Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. Co ja tam wiem ;-)
  2. Aha .... [emoji3]
  3. Ehhhh , to moze inaczej , w jakim celu ma byc ten filtr stozkowy ?
  4. Daj sobie spokoj z filtrem stozkowym
  5. to sprawdz statyczny kat wtrysku , dawke startowa zostaw w spokoju ...
  6. jest inny
  7. spanky odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    Hmm moze i tak moze i nie...dla mnie to setup napiety jak baranie jaja Wolalbym klientowi okolice 190KM obecac ...jakos lepiej sie pozytywnie zaskoczyc niz niemile rozczarowac A znam takich co jak bedzie za malo o 4KM to zaplacic nie beda chcieli ... Co nie zmienia faktu ze wolalbym 180-190KM (albo i te 200 ) na 216 boscha zrobionych z głowa bo to praktycznie bezawaryjne i bezobsługowe jak seria Zgadza się . Ja tylko napisałem, że się da , a że z reguły rzadziej niż częściej to już inna para kaloszy ... ;-) Zresztą jak motor kibel to i 230 nie pomogą jak i mocna pompa ... ma być bezpiecznie i bezobsługowo, czy 190 czy 200 to juz bez róźnicy (nawet nie odczuwalnej) no ale fakt , czasami klient się uprze ... moc to nie tylko wtryski , ale pompa jak i kondycja calego motoru ....
  8. spanky odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    tak , GTB17 to juz sporo roboty w porównaniu z BRD ale GTB17 to juz inna liga i warto troszke mocniej pogrzebać przy aucie .... Rob555 , Boschowskie końcówki i mocna pompa (po przeróbce) i bedzie 200.
  9. spanky odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    GTB17,mocna pompa wtryskowa (np.107J) wtryski 216/230 i bedzie 200/400
  10. Pisz na maila bo przez przypadek pokasowalem wiadomosci PW
  11. Zacznij od porzadnej diagnostyki no to nie musi byc turbo
  12. okolice 120-125 PS i 300 Nm po programie jest osiaglane na tym zestawie ....
  13. spanky odpowiedział(a) na David91gtr temat w Audi A4 B5
    AFF ma identyczna sprezarke jak 1Z
  14. spanky odpowiedział(a) na David91gtr temat w Audi A4 B5
    Jakis czas temu klubowe AFF z wtryskami od AFNa .... Program bez szalenstw. https://m.facebook.com/edctuning/photos/a.685020654909231.1073741828.684944288250201/743203532424276/?type=1&source=46&refid=17
  15. Jak chcesz gtb17 z montazem i sie nie wkurzać to napisz do uzytkownika krzysiek1606 .... :-)
  16. Czy warte , to musi sie wypowiedziec ktos kto taki zestaw kupil, zamontowal i uzywa .... Ale napewno mozna taniej ...
  17. bez problemu ogarnie Twojego AFN-a
  18. Takie wartosci programem na seryjnym osprzecie to marzenie scietej glowy .
  19. Bez zmiany turbosprezarki nie ma to najmniejszego sensu .
  20. Mozesz zmienic turbosprezarke na ta od AWX/AVF + strojenie i celowac w 165-170 PS i 360-370 Nm .
  21. Ustaw na 3,6 mg
  22. dzieki, zadzwonilem i juz wszystko wiem ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.