Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. Spokojnie 160 ps ogarniesz na seryjnym MAPsensorze
  2. Z logow wychodzi ze jest tam program , tylko bardzo kiepski ;-)
  3. spanky odpowiedział(a) na Neemzi temat w Audi A4 B5
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/157348-%5BALL%5D-Turbospr%C4%99%C5%BCarka-Gtb1756vk-do-1%2C9-TDI
  4. spanky odpowiedział(a) na Neemzi temat w Audi A4 B5
    Jak w przyszlosci ma byc +200PS to zakladaj GTB1756VK z tym ze 1000 zl to za malo a i przerobek troche jest, takze szukaj BRD , wchodzi p&p i 1000 zl powino wystarczyc , z tym ze gora slabsza i 200PS to jej maks.
  5. Przeciez BRE ma taka sama sprezarke jak AWX/AVF wiec nie wiem co Ty chcesz zmieniac i skad to stwierdzenie ze silnik posiada zbyt male turbo ?
  6. Jest to jak najbardziej wykonalne , poprostu dawka paliwa bedzie wyznaczana po MAPsensorze .... Nie masz sie czego obawiac jak tuner wie jak podejsc do tematu .
  7. na wtryskach od 110-tki wyjdzie spokojnie 140 PS ... sam nic nie sprawdzisz przed zakuem ... chyba ze po zakupie ich cisnienia i po montazu korekcje ... 80% wtrysków na allegro to "umarlaki"
  8. Zrob logi , hamownia nic Ci nie da ...
  9. patrzac na logi to albo sztanga rozregulowana albo regeneracja do d*py mozesz jeszcze sprawdzic podcisnienia i podmienic N75
  10. Jak najbardziej mozesz miec okolice 160 ps i 360 Nm patrzac na te logi i nie wyglada to jakos strasznie zle jak na przekopiowanie softu z innego auta . Mozesz jechac do Zakopanego ...
  11. zobacz na vagu wychylenie pedalu gazu na 100% tak zebys nie dotykal przycisku pod pedalem ...
  12. logi dynamiczne chociaz zrob ...
  13. zrob log dynamiczny 010
  14. jakis chonskim klonem MPPS moze zawalczyc , z tym ze trezba brac pod uwage uwalenie streownika ...
  15. tym kabelkiem nic nie wgrasz bo się do tego nie nadaje ...
  16. ustaw kat synchronizacji na 0 ....
  17. wyczysc sprezarke bo usyfiona przez ta jazdę z dziura w dolocie co miales ... w dynamicznych nie widac zadnego poszarpywania , filtr paliwa sprawdz,szczelnosc ukladu paliwowego oraz szczelnosc pompy tandem - to co ci mowilem przez telefon ... statyczne 001,004,013,023 mozesz zrobic ... P.S to poszarpywanie to przy wcisnietym pedale gazu do oporu ?
  18. Jak przeplywomierz jest sprawny to po co ?
  19. Przynajmniej zlogujcie auto po takim eksperymencie , choc osobiscie dolozyl bym troszke grosza i zrobil porzadny program .
  20. Warto . Okolice 140ps i 320 Nm sa osiagalne ze zdrowej jednostki samym programem na seryjnym osprzecie silnika .
  21. Nie ma zadnych skutkow ubocznych, niektore auta seryjnie z fabryki wyjezdzaly z wyznaczaniem dawki po MAPsensorze, a nie po MAF .
  22. Jak masz mozliwosc to podjedz na korekte w celu przesuniecia maks momentu w troche wyzsze partie obrotow oraz zniwelowanie tego overboostu miedzy 2000-2200 rpm

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.