Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    zgodnie z obietnica krótki opis w jezyku polskim. silnik odpalony,nagrazny min 80 stopni,wszelkie urzdzenia wyłaczone (radio,klima,swiatla itp .... ) klikasz 01-silnik klikasz 11-login wpisujesz 12233 i enter, klikasz 10 -adaptacje wpisujesz kanał który Cie interesuje (w tym przypadku 01) pokaze Ci sie okno z wartościa aktualna (np.32784) i na górze odpowiednik w mg/skok np.2.8 mg/skok. W oknie obok mozesz wpisac twoja wartość (np.32768) wciskasz Test i odcztujesz wartość na górze w mg/skok ... jezeli Ci pasuje wciskasz Zapisz i masz ustawiona dawke .... P.S Za przedstawiony opis nie odpowiadam i robisz to na własne ryzyko ... :!: ;-)
  2. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    forum jest po to zeby sobie pomagac ;-) co do tłumaczenie ... to niestety jeszcze nie dotarłem do domku .... :twisted: (a juz jestem znowu w pracy) .. ale dzisiaj powinienim juz nocowac u siebie ;-) to Ci w skrocie napisze co i jak .... cierpliwosci .... (albo jak chcesz to zadzwon w sobote to zrobimy to on-line :twisted: ) a co do Zlotu zimowego .... to sie nie deklaruje bo jeszcze nie wiem ....
  3. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    no nie tak do końca bo w dalszym ciągu jak silnik jest gorący to na wolnych obrotach trzesię silnikiem co do dawki to nie potrzeba rzadnego klucza (taka korekte da sie zrobic Vag'iem ... :twisted: ) jakwróce do domku to Ci to przetłumacze (teraz jestem w pracy i nie mam zabardzo czasu ;-) ) co do problemu to chodzilo mi o cisneinie doładowania wymagane/rzeczywiste .... ;-)
  4. jak cienko z kasa stoisz to bym robil,jak masz zapas kapusty to szukaj zdrowego silnika .... :twisted:
  5. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    no i teraz wszystko wyglada normalnie .... kat wtrysku wacha sie miedzy 47-50,jak nie ma problemow z odpalaniem to bym zostawil (powinno byc miedzy 49-54) a jak zrobic poluzowac pompe wtryskowa ipodpiac vaga i ustawic ja na wymagana wartość (podałem wyzej) dawka dosyc mala 6.8 mg/skok ,zwieksz do 3mg/skok autko bedzie lepiej zbierac sie od dołu (im mniej tym lepiej ;-) ) a tak to mozesz zrobic: Special adaptations: Login code 12233: To perform the following adaptations (except idle) you need to use the Login function. Enter 12233 as a Login code. Misuse of some of the adaptations can lead to engine failure. This is done at your own risk! Note that the EGR setting is for off-road use only... [select] [01 - Engine] [Login - 11] Enter 12233 to activate special adaptations, [Do It!] [Adaptation - 10] Enter the "channel number" below to select each channel. Put in the suggested value(s) in "new value". [Test] Observe the "test value" field to make sure the adaptation setting is acceptable. [save] Channel 1: injected quantity Check the injected quantity at idle, engine warm and all power consuming devices turned off. Specification is 2.5 to 9 mg/h. To change the amount of injected fuel perceived by the ECU, go to adaptation channel 1. If you have driveability problems, you may want to increase it to 3-4 mg/h. For slightly improved throttle response, you may try to decrease the value. ustaw wartość : 32784 albo nizej tak zeby wskazanie bylo na poziomie 3 mg/skok układ wtryskowy masz zdrowy wiec nie masz sie czym martwic. przepływomierz jak dla mnie jestszcze calkiem niezle mierzy Turbo pompuje choc spadki ponizej wymaganego moga sugerowac zatarte kierownice ... osobiscie pojezdilbym troszke z sendałem w podłodze i pewnie sie rozjezdzi ... Podsumowywyujac problem zostal rozwiazany, ogladajac logi mozna wywnioskowac ze autko zdrowe , a jak ma byc idealne to zrob kosmetyczne sprawy opisane przeze mnie wyzej .... i ciesz sie moca TDI .... :twisted:
  6. wstaw zdjecie silnika to Ci powiem ..... :twisted:
  7. nic nie powinno .... :twisted: kiedys na AKP byla dyskusja na ten temat :arrow: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=25510&start=0
  8. moze czujnik temperatury masz zwalony ... moze szukasz dziury w całym :twisted: osłony maja wpływ ... P.S ja bym osobiscie olal temat .... jak sie nagrzewa i trzyma temperature to wszystko jest OK .....
  9. tego to nie wiem .... generalnie najgorzej jest stawiac dignozy na odległośc w takich przypadkach ... gdzie terkotac moze ogon kota który sie kiedys wkrecil i jak jest wilgotno to mu ogon sztywnieje .... :twisted:
  10. moze przegub .... :roll:
  11. spanky odpowiedział(a) na Rogal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ładny Avancik .... :twisted:
  12. małe OT napisz cos wiecej ... słyszałem o uturbionych Cieniasach ... a jak tam Sej
  13. Chłopie i tak trzymać To forum uratowało Ci życie :mrgreen: a co najmniej blachy Twojej A4 :razz: nie tyle jemu co innym .... :twisted:
  14. wyglada na to ze masz problemy z AQ .... (co do tego samoczynnego kasowania) co do antenki to u mnie czasami (vardzo rzadko) znika i potem sie pojawia. Ostatnio wyjąlem bezpiecznik od zegarów, włozyłem i zresetowalo ustawienia godziny i kalendarza ... po 2 minutkach pojawila sie antenka i wszsytko sie samo ustawilo .... :twisted:
  15. spanky odpowiedział(a) na reco temat w Elektryka i Oświetlenie
    Fahrerinformationssystem (FIS) - system informowania kierowcy
  16. no to gratuluje bonusika .... :twisted:
  17. hmmm ... niech pomysle ... w twoim TDI ... za 70 zł wyrzucisz silnik na smieci ..... :twisted: chyba taniej nie mozna ... ;-)
  18. wcale nie musi to byc wina klasniecia lamp za latarnia .... :twisted:
  19. :arrow: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=46702&highlight=przykaza%F1
  20. powiemy ze wszystko wyglada OK .... wiec w czym problem .... :twisted: co do obrotów to nie mam pojecia ... moze potencjometr pedału gazu .... :roll:
  21. spanky odpowiedział(a) na Nomal temat w 1.9TDI
    jeszcze nikt nie napisał o zapieczonych kierownicach .... :twisted:
  22. nie dramatyzuj ..... :twisted:
  23. piękne TDI .... :twisted:
  24. a jaka temperature wskazuje Vag .... :?: moja osobista diagnoza to termostat do wymiany .... :twisted:
  25. moze tutak cos znajdziesz .... :arrow: http://frakir.man.lublin.pl/~hugo/forum/viewtopic.php?t=67

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.