Treść opublikowana przez spanky
-
Silnik AFN 1.9TDi czy mozliwe sa taki parametry po tunningu
1lbsft = 1.36 Nm .... czyli wychodzi 155 KM i 331 Nm .... dosyc mocny program ale osiaglany ... P.S moze to nie tylko samym softem ...
-
[B5 1.9 TDI] Brak ciśnienia w Turbinie
masz na mysli grzybek .... :?:
-
[B5 1Z] Nie słychać turbiny
nie martw sie ...
-
[B5 1Z] Nie słychać turbiny
ja nie widze powodu do zamartwien ... wrecz przeciwnie .... :twisted: P.S masz starego kondona 1Z i jak nie gwizdze to znaczy ze jest OK ... inaczej jest z turbinami VTG (o zmiennej geometrii łopatek) tam turbinka jest slyszalna juz od niskich obrotów .... i jak basket powiedzial dziwek jest cudowny .... :twisted: takze podsumowujac znajdz sobie innym problem .... :twisted:
-
[B5 1.9TDI 115KM PD] ...chip i kilka pytan
byly dwa silniki 1.9 TDI PD 115 koni AJM 115 koni 285 Nm (5-cio biegowy) ATJ 115 koni 310 Nm (6-cio biegowy) co do modyfikacji to bezpiecznie 145 koni i jakies 340 Nm co do quattro to nie wiem czy były takie wersje .... co do ceny to zapytaj Masters'a,Tory,Ctv .....
-
[B5 AJM] Prośba o przeanalizowanie wykresu z Vag-a.
zamiast kupowac podjedz do jakiegos warsztatu moze beda mieli na wymiane to sprawdzisz i zobaczysz czy faktyczne to lmm .... albo najpierw odepnij przeplywke i zobacz jak sie zachowuje autko z odpietym lmm .... P.S radze podjechac do dobrego warsztatu TDI i zrobic pelna diagnoze autka ... niech ktos je obejrzy fachowym okiem ..... ;-) .... moze to cos innego, mechanikiem nie jestem ... :twisted: P.S zrob jeszcze logi z bloku 008 (pod obciazeniem) ....
-
[B5 AJM] Prośba o przeanalizowanie wykresu z Vag-a.
dobre teksty nie sa złe ..... P.S czytam nie tylko Diagtronika .... [ Dodano: 2006-10-12, 20:17 ] 011 wyglada OK ... natomiast 010 ... cisnienie doładowanie OK (podcisnienie w kolektorze ssacym) natomiast odczyty lmm (przepływomierz) wskazyja na to ze przydałoby sie go wymienic ... wymagane wartości to min 850mg/skok .... a u ciebie 90% odczytów jest ponizej 750 ... stad tez spadek mocy na wyzszych obrotach ..... to tyle co moge powiedziec .... napewno ktos jeszcze doda cos od siebie ....
-
[B5 AJM] Prośba o przeanalizowanie wykresu z Vag-a.
odpowiem Ci tak .... ζηψσ♣ δδΣΦ δσ»♣δΔ ... rozumiesz cos z tego :?: ...... ja tez nie ... ale wlasnie tak wyglada to co przedstawiles ... przenies te dane do pliku excelowskiego i bedziemy rozmawiac ... oczy mam tylko jedne .... P.S powinno to wygladac o tak :arrow: http://img168.imageshack.us/my.php?image=003obciazonypq3.jpg
-
kod-y wyposażenia
Po jakiego grzyba zakladasz nowy temat :?: juz zadałes to pytanie :arrow: http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=2936&highlight=kody :!: :!: P.S nastepnym razem bede kasował bez ostrzezenia :!: ZAMYKAM :!:
-
modyfikacje A4 130PD
ale to mial byc jakis konkretny opis wraz z przyrostami ... ale widac ze jest to tajemnica :?: wiec odpuszcze temat ...... e czemu tajemnica,wszystko powiedziane niby wszstko ale tak hasłami ... osobiscie ciekaw jestem jakie turbo,jak zamontowane,jaki IC,jak rozwiazales układ dolotowy,jaki wydech i co najwazniejsze jaka jest teraz moc .... nie mowie o elaboracie ale o krotkim opisie przeprowadzonych modyfikacji .... P.S wiem jak wyglada zderzak od S4 ..... :twisted:
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
"prawie" jak profesjonalny przelotowy uklad wydechowy ..... :twisted:
-
[B5 1Z] Problem z pompą wtryskową ?
