Treść opublikowana przez spanky
-
[B6 2.5tdi v6 180km] - chipowanie silnika za i przeciw.
no własnie ... jezeli chodzi o konkretne odpowiedzi ... to w dalszmy ciagu na nia czekam ? (link poniżej) http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4222 P.S to nie jest tzw. przez Ciebie rąbanka (dziwne słowo) tylko wyprowadzanie Ciebe z błedu .... (powinienes to docenic )
-
problem z klimatronikiem w b6. pomocy!!!
moze jednak to nie były głupoty ...... :?: P.S albo mechanik nie potrafil ich odczytac/zinterpretowac ...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wesołych Świąt .... :twisted:
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
u mnie jak mialem walniety termostat to raz wskazówka pokazywało 90 a zaraz opadała 2-3 mm w dól.... (analogicznie na Vagu wartości to 85 st C do 78 st C ) wiec chyba nie ma czegos takiego jak opisujesz :roll: Pamiętaj , że twoje autko jest po liftingu - masz inne liczniki. Poza tym dodałem słowo "prawdopodobnie" - ponieważ powyzszy opis umieściłem na podstawie moich pobserwacji, czekam na wypowiedzi innych osób posiadajacych identyczne autko jak ja :mrgreen: im nowsze autko tym dokladniejsze wskazania ... ;-) P.S (ciekawe jak to jest naprawde :roll: ) ;-)
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
u mnie jak mialem walniety termostat to raz wskazówka pokazywało 90 a zaraz opadała 2-3 mm w dól.... (analogicznie na Vagu wartości to 85 st C do 78 st C ) wiec chyba nie ma czegos takiego jak opisujesz :roll:
-
Intercooler od ARL-a do AFN-a
IVECO :?:
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
co do delikatnego laga u basketa ... to ogladałem juz dosyc sporo logów z 11-tki w AFN-nie i w sporej czesci wlasnie w tym przedziale wystepuje lag .... :roll: ...nawet u osób które nie uprawiaja PSJ-ta ..... :twisted: (ae to takie małe OT nie zwiazane z tematem ;-) )
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
a nie mowilem ... ;-) (dogrzany TDI to zdrowy TDI :twisted: ) link do fotostory nie dziala .... a jak juz zacznie to wklej go do dzialu "Warsztat" napewno przyda sie innym .....
-
Auto zmierzone po raz drugi
ładna seria .... :twisted:
-
Intercooler od ARL-a do AFN-a
nie zauważyłem ...
-
Jakiej firmy tłumik??
najlepiej oryginalny ..... ;-) :arrow: http://moto.allegro.pl/item149788587_tlumik_koncowy_vw_passat_b5_vw_t4_audia4_audia6.html
-
[B5 ALL] Jaki łącznik do stabilizatora?
To co moim pozostało .... 6 tyś oby nie ..... :twisted:
-
Intercooler od ARL-a do AFN-a
a jaka masz teraz temp w dolocie :?: (jeseli masz sam soft to nie widze sensy wymiany IC) ... chyba ze masz w planach zmiane turbulum,wtrysków to owszem IC-ek by sie przydał ... :twisted:
-
[B6 AKE] Potrzebuje info na temat 2.5 TDI 180 KM
tez mi sie tak wydaje .... ;-) no i ten super elektronik (kojarzy mi sie z Wielkim Elektronikiem z Pana Kleksa) :twisted: poza tym nie rozumiem stwierdzenia : co to ma wspolnego z tym ze WIELCY chiptuningu/zmiany oprogramowania w Polsce twierdza ze 2.5 V6 TDI to kible jesli chodzi o podnoszenie mocy :roll: podsumowywujac kolego wiesz ze dzwonia ale nie wiesz w którym kosciele .... ;-) (ale od tego sa fora zeby sie dokladnie dowiedziec ... (gdzie :?: ) ... miłej lektury ....
-
[B6 1.9 AWX] TAK JAKBY ODCIECIE DOPŁYWU PALIWA
Ja nie wymieniałem wogóle. Ale z tego co widze w ksiazce to około 30 tys moze i wiecej . -- Stecik no to wymien :!: i zapnij Vag'a (moze cos wypluje) .... bo jak narazie to wrózymy z fusów .... :twisted:
-
[B6 1.9 AWX] TAK JAKBY ODCIECIE DOPŁYWU PALIWA
a kiedy wymieniales filtr paliwa :?:
-
[B6 AKE] Potrzebuje info na temat 2.5 TDI 180 KM
ciekawe rzeczy piszesz kolego .... to bede pytał dalej (chyba nie masz nic przeciwko temu ;-) ) bo niektóre rzeczy bardzo mnie ciekawia ... gdzie Ci dokladaja ta (jak to mowisz) kość ... :?: 340 kucy na 375 kucy to zadna rewelacje w TDI liczy sie co innego (ale chyba powinienes to wiedziec ;-) )
-
[B6 AKE] Potrzebuje info na temat 2.5 TDI 180 KM
:roll: mozesz wyjasnic roznice ..... (bo do tej pory uważałem ze to to samo ... ale moze jestem w błedzie ;-) ) kolejna sprawa to skad to przekonanie ze mozna spokojnie do 220 kucy (opinie osób zajmujacych sie zawodowo chiptuningiem/zmiana oprogramowania ;-) mowia zupełnie co innego) P.S i gdzie tak tanio robia :?: :twisted:
-
Podłokietnik?? Brak!!
prosze kontynuowac w juz rozpoczetym watku o podłokietniku w A4 B5 -> http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3719 zamykam.
-
Grill RS4 - czarne ringi czy srebrne?
srebrne ... :twisted:
-
[B5 1Z] przeplywomierz - jakie objawy ?
co do diagnozy Vag'iem to bylo juz kilka razy opisane na forum ... poszukaj a zobaczsz z jest to łatwe .... a bratu daj spokoj , to w koncu chyba Twoje Audi .. ;-)
-
[B6, 1.8TQ] zmiana zawieszenia na sportowe
a i plomby moga zaczac wypadac ..... :twisted:
-
Intercooler od ARL-a do AFN-a
w jakim celu chcesz wymienic IC :?: standardowy juz nie daje rady :?: jezeli tak to jakie juz masz modyfikacje :?:
-
[B5 1Z] przeplywomierz - jakie objawy ?
teraz jest zimno wic jezdze z zamknietymi szybami i nic nie słysze ... poza tym mam beret z nausznikami .... :twisted: w Twoim TDI (jak i w moim ;-) ) jest turbo o zmiennej geometrii łopatek (VGT) której charakterystyczna cecha jest to ze na niski obrotach wydaje taki przyjemny dla ucha (przynajmniej dla mnie ;-) ) gwizd ... :twisted: (wiec prawdopodobnie kolejny Twój niecelny strzał co do braku mocy :twisted: ) ... poza tym ciezko przez net okreslic czy to jest "zdrowy" gwizd czy nie :roll: reszta nalezy do Vag'a..... sa w zyciu lepsze "rzeczy" zeby sie podniecic ... :twisted:
-
[B5 1Z] przeplywomierz - jakie objawy ?
5.5 w trasie (ale to tylko CI sie zdawało :twisted: ) 6.5 mieszana i 7 przy dzisiejszych temperaturah powietrza to jak najbardziej wynik do zaakceptowania ...... lepiej zajmij sie probleme z brakiem "moczu" ..... :twisted: