Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. spanky odpowiedział(a) na Lopezer temat w Audi A4 B5
    http://vaglog.rtnet.pl
  2. spanky odpowiedział(a) na Lopezer temat w Audi A4 B5
    Powtorze jeszcze raz zeby potem nie bylo placzu jak kto sie jeszcze skusi na taki zakup, wrazenia z jazdy bez logowania auta sa nie istotne ;-)
  3. przy dobrym ukladzie wtryskowym [pompa,wtryski] mozna uderzac w okolice 200 PS
  4. Ooo to cieszyKolejny argument który skłania mnie w kierunku GTB22 w B6. Adam , pamietaj ze silniki PD juz tak ekonomiczne nie sa :-) Kowi .... Co do spalania to milo slyszec ;-)
  5. spanky odpowiedział(a) na Lopezer temat w Audi A4 B5
    lepiej będzie jak zrobisz logi dynamiczne , bo wrażenia z jazdy w przypadku zakupu takiego gotowca nie mają żadnego znaczenia ... ;-)
  6. moze byc potrzebna
  7. Zacznij od : Pierwsza sprawa to dziura w dolocie wielkosci stodoly. Druga sprawa to zapowietrzony uklad paliwowy/filtr paliwa do wymiany.
  8. Jak pompa i wtryski zdrowe to okolice 145 ps i 300-320 nm .... Jak uklad wtryskowy slaby to moze nie byc nawet 135 ps :-)
  9. kolejne pytanie ile zabawy z przerabianiem,masz kogos kto sie tym zajmuje ? Odezwij sie do forumowicza Krzysiek1606 , ogarnie Ci sprawe GTB17 w Twoim aucie , ja Ci to moge potem wystroic ;-) .
  10. Z takimi gratami juz zainstalowanymi w aucie wkladaj GTB17 i tyle, szkoda marnowac potencjalu .Jak ma byc koniecznie 160 ps , to sprzedaj 11-tke (bedziesz mial kase na strojenie ) , wloz zdrowa ori pompe 10-tke i bedzie 160 PS na seryjnym MAPsensorze . Oczywiscie z 11-tka tez mozna to wystroic na 160 ps z turbo AWX i seryjnym MAPsensorze ale to marnowanie potencjalu ukladu paliwowego :-) BRD sobie odpusc .
  11. Tu masz wykres AJM-a ktorego robilem dawno temu . moc i moment delikatnie nizsze ale auto jezdzilo bezproblemowo (moze nawet wlasciciel sie wypowie) . Moc w okolicach 220 ps krzywdy mu nie zrobi , a i 20 nm wiecej tez nie . http://www.edc-tuning.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=20:audi-a4-b5-1-9-tdi-silnik-ajm-115-ps-brd&catid=12:modyfikacje&Itemid=105 P.s AL-ki do takich mocy nie potrzebne , poza tym bardzo trudno osiagalne, wiekszosc na rynku to umarlaki . Szukaj slabszych ale zdrowszych .
  12. Zmierzona masa powietrza jest prawidlowa ....
  13. Jak Ci sie rozlozenie momentu i mocy podoba to zostaw .... Choc osobiscie bym to poprawil bo wrazenie z jazdy moga byc jeszcze lepsze , no chyba ze cos mechanika ogranicza .Seryjne zdrowe sprzeglo i dwumas spokojnie poradzi sobie z takim niutonem .... P.S ja bym bardziej skontrolowal doladowanie (logi).
  14. A czego sie tu spodziewac po seryjne pompie 10-tce
  15. oczywiscie ze jest roznica po samej zmianie z 10-tki na 11-tke bez strojenia ...
  16. zrób dynamiczne na zimnym razem z 007 i zrob tez 007 na cieplym....
  17. Jak dobrze pamietam to silnik->adaptacje-> i wybierasz zerowanie masy popiolu
  18. spanky odpowiedział(a) na hager84 temat w Audi A4 B6/B7
    Jak masz gościa ktory wgra Ci nowa mapę , to powinien On tez doskonale wiedzieć ile bezpiecznie mozna podnieść parametry ...
  19. Jezeli mowa o dynamicznym kacie to jak najbardziej tak ...
  20. Jezdzij delikatnie i nic mu nie bedzie ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.