone kierownice turbiny lub w wadliwie działającym zaworze ograniczania ciśnienia doładowania tzw.N75. Obie usterki powodują nadmierny wzrost ciśnienia doładowania stąd notlauf i błąd zapisany w pamięci sterownika ..... P.S a wracajac do tematu to bym najpierw podpial Vag'a ... ;-)
  5. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    najładniejsze Avanty Audi to : RS2 - B4 :!: RS4 - B5 :!:
  6. a kto pisal Ci program i na jakie wartosci ... (KM,Nm) :?:
  7. zapiac Vaga i zobaczyc co sie dzieje .... ale owiem Ci ze jak mialem B4 TDI padl mi N75 ... wymienilem na nowy .... autko zaczelo jezdzic ale to nie bylo to ..... wiec wymienilem na kolejny i dopiero bylo tak jak trzeba ..... takze moze jest tak samo u ciebie .... :?: WAZNE :!: zanim zaczolem cos wymieniac podpinalismy Vag'a i w droge ... ;-)
  8. 1l / 15 tys jest znosnie ... i nie ma sie co martwic .... jak autko swieze to jest jeszcze szansa ze pobor oliwy zmaleje ..... P.S tak maja te nowe TDI chcoc wedlug mnie pobor oliwy w takich ilosciach powinieni byc do pierwszej wymiany , potem powinno sie juz uspokoic ....
  9. Bez zadnych urzadzen wlaczonych typu klima, lampki itp. :?: To moj dieselek bez niczego jakies 0,39 l/h a z klima dwa razy tyle. u mnie VAG pokazuje 0.3l/h ....
  10. spanky odpowiedział(a) na bushi temat w 2.5TDI
    Do czasu az nie pierd....lną wałki rozrządu ... wtedy zaczniesz inaczej śpiewac ... :roll: nie jest to regułą ale sie zdarza .... ;-)
  11. spanky odpowiedział(a) na Rafał temat w 1.9TDI
    zaraz po kupnie audiczki zrobiłem rozrzad i wygladalo to tak : -napinacz gorny (ori VW/AUDI) -napinacz dolny (ori VW/AUDI) -3 rolki z ta od klimy (SKF) -simeringi -pompa wody (SKF) -pasek m-v (GATES) -pasek rozrzadu (GATES) -kolo na wale korbowym (ori VW/AUDI) -sruba (ori VW/AUDI) za wszystko zaplacilem dosc duzo ale spowodowane jest to tym ze wymienialem dwa napinacze (sa drogie) bo juz gubily swoja plaszczyzne i radze to sprawdzic i jak cos to zrobic bo lubia siadac a i potem beda nieprzyjemne wydatki a jak kazdy wie w A4 do rozrzadu trzeba zrzucic cala "morde" na glebe..... ale teraz mam spokoj na kilkadziesiat tys km P.S radze nie oszczedzac i zrobic to raz a porzadnie .....
  12. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    A4 to "prawie" jak S4 ... :twisted:
  13. rzeczywiście troche dużo nawet jak na 2,6 quattro :???: to sa uroki posiadania V6 w benzynie ..... :twisted:
  14. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    jeden z trzech -70 A -90 A -120 A kwestia wyposazenia .... najlepiej otworzyc maske i zobaczyc ... ;-) PS. w 2000 roku wkladali tez 150 A .... ciekawe po co .... :roll:
  15. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    samochod zacznie jezdzic ... kupuj nowa :!: ... cycki opadaja .... :roll:
  16. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    tez tak uwazam ale widac byly inne powody ktore spowodowaly zakup foki .... ;-)
  17. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    ładny sedanik ....
  18. spanky odpowiedział(a) na bushi temat w 2.5TDI
    to trafila kosa na kamien ..... :twisted:
  19. panowie jezeli autko delikatnie przydymia przy gnieceniu w sendał to nie ma sie czym martwic ... wkoncu to dizel .... ;-) wzystkie TDI puszczaja baki poczawszy od zwyklych starych VP ,po PD az po 2.0 TDI .... poobserwujcie silniki TDCI,CDTI lub DCI tam to dopiero jest sraczka ..... :twisted:
  20. spanky odpowiedział(a) na bushi temat w 2.5TDI
    :arrow: http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=35000 powinno wystarczyc ... ;-)
  21. mi sie nie podobaja ...........
  22. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    objawia sie tym ze samochod ledwo sie toczy ... :twisted: jezeli chcesz to sprawdzic to odepnij wtyczke od przeplywki i i sam zobacz jak to autko bedzie jezdzic ;-) jezeli nie bedzie roznicy to znaczy ze lmm do wymiany ... albo podepnij Vag'a i diagnoza podczas jazdy ... blok 003 ... i wszystko bedzie jasne ....
  23. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    troszke to malo powiedziane ..... P.S z tego co pamietam to kolega 666 kiedys interesowal sie kupnem A4 TDI ale widzimy z jakim skutkiem ..... :twisted:
  24. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    np cos sie zacznie dziac z silnikiem (wycieki oleju itp ) i wlasciciel nie bedzie sie tym przejmowal (nie sprawdzi stanu oleju ,nie uzupełni itp) to motor powie papa .... razem z turbinka ... :twisted: P.S wiem ze jes to ekstremalny przypadek ale wierz mi ze i takie se zdarzaja ... ;-)
  25. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Chyba w Toruniu musze z Tobą poważnie porozmawiać :twisted: :twisted: nie chyba tylko napewno .... ;-) P.S oczywiscie nie 1.9 TDI 140 KM tylko 2.0 TDI ....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.