Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. Wstaw te logi tutaj , bedzie wiadomo co tam sie dzieje .
  2. Po samej wymianie wtryskow masz ponad 110 ps (jak masz silnik AHH) wiec zmiana na kompa od 110 nie ma sensu .
  3. Po samej wymianie wtryskow masz ponad 110 ps (jak masz silnik AHH) wiec zmiana na kompa od 110 nie ma sensu .
  4. spanky odpowiedział(a) na Matiasa1989 temat w 1.9TDI
    Zostaw turbo i przeplywomierz w spokoju ..... Problem lezy w modyfikacji, a nie w osprzecie ....
  5. Smialo mozesz jechac
  6. Odezwij sie na PW , wysle do dobrego goscia od wydechow .[emoji6]
  7. Sam program to okolice 370 nm i 170 ps jak auto sprawne. Koszt zalezny od firmy tuningowej . Jsk coś to zapraszam do Otwocka .
  8. spanky odpowiedział(a) na Roadie temat w Audi A4 B6/B7
    101 ps czyli silnik AVB , programem okolice 145 ps do osiagniecia . Napisz skad jestes latwiej bedzie skierowac w odpowiednie miejsce .
  9. Jakie BMM , avf / awx i jazda [emoji41]
  10. spanky odpowiedział(a) na Quero temat w Audi A4 B5
    A skad jestes ? Jak coś to zapraszam do Otwocka .
  11. Mozna ale tylko na podstawie logow dynamicznych (podczas jazdy)
  12. spanky odpowiedział(a) na Adam562 temat w Audi A4 B6/B7
    Plus/minus- 165 i 360 Nm
  13. Turbosprezarke zaraz szlak trafi z takim przeladowaniem Zrob komplet logow
  14. W PB wogole nie rejestruje [emoji41]
  15. spanky odpowiedział(a) na mnetzimny temat w Audi A4 B6/B7
    Najlepiej kupic GTB17/20
  16. spanky odpowiedział(a) na mnetzimny temat w Audi A4 B6/B7
    Przy takiej dostepnosci turbosprezarek GTB , ktore mozna kupic gotowe do założenia do silnika AVF , kupno hybrydy to beznadziejny pomysl .
  17. To wyrywaj sterownik z auta i szukaj tunera z Krakowa , co Ci go postawi . Tym kabelkiem za 80 pln nic nie zdzialasz ..... I przy okazji bym sprawdzil na Twoim miejscu ten soft co chciales wgrac . Tak sie konczy zabawa w chiptuning .
  18. Uwaliles sterownik [emoji41] Skad jestes ?
  19. Delphi tego nie zrobi jak kojarze . Kup sobie vag-com za 30 pln i dopasujesz immmo .
  20. Mozesz podmienic na sterownik z AHU i bedziesz mial 90 ps . Ewentualnie wizyta u Tunera i ~ 110 PS
  21. 028906021EA to sterownik od AFF 75 PS , i nie idzie zgranie po kablu tylko trzeba wylutowac kosci .
  22. Podaj numer sterownika ...
  23. Jest takie i radze sie tym zajac , zanim bedzie za pozno .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.