Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. spanky odpowiedział(a) na Murdzek temat w Audi A4 B5
    Zrob logi i bedzie wiadomo czy wszystko jest ok . Katalizator wywal , egr zaslep .... Przerobione turbo pasuje p&p
  2. spanky odpowiedział(a) na Murdzek temat w Audi A4 B5
    Tutaj masz przyklad forumowego 1Z to samo co AHU, troszke rzeczy dolozone ale przyrost 50 PS jest juz odczuwalny a i koszty rozsadne . https://www.facebook.com/edctuning/posts/965512383526722:0
  3. Wyglada ze egr jest caly czas zamkniety (nie dziala) . Nie jest przypadkiem zaslepiony albo zdechl n18
  4. jaki dokladnie blad ?
  5. Tutaj kres 20-letniej pompy 1Z ;-) https://www.facebook.com/edctuning/posts/965512383526722:0
  6. GTB2056 3-bieg ;-) pewnie z 2.0 jarol kolejne tym razem 3 i 4 zebys nie mial watpliwosci http://vaglog.pl/log_251619.html Tak wstaje GTB17 ;-)Dzięki za sprostowanie o jakie turbosprężarki chodzi bo coś mi się nie chciało wierzyć żeby GTB2260VK miało taki ładny dół. GTB22 wstaje tak samo jak GTB20 ;-) , poza tym trzeba pamietac ze GTB to tez zupelnie inna wydajnosc objetosciowa, nie samym doladowaniem czlowiek zyje .
  7. GTB2056 3-bieg ;-) pewnie z 2.0 jarol kolejne tym razem 3 i 4 zebys nie mial watpliwosci http://vaglog.pl/log_251619.html Tak wstaje GTB17 ;-)
  8. dobrze przerobione i wystrojone GTB17/GTB20 będzie miało lepszy dół i reakcję na gaz niż turbo BRD :-)
  9. Marne szanse na takie moce , no chyba ze jakies DUZE wtryski , ale to bez sensu jak mozna kupic za grosze wydajniejsza pompe od AFN-a
  10. Wpisz w allegro "przejsciowka awx"
  11. Plus przejsciowka do weza (allegro 60 zl) albo sam waz od awx/avf.
  12. Od awx/avf ...
  13. Oprocz delikatnie falujacego doladowania nic zlego w nich nie widac .
  14. Do mocy rzedu 190-200 ps (do tylu starczy CAHA) mozesz zalozyc drugi SMIC . Oczywiscie FMIC o wiele lepszy . Tutaj setup na CAHA i FMIC: https://www.facebook.com/edctuning/posts/785732901504672:0
  15. spanky odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    Mówiąc"dostroi" masz na myśli program? Dostroi mechanicznie ;-)
  16. Podeslij na [email protected] to zerkne . A i pokaz wykres . Bo te 420 nm to nie przypadkiem limit ktory widzisz na VCDS
  17. Kupiles sonde dedykowana do tego auta/silnika . Blad sondy moze rowniez wskazywac na wadliwe inne elementy.
  18. Wyczysc turbo zanim je zameczysz Auto ma seryjny program , takze nie wiem skad niby te 162 ps i 389 nm ;-)
  19. spanky odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    No nieźle. Jak np. kupię już przerobioną turbinkę od kolegi Krzysiek1606 to czy dam radę sam to zamontować? Tak . Zreszta takie pytania kieruj bezposrednio do Krzyska .
  20. Jak coś to zapraszam do siebie .
  21. spanky odpowiedział(a) na dawidq100 temat w Audi A4 B6/B7
    Obij ori tarcze sprzegla kevlarem i spokojnie przeniesie 440 nm

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.