Treść opublikowana przez spanky
-
podgrzewanie cylinderka zamka
nie jest to standart i dotyczy tylko strony kierowcy .....
-
A4 1,9 AJM Jakie sruby??
M14x1/5x27 ... według ETKI ... ;-)
-
[B6 2.5 TDI] Zawór recyrkulacji spalin
nie powinno .........
-
[B5 2.5TDI] Chwilowe zatrzymanie obr. podczas przyspieszania
przyczyn moze byc wiele: -wtrysk sterujacy -N75 -pompa wtryskowa -przepływomierz -problemy z automatem i cholera wie co jeszcze .... podepnij Vag'a , zobaczymy co wypluje ..... :twisted:
-
[B7 2.0TQ] vs [B6 S4] Avant - mini test porownawczy
cudny .... widze ze rodzinka ma upodobania do dobrych mocnych samochodów .... :twisted:
-
[B5 TDI 1Z/AHU] problem z silnikiem
a puszcza jakis dymek przy odpalaniu na zimno .... sprawdz kat wtrysku, zapnij Vag'a moze sa jakies bledy to bedzie wiadomo gdzie łapki skierowac ... :twisted:
-
[TDI-turbina] zapieczone kierownice
zapraszam do opcji szukaj .. 15 minutek i wszystko bedziesz wiedzial .... ;-) P.S nie warto sprzedawac autka .. masz typowe przypadłósci tego modelu... wystarczy je naprawic i cieszyc sie moca TDI :twisted:
-
Jakie wahacze?
Febi/Lemforder
-
[B5 1,9 IZ,AHU] Duze spalanie i utrata mocy.
zmien filtr powietrza !!! zrob dokladna diagnoze autka .... inaczej nic nie wywróżymy ....
-
siwiecace znaczki z przodu i z tylu
nie mam pojecia jak to zrobic .. ale chetnie zobacze efekt koncowy ....
-
[TDI-turbina] zapieczone kierownice
rozruszaj ciegno od turbo .. jezeli to nie pomoze to pewnie bedzie trzeba rozebrac turbo i wyczyscic .... zanim to zrobisz podmien N75 moze to on jest przyczyna braku "moczu" :twisted: ... a najlepiej bedzie jak zrobisz diagnoze Vag'iem pod obcizeniem bloku 011 .....
-
Nawiew
:shock: dobre ... ciekawe czy u mnie tak jest .... :?: :roll:
-
kanaly w vag
:arrow: http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=2104&highlight=abc :arrow: http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=2104&highlight=abc
-
chromowany grill ze znaczkiem audi
mi sie nie podoba .... :twisted:
-
[B5 TDI 1Z/AHU] problem z silnikiem
czy jak odpaliles to silnik pracowal równo ... :?: P.S pewnie immo ... ;-)
-
Nawiew
tez tak mam ... :twisted:
-
[B5 1Z] Kontrolka świec
podpiac Vag'a , odczytac bledy i zajac sie tematem .... :twisted:
-
[B5 1,9 IZ,AHU] Duze spalanie i utrata mocy.
jest zimno to i spalanie wzrasta .... ;-) (moze masz aftomata) :?: zrób diagnoze Vag'iem, ciezko cos wywrózyc .... ;-) co do utraty mocy to stawiam na słynny zaworek N75 ..... :twisted: P.S to spalanie to tak nagle wzrosło, czy bylo tak od zawsze ?
-
[B5 1.9 AJM] Do 180 km/h bez problemu ale później...:/
a moze go wyciac ..... :twisted:
-
[1Z, AHU] prosze o informacje
Dlaczego Castrol i dlaczego polsyntetyk ? wiedzialem ze o to zapytasz ... :twisted: moze dlatego ze oryginalny i moze taki byl wczesniej lany ... ;-)
-
[B5 1.9 AJM] Do 180 km/h bez problemu ale później...:/
generalnie powyzej 180 km/h to juz jest meczarnia dla 1.9 TDI .... ale po bolach powinien osiagnac wymarzone 200 km/h .... :twisted: jezeli mowisz ze zbiera sie dobrze to jak juz Pikuś powiedzial moze to byc kulejaca przepływka ..... nie ma co wrózyc z fusów... trzeba zrobic logi i zobaczyc ... P.S moze twoj egzemplarz poprostu tak ma ....
-
[1Z, AHU] prosze o informacje
:arrow: http://www.diagtronik.pl/forum/viewtopic.php?t=236&highlight=n75
-
[1Z, AHU] prosze o informacje
i robia kolejne 500 tys km .... :twisted:
-
[B5 1,9 AJM] Prosze o analize z VAG-a.
to radze jeszcze zajrzec do ksiazek ..... :twisted: P.S Powodzenia
-
Chlapacze
daruj sobie te chlapacze .... :twisted: