Treść opublikowana przez spanky
-
Poszukuję chetnego do podmiany wtrysków.
graniczna wartość to 2 mg/skok .... :twisted: pozamieniaj wtryski miejscami i bedzie wiadomo czy to wtrysk czy cylinder ......
-
[A4 AFN quattro`97] Czujnik prędkości - gdzie się znajduje ?
moze tam gdzie w starym kondonie 1Z ......
-
Czy faktycznie warto podnosić moc TDI 90KM
Dlatego ja pojechałem do TTC,tez slyszalem wiele negatywnych opini na ich temat p.s.Ale CUBER jest zadowolony oby był zadowolony jak najdłuzej ..... :twisted:
-
[B6] Kontrolka klocków hamulcowych
ja ostatnio na kontrolce zuzycia klocków przejechałem 1000 km .... i jak wymienialem to okladziny maily jakies 2 milimetry ... takze troszke mozna przejechac .... :twisted: co do klocków to polecam ATE .... (takie założyłem)
-
zapaliła się kontrolka [( ! )] zapiszczało i zgasło.
sa dwie opcje : -plyn chlodniczy -zdychajacy aku .....
-
Czy faktycznie warto podnosić moc TDI 90KM
CTV Tuning Dożynkowa 44 tel 602 669 936 zadzowń i się umów na spotkanie.Alan obejrzy autko i ustalicie szczegóły.Powiedz , że jesteś odemnie albo z klubu A4 to będzie rabacik P.S Moje autko też dłubnął , a wynik masz w moim podpisie dzięki Hugo,napewno podjade.Podpis robi wrażenie. :mrgreen: no to czekamy na efekty ..... :twisted:
-
[B5 1,9] Ile wchodzi oleju i plynu chlodzacego???
co do plynu chłodznieczego to zapraszam tutaj : :arrow: http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?p=31043&sid=6b92ee97327043715ff410e0af5a16cb#31043 a co do oleju ... wchodzi równo 3.8 l ... Mobil1 5W50 jest OK ... ;-) a reszta jest tutaj : :arrow: http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?p=26934&sid=6b92ee97327043715ff410e0af5a16cb#26934
-
Poszukuję chetnego do podmiany wtrysków.
a jakie so korekcje dawek w bloku 013 .... :?:
-
[B6 1,9] Nadmiar dymu z rury wydechowej
TDI musi puscci baka .... ale dla spokojnego sumienia podpiac Vag'a i zdiagnozowac autko ....
-
Pytanko na temat obrotów
TDI odcina przy 5200 ..... o ile dobrze pamietam ... a sprawdzac nie bede .... :twisted:
-
Czy faktycznie warto podnosić moc TDI 90KM
a jakie oznaczenie silnika ???
-
osłona skrzyni biegów
kiedys czytałem ze TDI mialo w standardzie dwie osłony (silnik+skrzynia) P.S tez mam :twisted:
-
obudowa filtra powietrza
co do obudowy .... to na 99% obudowa od paska 1.9 TDI AFN bedzie pasowała do A4 1.9 TDI AFN ... silniki w A4 jak i w pasku montowane byly wzdłuznie wiec nie powinno byc róznic .....
-
kod radio gamma CC
z tego co pamietam to przytrzymac AM i FM1 wpisac kod ... i potem znowu przytrzymac ..... jezeli nie bedzie dzialac to daj znac .. podam kolejne kombinacje ..... albo zapraszam tutaj .... :arrow: http://www.ibiblio.org/tkan/audi/radios/
-
A4 1,9 tdi 200r AJM kontrolka ciśnienie oleju
ja tez .... :twisted: P.S ale koledze chodziło chyba o mały FIS (taki jak ma w swoim autku) .... ten na zdjeciu to duzy ..... ;-)
-
płyn w chłodnicy - kolor
na odwrót....... :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moze jakies konkrety ..... :?: :twisted: wysle Ci na pw czekam ... :twisted:
-
A4 1,9 tdi 200r AJM kontrolka ciśnienie oleju
dokladnie tak jest jak napisał Hugo .... wszystko masz OK .... P.S mam tak samo ... ;-)
-
Czy faktycznie warto podnosić moc TDI 90KM
około 10 KM i 20 Nm ..... pozytywnie .... :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moze jakies konkrety ..... :?: :twisted:
-
program vag
Z ta moca to nie tak szybko To nie iPod i wgrywanie mp3 hehe :razz: delikatne przestawienie dawki paliwka w TDI spowoduje delikatne ozywienie silniczka w dolnym zakresie obrotów ..... czyli jest to juz jakies zwiekszenie mocy poprzez uzycie VAG-COM'a ..... :twisted:
-
Czy faktycznie warto podnosić moc TDI 90KM
witam ... nie wiem który rocznik twojego A4 ... podejrzewam ze jakos 95-98 ... wiec masz silnik 1.9 TDI 1Z/AHU ... generalnie identyczne silniki .... mialem kiedys B4 TDI z silnikiem 1Z (90 KM) .... zalozyłem wtryski od 110 konnego TDI (AFN) do tego program V-Techu (poprawiony przez Masters'a) i autko mialo cos kolo 120 kucy .... powiem tak..... przejezdzilem 20 tys na tym setupie i oprocz pojawienia sie doleczków w kacikach ust od ciaglego banana na twarzy to niczego innego nie zauwazylem ..... potem autko sprzedałem .... i kupilem kolejne TDI :twisted: P.S jezeli twoje A4 jest po 1999 roku (AHH tez 90 KM) to wartosci bezpieczne to jakies 140 KM :!: (soft + wtryski) . :twisted:
-
Jaki OIL po 200 tyś km
w sobote zminilem oliwe w swojej niuni (wymiana co 10 tys km) ponownie zalalem Mobil 1 5W50 przebieg (ori 210 tys km) ....
-
Wymiary oslony pod silnik. PILNE!!!!
a jaki to numer ... ???
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a po co ?