Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. cena oryginału jst dosyc wysoka ... a czasami mozna znalezc uzywke w bardzo dobeym stanie ..... grunt ze problem sie rozwiazal ... ;-)
  2. to powinno pomoc ...... :arrow: http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=2104&highlight=abc
  3. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    jedyny zwiazek to taki ze jedno i drugie (czyt.błąd/uszkodzenie) sygnalizowane jest przez kontrolke swiec zarowych ... gdyby wszystko mialo osobna kontrolke do zaswiecenia to w samochodzie czulibysmy sie jak w statku kosmicznym ;-) a w schowku mialbys trzytomowa instrukcje obsługi .... :twisted:
  4. no wlasnie ... ja sie nad czyms takim zastanawiam ..... (tylko te 1900 zł :roll: )
  5. wystraczy tylko zmienic wtryski oraz podkladki (nie pamietam jak z wtyczke od wtrysku sterujacego czy trzeba ja przelutowac :roll: ) i jezdzic ... :twisted: oczywiscie po wymianie profilaktycznie podpiac Vag'a i zobaczyc czy podstawowe parametry sa w normie ..... ;-)
  6. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    a przeczytałes odpowiedzi w tym poscie .... :?: :roll:
  7. to fakt ... nocny efekt jest powalajacy ..... ale w dzien to wielka kupa ..... szkoda ze nie ma ori (takie jak po II lifcie ) + diody .... :twisted:
  8. sam sobie odpowiedziales na pytanie ... ;-)
  9. krótka instrukcja ;-) str.1 str.2 powodzenia ... :twisted:
  10. tu masz opis jak to zrobic w B4 .... :arrow: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=50320&start=0 moze cos Ci pomoze ....
  11. mi sie nie podobaja .......
  12. wydaje mi sie ze sa to dwa niezalezne systemy , ale nie jestem pewien ..... :roll:
  13. sprawdz pod swiatło czy nie widac temperatury (jezeli tak to zarówka sie przepaliła) .... jezeli nie to trzeba szukac inne przyczyny ... ;-)
  14. albo go nie masz ... albo zarówka sie spaliła ....
  15. prosimy jasniej.. bo sam jestem ciekaw ..... ;-)
  16. 288X25 mm ... ;-) jezeli juz to 280X22 mm i były w 90 konnych TDI np AHU,AHH .... ;-)
  17. ja mam .... :twisted:
  18. prawdopodobnie cieknie z przewodów olejowych od turbo ... częsta przypadłość .... ;-)
  19. chyba osłony silnika 1Z a B4 i A4 były takie same ...... ;-) P.S popros któregos posiadacza A4 z 1Z pod maska o fotke jego sołony i wszystko bedziesz wiedzial .... ;-)
  20. piekne TDI ... :twisted:
  21. cos mi sie wydaje ze piguła (czyt.immo) gdzies wypadła .... :roll: jak mała czarna pigułka .... :twisted:
  22. nie znam procedury na pamiec , robilem to tylko raz u siebie z instrukcją w reku ..... ;-) jak znajde gdzies opis (troche mam tych plików na HDD :twisted: ) to napisze co i jak ... chyba ze ktos bedzie szybszy i zrobi to za mnie ...
  23. jest mozliwe ... ;-)
  24. Spanky czy czasami ja nie mam identycznych, a moje to chyba po II Lifcie? czy cos mi się wydaje??? tak wyglada lampa po II-im lifcie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.