Treść opublikowana przez spanky
-
mechanizm silniczka wycieraczki tylnej od Passata B5
ogladajac rysunki w ETOSIE to wygladaja tak samo .... nr to A4 Avant 1997: 6X0 955 711 C Pasek B5 Kombi 1997: 8L0 955 711 B numer sa mocno podobne wiec jest duze prawdopodobienstwo ze sa silniczki sa identyczne .....
-
Zlot Mazury Lipiec
czyzby Archiwum X .... :twisted:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Niewiem, moze w dieselkach inaczej jest :razz: nie inaczej tylko ekonomiczniej ..... :twisted:
-
[1.9TDI] Moje Audi jest leniwe.. :-\
Przy zapieczonych kierownicach notlauf ? :shock: basket a dlaczego uwazasz ze nie .... ? bo ja uwazam ze przyczyny wchodzenia autka w tryb awaryjny to zapieczone kierownice turbiny lub w wadliwie działającym zaworze ograniczania ciśnienia doładowania tzw.N75. Obie usterki powodują nadmierny wzrost ciśnienia doładowania stąd notlauf i błąd zapisany w pamięci sterownika ..... P.S a wracajac do tematu to bym najpierw podpial Vag'a ... ;-)
-
B6 avant ladniejsze od B7 avant ??
najładniejsze Avanty Audi to : RS2 - B4 :!: RS4 - B5 :!:
-
A4 1.9 TDI 90KM
a kto pisal Ci program i na jakie wartosci ... (KM,Nm) :?:
-
[B5 1Z] autko przy 150km/h dostaje muła... :-( /znowu/
zapiac Vaga i zobaczyc co sie dzieje .... ale owiem Ci ze jak mialem B4 TDI padl mi N75 ... wymienilem na nowy .... autko zaczelo jezdzic ale to nie bylo to ..... wiec wymienilem na kolejny i dopiero bylo tak jak trzeba ..... takze moze jest tak samo u ciebie .... :?: WAZNE :!: zanim zaczolem cos wymieniac podpinalismy Vag'a i w droge ... ;-)
-
czy nowy 2.0 tdi 140km ma brac olej???
1l / 15 tys jest znosnie ... i nie ma sie co martwic .... jak autko swieze to jest jeszcze szansa ze pobor oliwy zmaleje ..... P.S tak maja te nowe TDI chcoc wedlug mnie pobor oliwy w takich ilosciach powinieni byc do pierwszej wymiany , potem powinno sie juz uspokoic ....
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Bez zadnych urzadzen wlaczonych typu klima, lampki itp. :?: To moj dieselek bez niczego jakies 0,39 l/h a z klima dwa razy tyle. u mnie VAG pokazuje 0.3l/h ....
-
Cechy i wady silnika 2,5 TDI V6?
Do czasu az nie pierd....lną wałki rozrządu ... wtedy zaczniesz inaczej śpiewac ... :roll: nie jest to regułą ale sie zdarza .... ;-)
-
[1.9TDI] Wymiana rozrządu
zaraz po kupnie audiczki zrobiłem rozrzad i wygladalo to tak : -napinacz gorny (ori VW/AUDI) -napinacz dolny (ori VW/AUDI) -3 rolki z ta od klimy (SKF) -simeringi -pompa wody (SKF) -pasek m-v (GATES) -pasek rozrzadu (GATES) -kolo na wale korbowym (ori VW/AUDI) -sruba (ori VW/AUDI) za wszystko zaplacilem dosc duzo ale spowodowane jest to tym ze wymienialem dwa napinacze (sa drogie) bo juz gubily swoja plaszczyzne i radze to sprawdzic i jak cos to zrobic bo lubia siadac a i potem beda nieprzyjemne wydatki a jak kazdy wie w A4 do rozrzadu trzeba zrzucic cala "morde" na glebe..... ale teraz mam spokoj na kilkadziesiat tys km P.S radze nie oszczedzac i zrobic to raz a porzadnie .....
-
A4 1.6 - wtrysk LPG
A4 to "prawie" jak S4 ... :twisted:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
rzeczywiście troche dużo nawet jak na 2,6 quattro :???: to sa uroki posiadania V6 w benzynie ..... :twisted:
-
audio
jeden z trzech -70 A -90 A -120 A kwestia wyposazenia .... najlepiej otworzyc maske i zobaczyc ... ;-) PS. w 2000 roku wkladali tez 150 A .... ciekawe po co .... :roll:
-
[B5 1Z] przeplywomierz - jakie objawy ?
samochod zacznie jezdzic ... kupuj nowa :!: ... cycki opadaja .... :roll:
-
A4 1.6 - wtrysk LPG
tez tak uwazam ale widac byly inne powody ktore spowodowaly zakup foki .... ;-)
-
Kolejny Opolanin......
ładny sedanik ....
-
Cechy i wady silnika 2,5 TDI V6?
to trafila kosa na kamien ..... :twisted:
-
A4 1.9 TDI 90KM
panowie jezeli autko delikatnie przydymia przy gnieceniu w sendał to nie ma sie czym martwic ... wkoncu to dizel .... ;-) wzystkie TDI puszczaja baki poczawszy od zwyklych starych VP ,po PD az po 2.0 TDI .... poobserwujcie silniki TDCI,CDTI lub DCI tam to dopiero jest sraczka ..... :twisted:
-
Cechy i wady silnika 2,5 TDI V6?
:arrow: http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=35000 powinno wystarczyc ... ;-)
-
[ALL] Jakie felgi
mi sie nie podobaja ...........
-
[B5 1Z] przeplywomierz - jakie objawy ?
objawia sie tym ze samochod ledwo sie toczy ... :twisted: jezeli chcesz to sprawdzic to odepnij wtyczke od przeplywki i i sam zobacz jak to autko bedzie jezdzic ;-) jezeli nie bedzie roznicy to znaczy ze lmm do wymiany ... albo podepnij Vag'a i diagnoza podczas jazdy ... blok 003 ... i wszystko bedzie jasne ....
-
A4 1.6 - wtrysk LPG
troszke to malo powiedziane ..... P.S z tego co pamietam to kolega 666 kiedys interesowal sie kupnem A4 TDI ale widzimy z jakim skutkiem ..... :twisted:
-
[B5 1Z] zywotnosc A4 1.9 TDI
np cos sie zacznie dziac z silnikiem (wycieki oleju itp ) i wlasciciel nie bedzie sie tym przejmowal (nie sprawdzi stanu oleju ,nie uzupełni itp) to motor powie papa .... razem z turbinka ... :twisted: P.S wiem ze jes to ekstremalny przypadek ale wierz mi ze i takie se zdarzaja ... ;-)
-
A4 B6 TDI czy O2 TDI
Chyba w Toruniu musze z Tobą poważnie porozmawiać :twisted: :twisted: nie chyba tylko napewno .... ;-) P.S oczywiscie nie 1.9 TDI 140 KM tylko 2.0 TDI ....