prawdopodobnie którys z wezyków przelewowoych na wtryskiwaczu popuszcza i ropa rozlewa sie po calym silniku .... (a nie tak jak napisales ze wtryskiwacz jest nieszczelny) co do pompy wtryskowej to ile pamietam jest tam uszczelka które moze juz popuszczac ... podjedz do jakiegos pompiarza powinien zajac sie tamatem w rozsadnych pieniadzach .... co do podejrzenia pocenia sie silniczka ... wyczysc zabrudzone miejsca .. pojezdzij troche i zobacz czy w dalszym ciagu wycieka olej ... co do wtrysków od AFN'a to jest to prawie plug & play ;-) ... trzeba tylko przelutowac wtyczke i kupic KONIECZNI cztery nowe podkladki pod wtryski (koszt w ASO to kilkanascie złotych) cena wtrysków od AFN'a to jakies 700-800 zł (komplet,nówki sztuki) P.S zamiast rozpaczac i sluchac kolegów o kosmicznych kosztach podjedz do mechanika i zajmij sie tematem .. z tego co opisujesz sa to normalne przypadosci 11 -l etniego starego kondona jakim jest 1Z .... :twisted:
-
[B5 AFB] świece żarowe???jakie??
niedowiarek .... :twisted:
-
[B5 AFB] świece żarowe???jakie??
1000 stopni Celsjusza .....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
male OT ... czy to zdjecie w podpisie to twoje autko .... :?:
-
Słyszalne paliwo
tez mi chlupocze ..... :twisted:
-
[B5 1.9 TDI 110KM AFN] szarpanie 80-90km/h
w opisie masz rocznik 1995 i 110 kucy .. co to za silnik bo w tym roku nie robili 110-konnych TDI .... :roll:
-
Czy faktycznie warto podnosić moc TDI 90KM
bezpiecznie samym softem to ponad 110 kucy i 250 niutków .....
-
Przepływomierz - jakie objawy ??
auto nie jedzie .... :twisted: (czyt.nie ma mocy) ... P.S wyłącz Caps'a .... P.S 2 popraw temat tak zeby bylo wiadomo o co chodzi, bo zostanie skasowany ....... :!:
-
[2.5 TDI] dlaczego go tak krytykują.
to napisz cos wiecej ... co sie wysrało, jakie miales problemy ..... :?:
-
Fabryczne czy dokładane??? (Xenony)
u mnie jest zaznaczone ..... po 85 tys km i po 162 tys km .... :twisted: dla ułatwienia : Wymiana paska rozrządu = "Zahnriemenwechsel" Pasek rozrządu został wymieniony = "Der Zahnriemen wurde gewechselt"
-
dziwne piski?
ciezko cos poradzic ..... :roll:
-
tarcze, klocki...
z przodu tarcze i klocki ATE .... :twisted: z tyłu nie wiem ... jeszcze nie zmieniałem ale podejrzewam ze jeszcze jest fabryczny zestaw Lukasa ... przynajmniej tarcze ..... :twisted:
-
[2.5 TDI] dlaczego go tak krytykują.
no własnie ... kolejna opinia od osoby siedzacej gleboko w temacie TDI ze 2.5 TDI V6 to kibel .... i nie moge tego jakos zrozumiec .... sporo uzytkownikow (jak nie wiekszosc) chwali sobie te silniki ,natomiast grono mechanikow (mowie tu o znawcach tematu TDI) uwaza ze te silniki nie sa udana konstrukcja .... skad ta rozbieznosc .... :?:
-
modyfikacje A4 130PD
ale to mial byc jakis konkretny opis wraz z przyrostami ... ale widac ze jest to tajemnica :?: wiec odpuszcze temat ......