Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. nie jest to standart i dotyczy tylko strony kierowcy .....
  2. M14x1/5x27 ... według ETKI ... ;-)
  3. nie powinno .........
  4. przyczyn moze byc wiele: -wtrysk sterujacy -N75 -pompa wtryskowa -przepływomierz -problemy z automatem i cholera wie co jeszcze .... podepnij Vag'a , zobaczymy co wypluje ..... :twisted:
  5. cudny .... widze ze rodzinka ma upodobania do dobrych mocnych samochodów .... :twisted:
  6. a puszcza jakis dymek przy odpalaniu na zimno .... sprawdz kat wtrysku, zapnij Vag'a moze sa jakies bledy to bedzie wiadomo gdzie łapki skierowac ... :twisted:
  7. zapraszam do opcji szukaj .. 15 minutek i wszystko bedziesz wiedzial .... ;-) P.S nie warto sprzedawac autka .. masz typowe przypadłósci tego modelu... wystarczy je naprawic i cieszyc sie moca TDI :twisted:
  8. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Febi/Lemforder
  9. zmien filtr powietrza !!! zrob dokladna diagnoze autka .... inaczej nic nie wywróżymy ....
  10. nie mam pojecia jak to zrobic .. ale chetnie zobacze efekt koncowy ....
  11. rozruszaj ciegno od turbo .. jezeli to nie pomoze to pewnie bedzie trzeba rozebrac turbo i wyczyscic .... zanim to zrobisz podmien N75 moze to on jest przyczyna braku "moczu" :twisted: ... a najlepiej bedzie jak zrobisz diagnoze Vag'iem pod obcizeniem bloku 011 .....
  12. spanky odpowiedział(a) na Macin temat w Nadwozie i Wnętrze
    :shock: dobre ... ciekawe czy u mnie tak jest .... :?: :roll:
  13. :arrow: http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=2104&highlight=abc :arrow: http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=2104&highlight=abc
  14. mi sie nie podoba .... :twisted:
  15. czy jak odpaliles to silnik pracowal równo ... :?: P.S pewnie immo ... ;-)
  16. spanky odpowiedział(a) na Macin temat w Nadwozie i Wnętrze
    tez tak mam ... :twisted:
  17. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    podpiac Vag'a , odczytac bledy i zajac sie tematem .... :twisted:
  18. jest zimno to i spalanie wzrasta .... ;-) (moze masz aftomata) :?: zrób diagnoze Vag'iem, ciezko cos wywrózyc .... ;-) co do utraty mocy to stawiam na słynny zaworek N75 ..... :twisted: P.S to spalanie to tak nagle wzrosło, czy bylo tak od zawsze ?
  19. a moze go wyciac ..... :twisted:
  20. Dlaczego Castrol i dlaczego polsyntetyk ? wiedzialem ze o to zapytasz ... :twisted: moze dlatego ze oryginalny i moze taki byl wczesniej lany ... ;-)
  21. generalnie powyzej 180 km/h to juz jest meczarnia dla 1.9 TDI .... ale po bolach powinien osiagnac wymarzone 200 km/h .... :twisted: jezeli mowisz ze zbiera sie dobrze to jak juz Pikuś powiedzial moze to byc kulejaca przepływka ..... nie ma co wrózyc z fusów... trzeba zrobic logi i zobaczyc ... P.S moze twoj egzemplarz poprostu tak ma ....
  22. :arrow: http://www.diagtronik.pl/forum/viewtopic.php?t=236&highlight=n75
  23. i robia kolejne 500 tys km .... :twisted:
  24. to radze jeszcze zajrzec do ksiazek ..... :twisted: P.S Powodzenia
  25. spanky odpowiedział(a) na MarkusTDI temat w Nadwozie i Wnętrze
    daruj sobie te chlapacze .... :twisted:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.