Treść opublikowana przez spanky
-
[B5 1.9TDI 1Z]96r Dziwne problemy z turbiną (?)
cena oryginału jst dosyc wysoka ... a czasami mozna znalezc uzywke w bardzo dobeym stanie ..... grunt ze problem sie rozwiazal ... ;-)
-
[B5 1.8] Prosba o analize VAGa
to powinno pomoc ...... :arrow: http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=2104&highlight=abc
-
[B5 1Z] Kontrolka świec
jedyny zwiazek to taki ze jedno i drugie (czyt.błąd/uszkodzenie) sygnalizowane jest przez kontrolke swiec zarowych ... gdyby wszystko mialo osobna kontrolke do zaswiecenia to w samochodzie czulibysmy sie jak w statku kosmicznym ;-) a w schowku mialbys trzytomowa instrukcje obsługi .... :twisted:
-
Wstawienie navi plus do b5
no wlasnie ... ja sie nad czyms takim zastanawiam ..... (tylko te 1900 zł :roll: )
-
[B5 1Z] wtryski od AFN DO 1Z
wystraczy tylko zmienic wtryski oraz podkladki (nie pamietam jak z wtyczke od wtrysku sterujacego czy trzeba ja przelutowac :roll: ) i jezdzic ... :twisted: oczywiscie po wymianie profilaktycznie podpiac Vag'a i zobaczyc czy podstawowe parametry sa w normie ..... ;-)
-
[B5 1Z] Kontrolka świec
a przeczytałes odpowiedzi w tym poscie .... :?: :roll:
-
Prośba o VT - lampy tył Avant
to fakt ... nocny efekt jest powalajacy ..... ale w dzien to wielka kupa ..... szkoda ze nie ma ori (takie jak po II lifcie ) + diody .... :twisted:
-
Uszkodzony climatronic - od czego zacząć?
sam sobie odpowiedziales na pytanie ... ;-)
-
kasowanie inspekcji serwisowej
krótka instrukcja ;-) str.1 str.2 powodzenia ... :twisted:
-
Wstawienie navi plus do b5
tu masz opis jak to zrobic w B4 .... :arrow: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=50320&start=0 moze cos Ci pomoze ....
-
co myslicie o tych felach??
mi sie nie podobaja .......
-
Poduszki powietrzne
wydaje mi sie ze sa to dwa niezalezne systemy , ale nie jestem pewien ..... :roll:
-
wskaźnik temp. zewnętrznej
sprawdz pod swiatło czy nie widac temperatury (jezeli tak to zarówka sie przepaliła) .... jezeli nie to trzeba szukac inne przyczyny ... ;-)
-
problem z wyswietlaniem temperatury
albo go nie masz ... albo zarówka sie spaliła ....
-
[B5 1.9TDI 1Z]96r Dziwne problemy z turbiną (?)
www.viaken.pl
-
[B5 1.9 TDi 1Z]6r obudowa silnika będzie pasować??
prosimy jasniej.. bo sam jestem ciekaw ..... ;-)
-
[B5 AFN] Hamulce przod - srednica tarcz??
288X25 mm ... ;-) jezeli juz to 280X22 mm i były w 90 konnych TDI np AHU,AHH .... ;-)
-
Podświetlenie nóg kierowcy i pasażera
ja mam .... :twisted:
-
[B5 1Z]1.9TDi 96" Wyciek oleju skąd?
prawdopodobnie cieknie z przewodów olejowych od turbo ... częsta przypadłość .... ;-)
-
[B5 1.9 TDi 1Z]6r obudowa silnika będzie pasować??
chyba osłony silnika 1Z a B4 i A4 były takie same ...... ;-) P.S popros któregos posiadacza A4 z 1Z pod maska o fotke jego sołony i wszystko bedziesz wiedzial .... ;-)
-
[B7 3.0 TDI]Moje pierwsze Audi...
piekne TDI ... :twisted:
-
Kluczyk po rozbiórkach nie działa
cos mi sie wydaje ze piguła (czyt.immo) gdzies wypadła .... :roll: jak mała czarna pigułka .... :twisted:
-
kasowanie inspekcji serwisowej
nie znam procedury na pamiec , robilem to tylko raz u siebie z instrukcją w reku ..... ;-) jak znajde gdzies opis (troche mam tych plików na HDD :twisted: ) to napisze co i jak ... chyba ze ktos bedzie szybszy i zrobi to za mnie ...
-
kasowanie inspekcji serwisowej
jest mozliwe ... ;-)
-
Prośba o VT - lampy tył Avant
Spanky czy czasami ja nie mam identycznych, a moje to chyba po II Lifcie? czy cos mi się wydaje??? tak wyglada lampa po II-im lifcie