Treść opublikowana przez spanky
-
[B5 1.9 Di 75KM AFF] tymczasowy zanik mocy
a ktoś ma takie urządzonko w Lublinie aby można było sprawdzic autko? napewno kolega o nicku ctv ... :twisted:
-
roznica 205 a 225
moze i bedzie ... ale czy to az taka wielka róznica zeby sie tym martwic ...... :?:
-
[B5 1.9 TDI] Brak ciśnienia w Turbinie
moze to byc i wina katalizatora .....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiem ze nic nie daje ... myslalem ze o efekty dzwiekowe Ci chodzi ..... :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dlaczego :?: http://www.boost4you.de/videos/TD_BOV_mpg1.mpg :twisted:
-
modyfikacje A4 130PD
tak to rewelacja :!: :?: ctv kiedy dasz jakies fotostory z przeróbek twojej audicy .... (dokladny opis mile widziany ;-) )
-
roznica 205 a 225
A kółka mam seryjne 195/65/15 :mrgreen: tzw "cichociemny zamiatacz ulic" .... :twisted:
-
czy to inspekcja olejowa?
od 0 zł do chyba 150 zł w ASO .... :twisted:
-
dziwne piski?
daj troche wiecej konkretów .... gdzie piszczy,jak piszczy .... :?: :roll:
-
[B5 2,5] Biały dym z wydechu.
jesli chodzi o odmne to sie ja wymienia ..... :twisted: a gdzie w Łodzi .... hm zapytaj kolege z forum o nicku baskecior .. poleci Ci dobry warsztat do TDI ....
-
[B5 1.9 TDI] Brak ciśnienia w Turbinie
ciezko powiedziec ... moze N75 zdechł całkowicie , moze przeplywomierz umarl .. amoze rzczywiscie turbo sie wysrało,moze przewod od podcisnien jes dziurawy ... mzoliwosci jest bardzo duzo .... zrob test Vag'iem na biegu jałowym : zbadaj grupy: 000 (basic settings), 001, 002, 003, 004, 013, na pelnym obciazeniu (podczas jazdy: 3-jka, gaz 100% w zakresie 1700-4000 rpm) zrob grupy: 003, 008, 011. bedzie w przyblizeniu wiadomo zo zdechło ..... :twisted:
-
roznica 205 a 225
bedzie ... w zime klekot wiecej pali ;-) .... ale to chyba nie bedzie spowodowane wymiana opon ... :twisted:
-
[B5 2,5] Biały dym z wydechu.
moze odma olejowa .... :?: diagnoza polega na odkręceniu korka oleju po ostrym butowaniu. jeśli jest charakterystyczny psssssssssssssss to problem rozwiazany ..... :twisted:
-
Zmieniarka do radia concert A4 B5
to moze Ty mi przeslesz fotki ... bo jakos od tomboy'a nie moge sie doczekac .... P.S pewnie nie ma czasu albo zapomnial ..... Nie wiem jak to sie stalo ale zapomnialem o temacie a powiado mienia nie dostalem...:| Zdjecia beda w niedziele. Pozdrawiam zdjecia znalazlem na necie ... ale chetnie zobacze jescze jak u ciebie jest to zamontowane ...... P.S czekam .....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale pytałem Matschke ....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spoko, spoko, autko stoi zagarazowane i nie jest uzywane, tak wpisalismy do umowy przedwstepnej. Ja wlasnie wstalem i jade do Wiednia go wymeldowac i od wtorku moze adamoo dzialac a jakie bedzie kolejne autko ... Audi TDI :?: :twisted:
-
[ALL B5] Sprzęgło wysoko bierze - czy to standard ?
zadzwon .... :twisted: p.s napewno duuzo .... ;-)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co to za autko ... :?:
-
[B6 1.9TDI] pytanie o oznaczenie silnika i skrzynie biegow
jak miala malowana dupe to 90 % lakiernikow nie przykleja jej spowrotem ... ;-)
-
Propozycja letniego zlotu nad morzem
jakis zlocik mozna zrobic ..... ;-) jestem za ...
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
koszulki doszły i sa ekstra ..... :twisted:
-
Chromowana Ramka pod Rejestracje.....Co o tym sadzicie???
czekamy .... osobiscie nie spodziewam sie jakiegos zachwytu ..... :twisted:
-
katalizator
było .... :!: http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?p=29490&sid=1c24d7fe4627c65ef792b1807b3eb1bd#29490 :!: zamykam ....
-
[B5 1.9 Di 75KM AFF] tymczasowy zanik mocy
mozliwe ze przepływomierz zdycha .... podepnij Vag'a nie ma co wrózyc z fusów .... :twisted:
-
Chiptuning samamu ... co potrzebne?
skad wziałes te 14 ? :roll: