Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. A z jakiego powodu chcesz czyscic to turbo ?
  2. Rybnik - Grzesiek - anderllh
  3. a z którego regiony polski (jest wątek z poleanymi tunerami) ... po sofcie przyrost rzędu 110/115 PS i jakieś 270/280 Nm
  4. spanky odpowiedział(a) na kisielek123 temat w Audi A4 B6/B7
    BRD, GTB, CAHA ewentualnie hybryda od Dev'a (p&p) ktora stroi sie dobrze : https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=802201659857796&id=684944288250201&refid=17&_ft_&__tn__=C
  5. one tak wstaja w tyh kosiarkach ...
  6. Witam jak ma wyglądać poprawnie zrobiony komplet logów dynamicznych - pogrupować je czy w inny sposób? robisz kazdy blok osobno , 3 bieg 1500-4000 rpm i wklejasz tutaj ....
  7. Zrob porzadnie komplet logow dynamicznych (001/003/004/007/008/010/011) zanim zaczniesz cokolwiek wymieniac ... Faktem jest , ze to co jest teraz wgrane nie jest najwyzszych lotow ...
  8. na seryjnej spręzarce to marnie widzę te 350 niutona ....
  9. spanky odpowiedział(a) na monkey_vip temat w Audi A4 B6/B7
    Tak
  10. Jak uklad wtryskowy zdrowy to okolice 120 PS sa jak najbardziej do osiagniecia i nie powinny mu zrobic krzywdy .
  11. Tak, możesz odblokować sobie sterownik i kupić X17 z magicmotorsport. shogun0, odwrotna kolejność :-) , najpierw kupic , potem odblokowac i mozna wgrywac po OBD ... :-)
  12. Na poczatek Rozbierz sterownik , wyczysc z oleju i sprawdz szczelnosc gumowego przewodu , ktory sie w nim znajduje.
  13. okolice 200 PS i 400 Nm sa jak najbardziej realne
  14. Zrob komplet logow bo auto jest po programie
  15. trzeba fizycznie wyjac i usunac programowo ...
  16. pompki nie za bardzo miały chęć na więcej ...
  17. spanky odpowiedział(a) na Patryk41 temat w Audi A4 B6/B7
    To juz nalezy do decyzji osoby ktora bedzie Ci robic modyfikacje. Gneralnie jak motor zdrowy to 160-170 ps i 360-380 nm jest wartosciami optymalnymi.
  18. Mozna zrobic spokojnie okolice 140 ps jezeli tyljo stan motoru i osprzetu na to pozwala . Po wgraniu diagnoza przez OBD jest taka sama jak przed wgraniem.
  19. W dobra strone ruszyles ta szatnge ? No bo ponizej jest log jaki mi wyslales jak wgrales program bez ruszania sztangi http://vaglog.pl/log_207270.html Jest zupelnie inaczej ;-) ....
  20. spanky odpowiedział(a) na Patryk41 temat w Audi A4 B6/B7
    zalezy gdzie robisz 500 - 1000 zł.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.