Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. Gotowiec powiadasz .....Skoro spalanie wzroslo po pseudo sofcie to odpowiedz juz masz gdzie lezy przyczyna , trzeba ogarnac prawidlowo soft, a spalanie wroci do normy,, a nawet spadnie .... Podjedz do mnie to Ci to ogarne :-)
  2. zrob komplet logow statycznych dynamicznych wraz z grupa 023 czy spalanie zawsze bylo takie duzo , czy pojawilo sie po wgraniu programu ?
  3. wykres jest z Dynometu , ale stacjonarnego - rolki - (firma ma takie hamownie w swojej ofercie) takze jechac nigdzie nie musial .... a waga wpisana to nie auta tylko pewnie waga rolek itp... co nie zmienia faktu, ze rozbieznosci miedzy pomiarami ogromne, miedzy jedna a druga hamownia ....
  4. a powinienes widziec skoro EGT obcina dawke ....
  5. Program gdzie robiles a nie pomiar na hamowni ?Pewnie Rob zaraz opisze sytuacje co za wydumka jest tam wgrana , jak zobaczy ten temat :-)
  6. A gdzie robiles program bo chyba nie w Tune-up ? Moment nie realny .
  7. czujnik wywalił blad , bo moze za mocno podlane i EGT wywalilo w kosmos .... ale te prawie 500 niuta to naprawde zastanawiajace , sprzeglo powinno dawno sie poddać
  8. prawie 500 Nm ??? jakim cudem ? to po jakims sofcie jest ? prawie 500 Nm , jakim cudem ???
  9. sprawdz gumowy lacznik przy kolektorze ssacym
  10. Wgrac mozna tylko trzeba to zrobic profesjonalnie :-)
  11. jak chcesz wyczyscic turbo to zglos sie do uzytkownika krzysiek1606 -> http://a4-klub.pl/index.php?/user/84265-krzysiek1606/ ogarnie temat bez problemu
  12. spanky odpowiedział(a) na Adrkrk temat w Audi A4 B6/B7
    tak z ciekawosci mozesz napisać na jakiej podstawie stwierdzenie , że "zaczęło" ? tak to jest , ze najlepszy stosunek przyrostu mocy do poniesionych kosztów to zrobienie samego programu, modyfikacje mechaniczne to już inna półka cenowa
  13. spanky odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    na seryjnej 11-tce i moc powyzej 200 PS to bym wkladal 230-tki jak zadowoli Cie ~ 190 PS to wkładaj 216-tki Boscha tu masz przyklad podobnego zestawu na seryjnej 11-tce i 216 Bosch http://www.edc-tuning.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=34:vw-bora-1-9-tdi-110-ps-silnik-asv&catid=12:modyfikacje&Itemid=105
  14. zmodyfikowanie programu do takiego silnika to koszt 600-800 zł (z diagnostyką przed/po, z pomiarem na hamowni przed/po) , takźe lepiej dozbieraj i zrób to raz a porządnie ...
  15. zanim cokolwiek pozmieniasz to zrob porzadna diagnostyke silnika w celu weryfikacji jego stanu co do programów za 150 zł z gotowymi mocami , to radze mocno przemyśleć temat , żeby potem nie było niespodzianki
  16. zrob komplet dynamicznych i statycznych
  17. FMIC + GTB17 + kevlar na tarczy sprzegla + zdrowe pompki + strojenie i bedzie 200 ps i ponad 400 nm
  18. na plastikowej rurze dolotu przy scianie grodziowej ....
  19. spanky odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    Jaka masz pompe wtryskowa ?
  20. spanky odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    wróżek tutaj nie ma i nikt nie powie ile ugrasz i czy silnik wytrzyma .. wszystko wyjdzie podczas strojenia ... jak przekonany jestes ze wszystko jest mechanicznie w bardzo dobrym stanie to nie powinienś sie martwić o wynik 200+ ,tym bardziej na 230-tkach ... ale pamietaj pompa wtryskowa ma tu bardzo duze znaczenie
  21. mozesz i stara , oni decyduja czy sie nadaje
  22. obij tarcze kevlarem i bedziesz spal spokojnie ....
  23. bke

    spanky odpowiedział(a) na audiland temat w Audi A4 B6/B7
    sam program to okolice 330Nm i 140 PS jak juz chcesz wieksze turbo to od AWX/AVF , a nie od ARL (bo nie pasuje) wtedy na oryginalnym intercoolerze 360 Nm i 160 PS jest osiagalne , takie wartosci juz pozwalaja sprawnie sie poruszac i nie maja dratycznego wplywu na zywotnosc motoru , oczywiscie w przypadku gdy kierownik normalnie obchodzi sie z autem
  24. Jednak stawiam na swieczki , kiedy wymieniales ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.