Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. graniczna wartość to 2 mg/skok .... :twisted: pozamieniaj wtryski miejscami i bedzie wiadomo czy to wtrysk czy cylinder ......
  2. moze tam gdzie w starym kondonie 1Z ......
  3. Dlatego ja pojechałem do TTC,tez slyszalem wiele negatywnych opini na ich temat p.s.Ale CUBER jest zadowolony oby był zadowolony jak najdłuzej ..... :twisted:
  4. ja ostatnio na kontrolce zuzycia klocków przejechałem 1000 km .... i jak wymienialem to okladziny maily jakies 2 milimetry ... takze troszke mozna przejechac .... :twisted: co do klocków to polecam ATE .... (takie założyłem)
  5. sa dwie opcje : -plyn chlodniczy -zdychajacy aku .....
  6. CTV Tuning Dożynkowa 44 tel 602 669 936 zadzowń i się umów na spotkanie.Alan obejrzy autko i ustalicie szczegóły.Powiedz , że jesteś odemnie albo z klubu A4 to będzie rabacik P.S Moje autko też dłubnął , a wynik masz w moim podpisie dzięki Hugo,napewno podjade.Podpis robi wrażenie. :mrgreen: no to czekamy na efekty ..... :twisted:
  7. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    co do plynu chłodznieczego to zapraszam tutaj : :arrow: http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?p=31043&sid=6b92ee97327043715ff410e0af5a16cb#31043 a co do oleju ... wchodzi równo 3.8 l ... Mobil1 5W50 jest OK ... ;-) a reszta jest tutaj : :arrow: http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?p=26934&sid=6b92ee97327043715ff410e0af5a16cb#26934
  8. a jakie so korekcje dawek w bloku 013 .... :?:
  9. TDI musi puscci baka .... ale dla spokojnego sumienia podpiac Vag'a i zdiagnozowac autko ....
  10. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    TDI odcina przy 5200 ..... o ile dobrze pamietam ... a sprawdzac nie bede .... :twisted:
  11. a jakie oznaczenie silnika ???
  12. kiedys czytałem ze TDI mialo w standardzie dwie osłony (silnik+skrzynia) P.S tez mam :twisted:
  13. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    co do obudowy .... to na 99% obudowa od paska 1.9 TDI AFN bedzie pasowała do A4 1.9 TDI AFN ... silniki w A4 jak i w pasku montowane byly wzdłuznie wiec nie powinno byc róznic .....
  14. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Multimedia, Nawigacja i Elektronika
    z tego co pamietam to przytrzymac AM i FM1 wpisac kod ... i potem znowu przytrzymac ..... jezeli nie bedzie dzialac to daj znac .. podam kolejne kombinacje ..... albo zapraszam tutaj .... :arrow: http://www.ibiblio.org/tkan/audi/radios/
  15. ja tez .... :twisted: P.S ale koledze chodziło chyba o mały FIS (taki jak ma w swoim autku) .... ten na zdjeciu to duzy ..... ;-)
  16. na odwrót....... :twisted:
  17. moze jakies konkrety ..... :?: :twisted: wysle Ci na pw czekam ... :twisted:
  18. dokladnie tak jest jak napisał Hugo .... wszystko masz OK .... P.S mam tak samo ... ;-)
  19. około 10 KM i 20 Nm ..... pozytywnie .... :twisted:
  20. moze jakies konkrety ..... :?: :twisted:
  21. Z ta moca to nie tak szybko To nie iPod i wgrywanie mp3 hehe :razz: delikatne przestawienie dawki paliwka w TDI spowoduje delikatne ozywienie silniczka w dolnym zakresie obrotów ..... czyli jest to juz jakies zwiekszenie mocy poprzez uzycie VAG-COM'a ..... :twisted:
  22. witam ... nie wiem który rocznik twojego A4 ... podejrzewam ze jakos 95-98 ... wiec masz silnik 1.9 TDI 1Z/AHU ... generalnie identyczne silniki .... mialem kiedys B4 TDI z silnikiem 1Z (90 KM) .... zalozyłem wtryski od 110 konnego TDI (AFN) do tego program V-Techu (poprawiony przez Masters'a) i autko mialo cos kolo 120 kucy .... powiem tak..... przejezdzilem 20 tys na tym setupie i oprocz pojawienia sie doleczków w kacikach ust od ciaglego banana na twarzy to niczego innego nie zauwazylem ..... potem autko sprzedałem .... i kupilem kolejne TDI :twisted: P.S jezeli twoje A4 jest po 1999 roku (AHH tez 90 KM) to wartosci bezpieczne to jakies 140 KM :!: (soft + wtryski) . :twisted:
  23. w sobote zminilem oliwe w swojej niuni (wymiana co 10 tys km) ponownie zalalem Mobil 1 5W50 przebieg (ori 210 tys km) ....
  24. a jaki to numer ... ???
  25. a po co ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.