Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. Witam.kolego przy ok 1500-1800 obr trzymając gaz w jednej pozycji na 3,4,i piątym biegu na karoserie przenoszą sie dziwne drgania jakby koło nie wywarzone,szukałem różnych opini na ten temat i znalazłem tylko przyczynę za wczesny moment obrotowy,po zmianie programu na oryginał wszystko ok trzeba zrobic delikatniejsze narastanie momentu i problem zniknie
  2. Moze ktos wsadzil wtryski od 90-tki ;-)
  3. Juz Ci pisalem , podmiencie wtryski W parametrach nic zlego nie widac
  4. Jezdzij i nie szukaj problemu na sile ...
  5. Pasuje Nie bedzie laga , 360-370 nm i 160-170 ps co wytrzyma seryjne sprzeglo jak jeszcze nie jest dobite
  6. Jak ma byc wiecznie seryjny program to mie ma sensu i nie bedzie efektu , jak w przyszlosci ma byc soft to zakladaj
  7. delikatnie pozno wstaje turbo ale to nie przyczyna zamulania .... w parametrach nie widac aby auto nie mialo mocy ale czas rozpedzania jest spory , moze wtryski umarly albo pompa
  8. zrob komplet bo sa podejrzenia ale bez kompletu logow nie bede zgadywal ... p.s sprezarka spi na niskich obrotach [pewnie ktos nieumiejętnie krecil sztanga]
  9. problem z doladowaniem na nizszych obrotach - turbo późno wstaje (powszechne w tych motorach) - stad wrazenie ze jest slaby, poszarpywanie moze byc ze wzgledu na klape gaszaca ... program zrobiony w dawnym MR Motors
  10. Np od AWX/AVF
  11. no to pozostaje seria badz BRD ....
  12. jak wyglada to cenowo ? używka lub po regeneracji. Co lepiej wybrać ? zalezy w jakie moce celujesz ... patrz post wyzej bo uzupelnilem wypowiedz Pamiętaj że większe turbo dłużej wstaje i "ordynarniej" przekazuje moc co wiąże się z upierdliwżyszm użytkowaniem na codzień. Ja bym wsadził serię a mocy szukał gdzie indziej Kolego , jakie dluzej i jakie ordynarniej ....
  13. spanky odpowiedział(a) na TOM3K temat w Audi A4 B5
    jak Ci wystarczy okolice 120 PS i 280 Nm to tak ...
  14. jak wyglada to cenowo ? używka lub po regeneracji. Co lepiej wybrać ? zalezy w jakie moce celujesz ... patrz post wyzej bo uzupelnilem wypowiedz
  15. wszsytko zalezy w jakie moce celujesz ... do 170 PS kup oryginalna od AVF-a , chcesz 200 to kup BRD albo GTB17 ... z naciskiem na tą drugą ...
  16. spanky odpowiedział(a) na TOM3K temat w Audi A4 B5
    W jakie moce celujesz ?
  17. spanky odpowiedział(a) na TOM3K temat w Audi A4 B5
    Bez przerobek generalnie zadne. BTW. Od samej wymiany turbo moc nie wzrosnie .
  18. A napiecie w OBD jest ?
  19. szczelnosc dolotu do sprawdzenia
  20. U Ciebie tez bardzo ladnie
  21. Turbo przeladowywuje , przeplywomierz nie zyje
  22. Masz niedoladowanie .... Moze jakas nieszczelnosc
  23. Ladnie siedzi ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.