Treść opublikowana przez spanky
-
Sprawdzenie mapy silnika
podeślij ale jak to od tej samej osoby to chyba nie ma sensu sprawdzac ....
-
Sprawdzenie mapy silnika
nie wiem jak auto zachowywało się na serii ale po tym co masz teraz w sterowniku można się wszystkiego spodziewać ....
-
Sprawdzenie mapy silnika
nie trzeba , widze ze zalaczyles plik ... w skrocie co do moda , dawno takiego gniota nie widzialem , a juz zachodze w glowe po co ktos ruszal linearyzacja MAPsensora .... wgraj serie i zrob to porzadnie u kogos kto ma o tym pojecie ...
-
Sprawdzenie mapy silnika
Podeslij na [email protected] to zerkne .
-
Wtryski 216 moc i korekta softu?
korekta wymagana po modyfikacji okolice 135-145 PS (kwestia stanu pompy wtryskowej) na więcej nie pozwala seryjne turbo , takze jak masz zdrowy seryjny uklad wtryskowy i nie zamierzasz zmieniac w przyszłosci turbo na większe to wymiana wtryskiwaczy na większe nie za bardzo ma sens
-
1,9 TDI Po "Chipie" Turbo Późno Wstaje
zle
-
1,9 TDI Po "Chipie" Turbo Późno Wstaje
ten kto robil program w tym aucie nie ma bladego pojecia co robi ....
-
[B7 BKE] LOGI - brak mocy, duże spalanie
Panowie tutaj macie logi seryjnego BKE ... Malone Tuning Log Viewer LOG.MALONETUNING.COM porównajcuie sobie to z logami kolegi (np.grupa 008 :-) ) .. a wszystko stanie sie jasne (co za gniot jest tam wgrany) i od tego radzę zacząć naprawę auta ... i na koniec . w tych autach dawka jest wyznaczana po MAPsensorze takze wskazania MAF Was nie interesują ....
-
Pompki na hybrydzie firad
Bez sensu, kup zdrowe AL-ki i starczy
-
Jak dodać 2 mapę do sterownika Edc15
Musisz odpowiednio zmodyfikowac wsad zgrany ze sterownika .... jak cos to pisz na [email protected]
-
Dobrzy chiptunerzy
Zapraszam do siebie https://facebook.com/edctuning/ ewentualnie dam kontakt do warsztatu w Olsztynie , z którym współpracuję. pzdr .
-
Dobrzy chiptunerzy
.
-
Sprawdzenie mapy a4b6 1.9 tdi awx
odpisalem ? p.s dmuchac z seryjnej turbosprezarki 1.65 bara to trzeba miec fantazje .... ? i maks co to auto generuje na tych wypocinach to moze 155PS i 350 Nm .... ?
-
Sprawdzenie mapy a4b6 1.9 tdi awx
Podeslij ten wsad na [email protected]
-
[A4B5] 1.9TDI 110 AFN jak zrobić 180?
Tu masz przepis (AVG to blizniak AFN)
-
1.9 tdi 90km - wymiana turbo
Twoje turbo jest na WG , a od 110 to VNT takze od 110 nie pasuje p&p ,musisz zmienic sterowanie turbo na podcisnienia (cala instalacja wraz z N75), poprawic wydech i najwazniejsze wgrac oprogramowanie sterownika silnika od wersji 110 (AFN/AVG).... jak chcesz wydajniesza to szukaj na grupach facebook'u gt1549S przerobiona juz pod AHU/1Z
-
Program do 1z
Jest taka opcja pisz na [email protected]
- Program do 1z
-
Podniesienie mocy AFN brak połączenia z komputerem :(
Panowie , temat bardziej zlozony . Jak sie okazalo w aucie sa zegary od BENZYNY [emoji41], migaja kontrolki od immo , abs itp . Zegary z FIS , ale brak manetki . Po ich odpieciu wraca komunikacja w OBD , klima itp , brak komunikacji z ECU . Wtyczki od zegarow polamane i to by bylo na tyle w skrócie [emoji41]. Osobiscie nie podjalem sie tematu (nie mam czasu na takie rzezby) , ale wlasciciel ma sie tym zajac . [emoji41]
-
Podniesienie mocy AFN brak połączenia z komputerem :(
Podjedz do mnie jak cos .
-
Podniesienie mocy AFN brak połączenia z komputerem :(
Ok, dlatego pytam jeszcze raz , jakim kablem probujesz sie polaczyc ? Inczyvten kabel dziala w innym aucie ?
-
Podniesienie mocy AFN brak połączenia z komputerem :(
Ale czym probujesz sie podlaczyc ? Jak cos to podjedz do mnie , zobaczymy co tam sie dzieje . Jak juz zostalo napisane - tam trzeb lutowac kosci
-
1.9 tdi 1Z Prośba o sprawdzenie logów
Jedz do kogos to zrobi prawidlowo program. Bo patrzac na logi to ktos nie ma za bardzo pojecia co robi .
-
3.0 tdi ASB błąd p1018
Standardowy problem w tym silniku , podwieszajace sie klapy w kolektorze .... Rozwiazanie : 1.kupic nowe/regenerowane 2.usunac mechanicznie i wylaczyc programowo w sterowniku .
-
1.9 TDI AHH wymiana ECU na AFN = większa moc ?
Jestem pewien na 100 % . Wlozyles wieksze wtryski (otwory) , czyli juz same z siebie podaja wiecej paliwa niezaleznie od ECU. Zeby to mialo rece i nogi (zachowac stosunek ilosci paliwa do powietrza) musisz jechac na strojenie , zadna zmiana sterownika nic nie pomoze . Jak cos , zapraszam do siebie https://m.facebook.com/edctuning/